Trent Alexander-Arnold

Ktoś zauważył ze Trent ostatnie dwa mecze tragicznie zagrał i pierwszy do zmiany?

Już nawet nie chce mi się pisać kolejny raz o niechlujstwie Trenta, jednak ta próba przyjęcia piłki, to jest taki poziom wywalenia jaj, że tu nawet fundamenty piłkarskie, którymi dysponują piłkarze 3 ligi, legły w gruzach. Ponownie debilnie złapana żółta kartka. Można się zastanowić, czy aby na pewno w obecnej formie Trent jest zdolny do gry w drugiej linii. Wszak taki błąd jak dziś, to woda na młyn każdego zespołu z Premier League.

Wygląda na to, że Trent w kadrze na stałe zostanie ŚP.

Trent dzisiaj znakomity. Siekał raz po raz obronę The Villans swoimi dlugimi podaniami, nie musial dzisiaj zbyt dużo obronic, do tego mielismy pelną kontrolę meczu, wiec mogl szalec w środku pola. Nunez to największy beneficjent jego obecnosci w skladzie i głowny odbiorca dlugich piłek.

1 polubienie

Trent poza grą 2 tygodnie. To optymistyczny scenariusz, przegapi mecz z Wolves po przerwie. Potem powinien być dostępny. Niestety wiemy jak działa nasz sztab i ocenia niedyspozycję graczy. Oby Trent wrócił możliwie najszybciej.

Na Wilki pewnie wyjdzie Gomez na PO, juz chciałem z przyzwyczajenia napisać “lub Milner”.
Trent musi być rotowany, żeby nie ryzykować że złapie uraz mięśniowy w kluczowych meczach sezonu, mam nadzieję, że Jurgen to dostrzega

Jurgen nigdy nie wie co piłkarzowi dolega i jak długo będzie pauzował. Zawsze opiera się na opinii klubowych lekarzy.

Ale ja w życiu takich rzeczy nie napisałem. Napisałem tylko, że Jurgen nigdy w życiu zawodnika by nie dawał do gry gdyby nie był na 200 procent gotowy do gry. Są trenerzy, którzy są w stanie wystawić na mecz zawodnika, który nie jest w 100 procentach gotowy. Klopp nigdy tego nie robi. Zawsze dmucha na zimne. To on podejmuje decyzje co do tego czy dany piłkarz wystąpi czy nie.

Czyżby? Na 100% nigdy tego nie zrobił?

Prowadzone są rozmowy w sprawie przedłużenia umowy z Trentem - do 2027 roku, z tygodniowką 250k.

9 polubień

Jeżeli tak to trochę dziwi mnie, że będzie to kolejna czteroletnia umowa dla Trenta. Przy takiej tygodniówce to za dwa lata będzie mu trzeba dać prawie 300 tys.

1 polubienie

Trent dopiero wszedl. Caly czas odpuszcza prawą, koles wchodzi do środka a on stoi. Zauwazyliscie to dziwne zachowanie?

A myślisz że dlaczego od dwóch spotkań siedzi na ławie?

Zagrał, a raczej pojawił się tylko na boisku. Gówno wielkie, a nie gra. I to z ławki. Ani w obronie, a nie w ataku. Gomez o wiele lepiej wypadł. Trent niech dalej siedzi, bo tylko przeszkadza.

kontuzję miał przeciez

5 polubień

Z instagrama Maddisona:

1 polubienie

A tu odpowiedź Trenta

29 polubień

9 polubień

Trencik miał wypadek.

Ktoś oglądał i mógłby powiedzieć kilka słów jak Trent wypadł dzisiaj w środku pola?