Trent Alexander-Arnold

patrząc na ilość oddanych strzałow, to w ofensywie chyba słabo

Chyba nie doceniacie naszego Trenta. :slight_smile:


7 polubień

Trendy został uznany najlepszym zawodnikiem meczu z Maltą.

Rywal słaby, ale bardzo jestem ciekaw Euro i środka pola Anglików Rice,Trent, Jude

Trent dzisiaj fatalny

76% celności podań (38/50)
1/6 wygranych pojedynków
1/5 celnych dośrodkowań
0/3 celnych długich podań
2 faule
Żółta kartka

Stan na 75 minutę

1 polubienie

No to powiem ci ze w takim ustawieniu możesz nie zobaczyć.
Betonem będzie Rice-Jude-Callagher, ewentualnie
z dziesiątką w pomocy a wtedy Jude na skrzydło.

No bez jaj że będzie grał Gallagher a Trent na ławce

Nie przesadzaj - Gallagher w obecnym sezonie jest zajebisty akurat. Jako nominalny pomocnik też wg mnie jest pewniejszy do pomocy od Trenta i ustawienie Rice-Jude-Gallagher wydaje się najrozsądniejszym środkiem pola IMO.

Trent będzie po prostu back-upem na RB i CM.

1 polubienie

16 polubień

Forum lekko odjechało w ankiecie na gracza meczu…rozumiem, że strzelił ważna bramkę, ale kurcze…Doku wsadził go na taką karuzelę w tym meczu, że ostatni taki mecz, gdzie aż tak go kręcił skrzydłowy to mecz z Realem na Anfield.

Bez przeady z tą karuzelą, może i kilka razy go ograł, ale też go zatrzymał kilka razy z tego co naliczyłem w trakcie meczu. Więc 50/50 jeśli chodzi o obronę w meczu, ale dał bramkę i remis na trudnym terenie, dla mnie MOTM. A po drugie Doku po za jedną wykreowaną patelnią do Alvareza nic wiecej ciekawego nie wykreował.

1 polubienie

Czy ja dobrze widzę?

@LiverpoolJestCzerwony niee, ten za dziewczynką w różowej czapce.

image

Wujek? znakiznakiznaki#

No mówię. Podobny do pewnego malarza xd

1 polubienie

Można jaśniej? Kogo widzisz?

2 polubienia

Nasz vice captain podpisał luktratyny kontrakt z firmą adidas, będzie to jeden z najlepszych kontraktów w europie.
Polecam obejrzeć reklame którą zrobili.

https://twitter.com/TrentAA/status/1728714950699262256/mediaViewer?currentTweet=1728714950699262256&currentTweetUser=TrentAA

Widzieliście w trakcie meczu, że pierwsza bramka to samobój Leno? Ja byłem przekonany, że po prostu wpadło, chyba od poprzeczki, może po lekkim dotknięciu bramkarza.
Dopiero sprawdzając statystyki po meczu zdziwiłem się, że to samobój. A już myślałem, że TAA strzelił dwie bramki w jednym meczu - chyba byłby to pierwszy raz?

Jestem ciekawy, czy w meczu z Sheffield zacznie w środku pola, z Gomezem na prawej stronie obrony.

My tu gadu gadu w temacie Nuneza a Trenta z bramki okradli. Niby słusznie ale to farsa trochę bo 20 lat temu nawet nie mieliby jak tego tak dokładnie sprawdzić.

Lepszej okazji nie będzie żeby dać mu zagrać w środku niż ten mecz

Gomez radszej ławka, bo wypadł Matip i wiadomo ze backup na ławce musi być.
Z drugej strony kontuzja Matipa obudzi może do transferu w nadchodzącym okienku.

Edit:
co do bramki Trenta, jakby się Leno nie rzucił to bramki by nie było.