Trent Alexander-Arnold

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1744712817700221194?t=oVZbGMY2m1AUnMnhqrbS9w&s=19

Przeprost kolana. Niby kilka tygodni

No to mamy problem, Trent jest nie do zastąpienia. Zapowiada się ciężki styczeń.

Trzeba będzie odkupić lub wypożyczyć Milnera

3 polubienia

Centralna postać naszego zespołu, oby wrócił jak najszybciej!!:fist:

No to na bank transfery będą

Terminarz zajebisty

Nie będzie, ale no niech nadal wystawia na badziewne puchary najmocniejszy skład kiedy walczymy o ważniejsze trofea. Co może się złego stać? No tak najlepszy nasz piłkarz z ostatnich tygodni i absolutnie kluczowy wypada.
Dramat.

Takie coś wygrywa się szerokością kadry, a my mamy węższą niż 2 lata temu. Mamy mnóstwo kontuzji. Nasz skład nie nadaje się na potrójną koronę.

1 polubienie

Wkurza takie gadanie. Przy takim podejściu to nikt by nie wygrywał potrójnej korony.

1 polubienie

Walić te puchary. Przepchnąć kolanem mecz z wisienkami, z Chelsea liczymy na magię Anfield. Pózniej wróci Salah, Trent, Robbo, Thiago i się zacznie rozpiernicz

1 polubienie

Szczęście w nieszczęściu, że teraz jest luźny terminarz i Trent będzie mógł się podleczyć na spokojnie.

1 polubienie

Liverpool wypierdalający sie na ryj w okolicach stycznia z powodu niedoinwestowanej kadry to już tradycja, to sie musiało stać.

1 polubienie

Nieeeee! Dlaczego no? Oby to naprawde ten jeden raz byla tylko krotka przerwa a nie 6 tygodni albo wiecej. :pray:
Jako rzecze Kuczq jakos wygrac na poludniu Anglii,wcisnac jednego gola Chelsea i modlic sie aby Trent po tym drugim spotkaniu powrocil.

Kurna jak nie urok to sraczka :rage:

Łatwy terminarz to będzie jeśli rzeczywiście wróci po 3 tygodniach, a nie przedłuży się do 4.
Tak jesteśmy w dupsku.
Bournemouth - wyjazd gdzie na ostatnie 5 meczów wygrali 4.
Chelsea - Dom
Arsenal - wyjazd

A w między czasie, dwa mecze z Fulham które u siebie gra dobrze i na Anfield omal nie zremisowali i Norwich.

XD przecież 6 meczów. A jeszcze niech Salah i Endo awansują do Finałów tych patologicznych rozgrywek krajowych. No rzeczywiście ŁATWY TERMINARZ XDDDDDDD

I co myślisz, że bez Trenta nie poradzimy sobie z Bournemouth, Chelsea, Fulham czy Norwich/Bristol? Poważnie? Klopp na pewno ma plan na taką sytuację. Wyluzuj, napij się piwa i nie panikuj.

No właśnie, po co? Chłopak się świetnie zapowiada i teraz dostaje szansę od losu.

Skad pewnosc,ze to bedzie Norwich? Bristol Rovers gra u siebie i moze sprawic niepodzianke a to bylaby dobra wiadomosc dla nas :smile:

Na szczęście mamy świetny back up, wiec damy radę. Transfery? A po co blokować Bradley’a?

1 polubienie

Bez TAA, Salaha, Endo, Robertsona, Thiago, Bajceticia, Timiskasa, Szoboszlaia. O Matipie nawet nie wspominam. A Konate i Gomez to chodzące bomby jeśli chodzi o kontuzje.

No bez TAA może byśmy sobie poradzili, tak będzie trudno. Nadzieją są powroty piłkarzy, ale nadal ich nie ma. Ja nie panikuje, ja po prostu znam to z autopsji.
Jak przejebiemy tak sezon to nawet nie będzie mi żal.

Trzeba mieć naprawdę wielkie pokłady wiary w naszą akademię, albo być odklejonym by po 124 minutach w tym sezonie określić, że świetnie się zapowiada. Chociaż mu kibicuje, to doświadczenia naszych wychowanków inaczej mi podpowiadają.

1 polubienie

Bradley rozegrał świetny sezon na zapleczu PL. Nie rozumiem, dlaczego go skreślasz. Quansach też był pewnie dla ciebie śmieciem, a teraz sam bijesz mu brawo. Dajmy młodym grać, a później oceniać. I tak wierze, w naszą Akademię.

Czuje że Jurgen będzie wystawiał Curtisa w miejsce Trenta

1 polubienie

Nie, nie był, ale czy w niego wierzyłem. Nie i się cieszę, że mnie tak zaskoczył. Taka kolej rzeczy. Ale czy mam podstawy by ufać dalszym ludziom z Akademii? Nie. Skoro naszymi najlepszymi prawymi obrońcami po Trencie od 2017 roku jest Joe Gomez który PO nie jest i Milner który też PO nie jest. I dopiero Williams, to nie dziw się, że nie wierzę. A jedynymi wychowankami co grają to Jones i TAA. I dopiero teraz doszedł Quansach.

I jeszcze jedno Liverpool to nie jest klub do ogrywania młodych, tylko mają grać najlepsi.

Joe Gomez i jego forma to jest większe zmarchwystanie niż Jezusa. Dziękujemy panie Gomez.

1 polubienie


Ponoć wraca Robertson to będzie mógł zastąpić Trenta, tylko żeby Ibu przed lutym nie złapał urazu bo nie wyrobi chłop. Nowy Milner