Trent Alexander-Arnold

A więc mamy 3 nawroty kontuzji

U nas w sztabie medycznym pracują moim zdaniem “konowały” a nie fachowcy😡

Nie mogę doczekać się powrotu tego Pana. Łapcie naszego Corner Guy - HQ Wallpaper Mobile.

9 polubień

Masz jeszcze jakieś tapety z naszymi graczami

Podpinam się pod pytanie, konkretnie mam na myśli Mbappe, Antonio Silvę i Bowena, jakoś pozostałe nasze nowe nabytki mnie średnio jarają

7 polubień

Tak Trent widzi LM

3 polubienia

Czyli głowa jeszcze nie dojechała po kontuzji, szkoda.

6 polubień

:sob::sob:

TAA w piłce klubowej zdobył już wszystko, a gra obok Bellinghama, Mbappe i innych Galacticos wydaje się strasznie kusząca.

Jeśli będzie chciał zostać legendą to zostanie. Ja kocham bardzo Liverpool, ale z punktu widzenia TAA wszystko przemawia za Realem.
Miasto, pogoda, drużyna, trener oraz sposób zarządzania klubem.

1 polubienie

Boki obrony Davies i Trent to byłby jakiś absurd. Musieliby grać trójką środkowych obrońców, bo w dwójce traciliby 2 bramki na mecz.

Oczywiście to rozważanie teoretyczne, bo Trent nigdzie nie idzie

Wątpię że w Realu grałby na PO, chyba tylko awaryjnie.

TAA ma ambicje, żeby zostać jednym z największych piłkarzy w historii klubu. Nie wyobrażam sobie, żeby odszedł.

Ahahhahaba nie dość że przegraliśmy walkę o Bellinghama, Touchmaniego i w przedbiegach o marzenie o Mbappe to jeszcze nam podbiorą TAA :rofl:

Tak wyglada nokaut

1 polubienie

Trent Alexander-Arnold on Real Madrid interest: “They can buy me on Fifa.”

1 polubienie

Gdzie tak powiedział?

No to idealnie u nas pasuje, przecież przychodzi do nas Joao Neves, Mbappe, Wirtz, Bowen czy Barella. Zaczynasz się zakopywać w wymyślaniu kolejnych bzdur

Ale wiecie, że to fake xd?

1 polubienie

OK. Skoro tak mówisz to na pewno fake :laughing:

Jaki fake, po co ktoś by to robił, przecież w internecie wszystko jest prawdą xD

To wszystko jedna wielka bzdura. Zatrudniliśmy nowego dyrektora sportowego, jestem pewny, że od razu zadzwonił do Trenta w sprawie kontraktu.

Teraz Trent wykonał swój ruch tworząc sztuczne szanse na transfer do Realu. Proponowane wynagrodzenie właśnie poszło 50 tysięcy w górę. Tak to się robi