Trent Alexander-Arnold

image

Chyba pomyliłeś działy z Humor, bo te słowa z Jego ust są tak samo prawdopodobne, co awans San Marino na ME.

4 polubienia

Źródło: Mati Borek po dwóch piwach

3 polubienia

Kapitan van Dijk i wicekapitan Trent rozważają ucieczkę z klubu w najważniejszym momencie od wielu lat. Po odejściu Kloppa Liverpool będzie potrzebował wsparcia liderów obecnej drużyny jak nigdy. Każdy kto ucieknie do Realu czy PSG zostanie zapamiętany jako szczur

1 polubienie

Za kilka lat ludzie zapomną.
Torres zrobił straszne świństwo a teraz gra w meczu legend i kibice go kochają

Ale Owen nie gra :sunglasses::sunglasses::sunglasses:

[quote=“kuczq, post:655, topic:344”]
czy PSG zostanie zapamiętany jako szczu
[/quot
Taaa mhmm :slight_smile: a po kilku latach bedą zapraszani na mecz legend. Coś Ci sie wydaje, że wiesz i myślisz że tak będzie. Zapomniałeś że piłką rządzi kasa, a nie sentymenty. Pójdą to pójdą, przyjdą następni. Każdy z nich ma prawo do zmiany klubu z powodów o których Ty nie masz pojęcia i nic Ci do tego. Chcą to niech idą.

1 polubienie

Na razie to nie ma się czym martwić.

Cała ta dyskusja o odejściu Trenta jest absurdalna. Po co miałby tam iść? Jeśli odejdzie to już całkiem zwątpie w piłkę nożną i jakieś ideały w tym sporcie.

3 polubienia

Zwykła gra agenta na podpisanie kokosowego kontraktu z LFC. Inna sprawa to przy całym szacunku dla Trenta nie widze go w składzie Realu (pomoc jest zbyt mocno obstawiona, na prawej obronie jest poprawny a to za mało).

Tę dyskusję to tylko oprawić w ramkę i do gabloty. Przestańcie ku…a zaśmiecać ten temat wstawianiem tekstów wymyślonych przez internetowych debili.

Jak podasz źródło, z którego wynika to co napisałeś, to kupię Ci wejściówkę hospitality na Anfield. Ludzie drodzy :man_facepalming: źle na Was wpływają te przerwy reprezentacyjne.

6 polubień

To bądź piłkarzem ze sporym potencjałem i siedź u Roya Hodgsona, zamiast mieć szanse na puchary w klubie, który więcej Ci zapłaci. (wygrał LM tylko przypomnę).

Więc dobrze wybrał. Skończmy z tym romantyzmem bo 99% piłkarzy ma nas w D.

2 polubienia

Trent to przyszły kapitan Liverpoolu, więc po pierwsze, a po drugie nie ma możliwości sprzedaży go do Realu nawet gdyby dawali za niego 500 mln euro.

Teraz nie, ale za rok będzie wolnym piłkarzem bez kontraktu.

1 polubienie

Ciekawi mnie jak nowy trener będzie widział rolę Trenta, jeśli rzeczywiście przyjdzie Amorim który z tego co czytałem gra wyłącznie 3-4-3 to o ile nie zmieni swojej formacji, Trent na pewno będzie wrzucony do środka pola, bo na wahadłowego przyklejonego do linii raczej się nie nada, to już lepsza opcja dla Robbo. Kolejne pytanie, czy w takim razie Trent będzie grał na podwójnej 6stce? Osobiście tego nie widzę i szczerze nie wiem gdzie go wcisnąć do tej formacji, już abstrahując od tego że ciągle nie widzę go na stałe w środku pola, ale może w końcu mnie przekona :slight_smile:

Trent nie nadaje się do gry w środku w systemie z dwoma środkowymi pomocnikami. To wahadło mogłoby mu wyjść na dobre, bo jednak grałby wyżej i teoretycznie będzie miał mniej defensywnej roboty. I nie musi tu wcale grać przyklejony do linii a a bardziej spełniać role jaką np. Grimaldo ma Bayerze. Generalnie żeby myśleć o graniu 3-4-3 to potrzebowalibyśmy cracka na środek obrony i do pomocy.

1 polubienie

To mógł być także ostatni mecz Arnolda. Jego reakcja na you will never walk alone daje dużo do myślenia…

Już nie doszukujmy się takich teorii. To zwykła reakcja chłopaka który zawdzięcza wszystko Jurgenowi i najzwyczajniej w świecie dla niego również kończy się pewna piękna era

19 polubień

Myślę, że to była zwykła ludzka reakcja na mowę pożegnalna trenera, któremu zawdzięcza karierę. Wydaje mi się, że Trent już wie jak bardzo kibice na niego liczą. Ja byłbym spokojny o jego dalszą karierę w LFC .

11 polubień