Trent Alexander-Arnold

Chłopak został wychowany przez Jurka, trudno żeby nie płakał przy jego pożegnaniu. On był dla niego drugim ojcem.

8 polubień

Oczywiście nie ma co snuć teorii spiskowych, ale również wydawało mi się jakby Trent mówił do siebie “Miałbym to wszystko zostawić dla Realu ? To co tu jest, jest piękne” :thinking::wink:

4 polubienia

Nikt nigdy w Realu go tak nie pokocha jak kibice Liverpoolu.

3 polubienia

https://x.com/lfctransferroom/status/1797728291518066711?s=46&t=x0zucCKxD8-A2CEl47vFKw

Trent z ładna bramka przeciwko Bośni

Gdybym był na miejscu Southgate’a to by Trencik był obok Rice’a w składzie, ale znając tego daremnego treneiro będzie kisił Sake lub Grealisha na murawie, a obok Rice’a będzie Bellingham, który będzie się tam tylko marnował będąc tak nisko ustawionym. Gareth przegra im te mistrzostwa w taki sposób, a gwoździem do trumny będzie Pickford, który powinien obejrzeć to Euro przed telewizorem, a nie być na bramce. To tyle.

2 polubienia

Pickford z reguły na reprezentacji potrafi wykrzesać z siebie najlepsze. Kogoś byś tam dał za niego? Nie ma jakiegoś dobrobytu w Anglii wśród bramkarzy.
Trent może w końcu przebije się, ciężko powiedzieć, zdaje się, że cały świat widzi, jakie ma umiejętności, tylko selekcjoner coś nie może na niego pomysłu znaleźć.

Serio? Ktokolwiek Pope, Henderson, nawet nie grający Ramsdale, już bym kur nawet Trafforta dał, za tego typka z brzuszkiem, ale zacznijmy że on Pope to nawet nie powołał xD wiem że miał kontuzje, ale po niej ani śladu a to murowana 1…

Ależ on ma pomysł na Trenta tylko, że na jakieś jaszczury typu Malta, Macedonia, czy dziś Bośnia. Zobaczysz że na Euro TTA będzie grzał ławę.


Kurde z jednej strony on musi grać w pomocy z drugiej potrzebny jest DM do pierwszego składu, nie zazdroszczę Slotowi jak to pogodzić

1 polubienie

Gdzie tu problem? DM + TAA + Mac w środku, Szobo na lewe skrzydło tak jak grał w RBL, a Diaz do Barcy :wink: albo na ławkę grać rolę naszego Doku.

7 polubień

Przypomnij ile goli stracili Anglicy na Euro? Jednego?

Trent w pomocy w kadrze to konieczność, akurat tam najlepiej by się sprawdził, na PO Walker.

Ty to widzisz, ja to widzę, ale Południowa brama tego nie zobaczy i zagra pomoc - atak Bellingham Rice - Grealish Foden Saka Kane

1 polubienie

Nie wierze w tak ofensywne ustawienie.

Problem w tym że ustawienie z TAA nie jest wcale dużo mniej ofensywne, bo Southgate wie o jego ograniczeniach defensywnych, kłopotach z powrotami itd. Na trudniejsze mecze, gdzie będzie chciał zaryglować środek pola, będą zapewne wychodzić Rice z Gallagherem.

Ja na ogół mam nadzeje go zobaczyć w przyszłym sezonie na środku pola :grin:

image

4 polubienia

Typowe podanie od Trenta w meczu z Bośnią.

Jestem pewny, że agenci Realu mieszają mu już w głowie. Rok kontraktu do końca a Perez wykorzystuje takie sytuacje, Alaba, Rudiger, Mbappe. Będzie ciężko go zatrzymać, finansowo i sportowo. Nawet życzę mu gry w Realu, sukcesów, zmiany środowiska i słonecznej Hiszpanii.

Prędzej miesza mu w głowie sytuacja w Liverpoolu, nieznany trener, drużyna z brakami, a on jest przed peakiem swoich umiejętności. Odpowiednio wzmocnimy skład to TAA zostanie, jeśli nadal będziemy tak badziewni jak w ostatnich oknach to nie. I czy przedłuży kontrakt czy nie nie ma żadnego znaczenia.

4 polubienia

Mam nadzieję, że nie Trent nas nie zdradzi.