Trent Alexander-Arnold

Przecież inverted fullback stosuje się gdy drużyna atakuje. Natomiast piętą achillesową Trenta jest obrona. Łatwiej ukryć te wadę w środku pola gdzie obok będzie miał zawodnika, który odciąży go w zadaniach defensywnych niż grając na boku obrony gdzie za przeciwników ma najlepszych specjalistów od pojedynków 1vs1.

3 polubienia

Po co wymyślać jakieś pozycje z dupy skoro można go po prostu przesunąć na środek pola i grać w piłkę tak jak należy. Obrońca powinien potrafić przede wszystkim bronić, a pomocnik powinien tworzyć szanse, proste


To raczej będzie pierwszy skład i środek pola

1 polubienie

Oby Arne byl podobnego zdania

1 polubienie

Z otoczenia piłkarza pojawiają się głosy że Trent absolutnie nie jest zainteresowany ewentualnym odejściem i na spokojnie patrzy na swoją przyszłość w naszym klubie. Chciałby pójść śladami Gerrarda i z dumą zapatruje się na dalszą możliwość noszenia opaski kapitańskiej.
Przedłużenie kontraktu to kwestia czasu.
Raczej plotki o Realu możemy włożyć między bajki.

2 polubienia

W sensie że ty masz bezpośrednie kontakty z tym otoczeniem piłkarza? Bo podając takie info bez źródła to tak to wygląda xD

Generalnie na tym polega sporo dziennikarzy. Nasz zaufany człowiek z rządu, jak powiedział nam działacz partii z rejonu takiego i takiego, jak dowiedzieliśmy się od anonimowego członka rodziny :joy:

Zachęcam do obejrzenia dzisiaj meczu Anglików. W końcu Trent w pierwszym składzie repki na turnieju (ile ja na to czekałem) i w dodatku w linii pomocy.

Niestety nie działa mi telewizja, także w telefonie, spróbuję z transmisją internetową, jestem ciekaw Anglików i występu Trenta.

Nie błyszczy póki co (imo Anglikom na dobre nie wyjdzie granie Trentem w środku).

1 polubienie

Potem pewnie wejdzie najbardziej nahajpowane angielskie dziecko Mainoo, strzeli bramke i cyk Trent lawka do konca turnieju.

2 polubienia

Trent drepcze przechodząc obok meczu niestety. Podać potrafi, ale reszta aspektów gry w środku pola marna. Rice z Bellinghamem półka wyżej.

4 polubienia

Trent ma olewcze podejście do gry nie od dziś

1 polubienie

Trent nadal gra kupę w obronie. Być może ma inne zadania, ale zaangażowanie na boisku bardzo słabe. Przydatność w pomocy również znikoma, sporo niedokładnych podań.

1 polubienie

większośc ludzi tu zawsze pisała, że w pomocy nie ogarnie, bo za dużo sie dzieje i za dużo przestrzeni. I trzeba atakowac i bronic i duzo biegać. Pozycja u nas dużo lepsza dla niego mimo mankamentow w obronie. Idealne pewnie byłoby wahadlo, ale ja nie lubie tego ustawienia na 7 defensywnych graczy z 3 w obronie.
Co nie zmienia faktu, że miał świetne mecze grając u nas w środku, ale to raczej ze słabszymi druzynami bym go tam widział, żeby rozbić autobus. na przestrzeni całego sezonu to ja go jakoś w pomocy nie widzę. Ale fajnie jakbym musiał zaprzeczyć tym słowom.

pamiętam jak trent grał taki trójkąt z hendo i salahem na prawej stronie, często był przyklejony do linii, i wyglądało to fajnie. trent byłby perfekcyjnym prawym wahadłowym, gdy za nim jest trójka obrońców więc odrobinę mniejsza odpowiedzialność

1 polubienie

W II połowie Trent gra bardzo dobrze.

chyba niestety zaraz zejdzie, bo ponoć gallagher ma wchodzić
no i zszedł niestety

Słabiutki mecz TAA - niestety. Pasywny, w obronie niefunkcjonujący, kilka ładnych passów, ale to może robić z każdej pozycji.

1 polubienie

W sumie to cała ta Anglia slabo gra tbh

3 polubienia