Trent Alexander-Arnold

Narzekasz na broniącego Trenta, a przy tym jednocześnie chcesz Frimponga, który broni jeszcze gorzej, a gra w 5 ;]?

Interesujące.

11 polubień

Nie narzekam tylko napisałem swój punkt widzenia , frimpong tak jak trent słabo w obronie ale uważam że ma więcej do zaoferowania niż trent

Dla mnie Trent to jest trochę paradoks, ponieważ jest to ogólnie świetny piłkarz, ale z uwagi na słabą grę w obronie ( zarówno w ustawieniu na boisku jak i w sytuacjach 1vs1) nigdy nie nazwałbym go świetnym prawym obrońcą. Jeżeli odejdzie to oczywistym jest, że ten ruch Nas jako kibiców LFC zaboli, ale według mnie Bradley jest gotowy, aby zostać naszym głównym PO, a stałe fragmenty z powodzeniem mogą przejąć po naszym vice-kapitanie Mak i Szobo.

Co Pan pieprzysz Panie Tomku, taki wychowanek trafia się raz na dekadę/dwie, trzeba na niego chuchać i dmuchać bo to klasa światowa. Pewnie zostanie i gra o podwyżkę, i niech ja dostanie bo pieniądze są i lepiej żeby poszły do Trencika a nie w amerykańskie łapska, sama jego prawą nogą jest warta tych 200k, a lewa ma wcale nie gorszą

5 polubień

Masz rację kolego. Nie wiem co ja mam z tym Frimpongiem. Przyznaje ci stu procentowa rację. Szkoda by była wielka.
:handshake::fist_right::fist_left:

No tak Trent won! Mo won! może jeszcze Virgil won! :man_facepalming:t2:
Czy grasuje jakiś nowy wirus o którym nie słyszałem i wpływa na ludzi🤔

4 polubienia

Tak po prawdzie to real powinien dostać karę za te ,działania, dążące do pozyskiwania piłkarzy na koniec kontraktu. Takieto Mbappe pare dobrych lat kręcili, więc jak i Trent odejdzie to znaczy, że było identycznie… Ten lewy obrońca z Bayernu pewnie tak samo.
Ale z drugiej strony, gdzie byliśmy my? Żeby dopuścić do takiej sytuacji? Nie jesteśmy podrzędnym klubem, żeby oddawać piłkarzy na koniec kontraktu. Chociaż nie mało ich odeszło po wypełnieniu umowy z nami…
Będzie trudno zatrzymać Trenta, zwłaszcza, że gra tam Bellingham, którego strasznie Hendo wraz z Trentem co chwila namawiali na Liverpool… Obawiam się, że Trent będzie podąży drogą Owena…

Wy się dziwicie, że odchodzi? Trent od meczu z Barceloną (2019 r.) ma ten sam status w mediach. Wszyscy podkreślają, że to wybitny piłkarz, ale nagród indywidualnych nie dostaje. W Realu zrobi jeden przerzut i będzie uważany za najlepszego kreatora na świecie. Tak to niestety działa. Madryt to coś więcej niż klub i stoi za nim ktoś większy od Pereza

3 polubienia

O kurcze! to może być tylko BlackRock a wtedy wiadomo, że cały świat ma przechlapane :grimacing:

Standardowo. Zaraz przeczytamy, że TAA to w sumie leszcz, który nie wiadomo dlaczego od kilku sezonów jest podstawowym graczem

4 polubienia

Tyle się trąbi, tyle kampanii reklamowych, a Ci dalej pijani na forum wchodzą… nie dość, że na prostej, tzn. głównej mijają, tzn. piszą po 3 posty naraz, to jeszcze na terenie forum przekraczają dobry smak, odebrać prawo kibica i tyle.

Tak, jest wirus grasujący i piszący o wielkiej więzi między Liverpoolem i Evertonem, gdzie ta więź powinna być na poziomie FA Cup, gdy nam losują kogoś z League Two.

1 polubienie

Ja liczę że Arnold zostanie. Na ten moment sezonu kiedy jego rola została bardziej wyważona śmiem uważać że jest to najlepszy prawy obrońca świata. Wiek idealny. Trzeba pokazać trentowi że tu jest idealne miejsce do zdobywania trofeów

Myślę, że cała trójka będzie zwlekała do końca sezonu, aby zobaczyć czy w Liverpoolu się coś zmieni czy stara bida…
Niby walczymy o wszystko, we wszystkim się nie liczymy.

Jak w zimę będziemy na 1 albo 2 miejscu przy małej stracie, a Liverpool przepracuje zimowe okienko na plus to chłopaki zobaczą, że Liverpool jednak pod Slotem ma być drużyną która ma zdobywać trofea regularnie i warto tu zostać.

3 polubienia

Dani Carvahal bardzo powazna kontuzja. Tymbardziej w jego wieku, do optymalnej formy moze juz nie wrocic…
Czy tylko mi to smierdzi ze Perez bedzie staral sie pozyskac nowego prawego obronce za wszelka cene? Dobrze wiemy ze nr 1 na jego liscie jest nasz wychowanek… moze to skonczyc sie jednak tragicznie

2 polubienia

Trent z miejsca by miał pierwszy skład. Niestety, ale moim zdaniem szanse na odejście Anglika wzrosły bardzo wysoko…

1 polubienie

Czekajmy dłużej na rozmowy z zawodnikiem, to na pewno zostanie. Moim zdaniem jeśli mamy już październik i nie słyszy się nic o przedłużeniu umów dla Trenta, VVD czy Salaha, to wydaje mi się że są to ostatnie miesiące ich w klubie. Jakby im tak bardzo zależało na przedłużeniu z nimi umów to już by to było dawno załatwione, a jak my oddamy swoich 3 najlepszych zawodników za darmo, to będzie to początek końca wielkiego Liverpoolu.

Ile to już było takich końców. Nikt nie jest ważniejszy i większy, niż klub. Klub nagle nie spadnie do League Two, bo trzech piłkarzy odejdzie. Bądźmy poważni. Z nimi czy bez nich, klub sobie poradzi.

van Dijk to kapitan i pierwsza postać zespołu więc kontrakt raczej podpisze. Z Salahem to pewnie czekają, żeby sprawdzić czy jest w stanie zagrać równy sezon w tym wieku. Trent na pewno odejdzie do tych śmieci, ale pretensji do niego mieć nie będę. Nie każdy jest jak Gerrard

3 polubienia

Raczej podpisze. Póki co nie podpisał, i nie zapowiada się ze podpisze. Odejście trzech podstawowych zawodników, którzy po prostu ostatnimi latami pokazują że to oni są gwarantem naszych sukcesów, i gadanie że sobie damy radę jest moim zdaniem bzdurą. Jeżeli ktoś odchodził to była to jedna ‘osoba’ typu Suarez, Torres, Sterling, ale zaraz było kupno kogoś kto od razu wchodził w ich buty, teraz jak odejdzie 3 podstawowych zawodników, już widzę jak FSG nagle ich zastępuje trzema kocurami. Za VVD wejdzie Quansah, będzie gadanie ze jest mlody i kariera przed nim, za Arnolda - Bradley - gadanie takie samo, a za Salaha przecież kupiliśmy Chiese który jest mega kocurem, ale zdrowie nie te. FSG nie zależy na sukcesie klubu, im zależy tylko żeby dolary się zgadzały, po co mają inwestować w klub i nie mają pewności czy im się zwróci, jak mogą nie wydawać a na koniec roku i tak zarobią swoje.

1 polubienie

Real w zimę kupi jakiegoś PO na 100%. Pytanie czy to będzie zapchajdziura do lata i czekanie na Trenta?