Trent Alexander-Arnold

Trent zostanie, po prostu czeka na lepszą ofertę klubu.

2 polubienia

Też zaczynam się ku temu skłaniać. Szczególnie, że Real prawdopodobnie zimą pójdzie po PO, może Frimpong? Wątpie żeby chcieli kupować na pół roku zapchajdziurę, już Vasquez w teorii taką “zapchajdziurą na sezon” jest obecnie

Żeby zatrzymać Trenta w Liverpoolu należałoby odwrócić szachownicę i przesunąć presję na stronę Anglika. W tej chwili to FSG jest pod presją, bo panuje przekonanie, że nieudacznictwo i chciwość osób decyzyjnych doprowadziła do tej sytuacji (co pewnie jest prawdą). Dałoby się wyjść z tej sytuacji przez ujawnienie (przez dziennikarzy) (fałszywej) informacji, że Trent np. od 2022 r. ma na stole kontrakt na 300k tygodniowo. Wtedy presja byłaby na Trencie, a korposzczury miałyby argument "no próbowaliśmy, ale Trent chciał bezwarunkowo odejść. Niestety nie spodziewam się takiego rozegrania. Raczej będą siedzieć cicho do 30 czerwca

Świetny pomysł, szantażować Trenta falszywymi informacjami żeby został w Liverpoolu. Nie wiem nawet, jak to skomentować.

22 polubienia

Trent AA :soccer: to obecnie mój ulubiony zawodnik Liverpoolu, właściwie ścisła topka od kiedy kibicuję The Reds. Natomiast niezależnie od jego decyzji będę w stanie ją uszanować. Rozumiem (z bólem serca), jaką marką i magnesem na piłkarzy jest obecnie Real Madryt.

To nie szantaż tylko przeniesienie presji na drugą stronę. Nieetyczne zagranie, ale taki jest biznes. Jeżeli Trent odejdzie za darmo to ktoś bardzo straci na wizerunku.

kuczq mam propozycję, może następnym razem przed opublikowaniem najpierw przeczytaj sobie co napisałeś.

11 polubień

Mi się osobiście wydaję, że Trent podjął decyzję o odejściu. Real a przede wszystkim Bellingham namieszali mu w głowie. Jakie to śmieszne teraz, że Jude był namawiany przez Trenta na Liverpool a tu wychodzi, że Trent myknie do realu. Zobaczymy czy Trent będzie jak Zubimendi…

1 polubienie

Zrezygnowali z transferu Bellinghama, który był celem przez kilka okienek transferowych, bo nie było pieniędzy. Teraz Bellingham wyciąga Trenta z Liverpoolu. Za darmo :joy:. Pamiętajcie drogie dzieci- chytry zawsze dwa razy traci.

4 polubienia

Trent już jest w Realu, to tylko my jako klub jesteśmy idiotami że takiego zawodnika oddamy za darmo. Anglikowi nie ma co się dziwić, kolega w Realu, grasz co roku o trofea, w największym klubie na świecie, w Hiszpanii pogoda cudowna w porównaniu do Anglii, tylko głupek by nie chciał iść - no chyba że się miło zaskoczę i miłość Trenta do klubu jednak zwycięży pozostałe argumenty.

Tracą to kibice, w klubie pewnie się cieszą bo nie będą mu musieli płacić 300k, a mistrzostwo i tak ich nie obchodzi

5 polubień

Nie ma ludzi nie zastąpionych, LFC jest Legendą jeżeli Arnold chcę być legendą realu ,to może sobie spie…ć, zostawiając Nas w trudnej sytuacji

Piłkarskich romantyków spędzających całą karierę w jednym klubie jest już coraz mniej. Trent jeśli będzie chciał wskoczyć na ten najwyższy poziom marketingowo-sportowy to przejdzie do Realu czy komuś się to podoba czy nie. Fajnie jakby miejscowy chłopak, którego wizerunek jest na muralu został i radował Scouserów, to by była piękna historia, no ale życie czasem wygląda inaczej. Czas pokaże, jeśli Real faktycznie tak bardzo go chce to ostateczna decyzja należy do TAA. Do krytykowania go jest mi daleko.

1 polubienie

dla mnie, jeżeli zostawi Nas, jest h…em, życzę mu w realu zero sukcesów, dla mnie real podła ekipa, Salacha połamał Ramos , i zrobił to świadomie , i Trent był obok

A w dzisiejszych czasach, tylko tak można zostać legendą klubu. Takich zawodników się po prostu szanuje. Będę mega zniesmaczony jeśli odejdzie.

1 polubienie

No tak klub zaoszczędzi z 20 mln tygodniówki tracąc gracza za 150 baniek :rofl::rofl::rofl:

Zawsze miałem łeb do interesów!!

Cieszmy się , że Janusze z Liverpoolu tracą ferrari za darmo, bo nie trzeba będzie go tankować.

Część kibiców obrażała takiego romantyka, bo nam odmówił transferu w lato.

8 polubień

Patrzac na kibicow Liverpoolu i to co sie tutaj czasem wypisuje to generalnie mozna by tego posta zmienic na:

Do tej trudnej sytuacji doprowadzili ludzie odpowiadający za kontrakty, nie ma co wieszać psów na Trencie, tym bardziej, że nie wiadomo jak się sytuacja potoczy.

1 polubienie

O jakiej trudnej sytuacji ty mówisz? Czy trudną sytuacją jest to że właściciele od paru lat nie chcą inwestować większych pieniędzy w skład? To nie jest trudna sytuacja tylko … wybór

3 polubienia

Absurdalne co nie? To teraz przypomnij sobie jak klub stracił kilkadziesiąt milionów gdy nie zakwalifikował się do LM, bo zamiast kupna pomocnika, postanowiono wypożyczyć arthura (za którego wypożyczenie zapłaciliśmy kilka milionów, a gośc zagrał 1 mecz).

W klubie nikogo nie obchodzi że TAA jest warty 150 milionów bo i tak nikt tyle za niego nie zaoferuje, a tygodniówke trzeba płacić, gdyby nie mieli problemów z zaoferowaniem mu tych 300k, to TAA już dawno podpisałby nowy kontrakt