Trent Alexander-Arnold

Nie no poza tym sezonem który miał wybitny to Dani to bardzo dobry ale solidny obrońca nic więcej. Ścieżka która powinien obrać Bradley. Na pewno nie być drugim Trentem

Sam sobie odpowiedziałeś. Trent nie miał nigdy tak równie wybitnego sezonu co Carvajal, by ktokolwiek chciał mu dać ZP. A opinii co do ZP dla Hiszpana już trochę się naczytałem. O Trencie? Nawet za sezon 18/19 nikt mu nie wręczał…

Masz rację. Bradley powinien wzorować się na Carvajalu, bo będąc na takim poziomie da drużynie znacznie więcej od Trenta, obrona będzie bardzo szczelna.

:slight_smile:

niemożliwe że on był kiedyś tutaj redaktorem.

Jeden z większych przygłupów na tym forum, ale tutaj akurat ma racje. To wina fsg, że nie przedłużyli wczesniej z nim kontraktu zostawiając mu pole do podpisania z kims innym. Juz pomijam fakt, ze nowy zarzad nie jest w stanie sie z nim dogadac a slot nie jest magnesem na zawodnikow. Trent to jeden z najlepszych zawodnikow na swiecie. Rozpoznawalna marka jak Salah czy Van Dijk. Odejscie Trenta da po dupie klubowi marketingowo.

Wyrywając coś takiego z kontekstu może cokolwiek sobie dopisać. Ale już jest tania manipulacja.

Tak byłe redaktorem, nadal jestem mocno zaangażowany w Liverpoolskie rzeczy gównie graficzne i nie zmieniam frontu. Chociaż nie ukrywam z roku na rok co raz bardziej mam co raz mniejszy zapał na oglądanie meczów od prywatnych spraw, czy ilość meczów ile jest w trakcie sezonu. A to była ironia, bo jak TAA odejdzie to będę trzymał za niego kciuki by mu tam wyszło.

1 polubienie

Obarczać winą TAA w tej sytuacji i mieć pretensje do niego jeśli odejdzie do Realu mogą tylko kibice FSG, a nie Liverpoolu. Nie ma co się nimi zbyt przejmować.

2 polubienia

Wracamy tutaj do starej dyskusji na temat FSG. Ja pisałem już jakiś czas temu, że bez dobrych transferów to nasi kluczowi zawodnicy zaczną odchodzić bo będą chcieli zdobywać trofea a na Anfield już nie będzie takich możliwości. Trent jest w najlepszym wieku dla piłkarza i jest normalne że chce wygrywać puchary. Lepszego miejsca niż Bernabeu to do tego nie ma…

Ja trochę nie rozumiem tych reakcji i pisania, że klub dał dupy i źle traktuje Trenta, bo coś tam - on w wieku 23 lat dostał kontrakt na poziomie prawie 200k tygodniówki - mając na uwadze to, że jest obrońcą (niezależnie jak wybitnym) to medialnie nigdy nie wskoczy na jakiś poziom napastników czy pomocników.

Daliśmy absurdalnie wysoki kontrakt. Marcelo i Carvajal mieli niższe kontrakty niż Trent obecnie.

Tak, jeden z elitarnych klubów w Europie nie ma możliwości. Weekend dopiero jutro startuje wieczorem, a niektórzy już solidnie podpici albo naćpani.

Nie róbcie z Liverpoolu szmaciarskiego klubu. To się nie godzi.

1 polubienie

Tylko Totti miał jaja odmówić Realowi :wink:

No ta Liverpool to mały klub bez historii. Kiedy zgłasza się wielki Madryt to trzeba zaakceptować odejście piłkarza. Realowi się nie odmawia :partying_face::partying_face:

Dla Trenta to siódmy sezon w Liverpoolu, odkąd jest zawodnikiem podstawowego składu, a łącznie to dziewiąty sezon w pierwszej drużynie. Dużo. Wystarczająco dużo, by nie czuć niesmaku wobec niego, jeśli podejmie decyzję o odejściu. On tu już swoje odsiedział, a niektórzy ludzie mają taką naturę, że mogą mieć ochotę doświadczyć czegoś nowego, nowych wyzwań, zrobić coś w nowym miejscu.

Real i Barcelona to najpopularniejsze kluby na świecie, a Real to wręcz synonim sukcesu. Jeśli chcesz grać o najwyższe cele i wygrywać, to w Realu masz ku temu najlepszą szansę. Nie wiemy, jak będzie w przyszłości, ale można przypuszczać, że Real nie spuści z tonu, mają młodą kadrę.

A Liverpool? Dwa sezony temu była katastrofa, sezon temu sezon przejściowy, w tym sezonie znowu sezon przejściowy. Mam nadzieję nie usłyszeć tej samej śpiewki za rok. Teoretycznie w lidze powinno być łatwiej po odejściu Guardioli, ale kto to tam wie, co będzie. Mamy dobrych ludzi w klubie, ale chyba mają związane ręce. Ostatnio Piotr Zieliński powiedział, że jego transfer do Liverpoolu rozleciał się o bardzo małą kwotę.

Perspektywa gry w Realu ekscytuje piłkarzy, bo non stop walczą o najwyższe cele. Piłkarze chcą wygrywać finały Ligi Mistrzów, a nie oglądać je w telewizji.

Myślę, że dużo zależy od tego, jaką tygodniówkę zaproponuje mu Liverpool oraz od tego, jak będziemy spisywać się w najbliższym czasie. Jeśli będziemy odstawać od ścisłej czołówki, to będzie działać na naszą niekorzyść. Jeśli będziemy liderem lub bardzo, bardzo blisko, to będzie argument za tym, by został, bo świadczyłoby to o tym, że u nas też może powalczyć o najważniejsze trofea.

1 polubienie

Ma możliwości ale ich nie wykorzystuje. Nikt nie ma tak zaślepionych fanów jak Liverpool. Wielcy wyznawcy FSG. 1 mistrzostwo i jedna liga mistrzów. to mało. Powinno być więcej. To dobrze że trnt ma abicje, kiedy mówi że nie chce być grczem który trofea zdobywał na początku kariery to wyraźnie zaznacza że FA Cup i 2 puchary myszki Mickę g… znaczą. Jeśli klub nie wykaże ambicji to po co tu gra. Można kochać klub ale też kariera jest jedna i krótka. U nas nie ma gwarancji na nic tylko nikłe szanse przy tej polityce. My nawet nie mamy pomocników na ławce do gry o mistrzostwo i LM. Gdyby Graven nie odżył to byłby dramat. Właściciele nie mają ambicji lub inaczej nie są one na poziomie mistrzowskich tak jak naszych piłkarzy. Dwa transfery do pomocy to minimum w ciągu tych dwóch okienek. Ktoż do gry w środku jak Zubi i drugi ofensywny pomocnik.

Mnie jedna rzecz denerwuje. Mamy nową erę, pozycję lidera, ale nikt o tym nie rozmawia, bo Trent, Trent, Trent… Szczerze mówiąc mam już w dupie tego Trenta. Może przedłuży, ale trzeba się nastawić, że odjedzie. Tak samo Salah. Z Virgilem trudno powiedzieć, ale nastawiam się, że przedłuży.

Przyjdzie czerwiec 2025 to będzie można sobie ponarzekać. Na ten moment apeluję o zaprzestanie produkowania spamu o TAA, bo nikomu to nie służy.

1 polubienie

Ja licze na comeback w stylu gerrarda. Mial odchodzic w pewnym momencie do chelsea, ale postanowil w ostatniej chwili zostac.

Ja nie wierzę w patologiczną miłość. Uczucie nie powinno byc ważniejsze niz racjonalne podejście. Klub dopuscil do sytuacji gdzie trzech kluczowych piłkarzy może odejść za darmo. Anglik z nich jest najważniejszy pod kątem długoterminowego budowania drużyny. Odejście klopa brak dyrektora sportowego to wssystko nie pomaglo dojść do porozumienia ale obecna sytuacja to jest kryminał. Stracimy zawodnika za darmo i wizerunkowo to dobrze nie wyglada.

Obiektywnie to dlaczego TAA ma zostać. Zostawmy pieniądze. Pewien klasyk powiedział jestes pierwszy jesteś zwycięzcą jeśli jestes drugi jesteś nikim. Sukces sprotwy zostal zastąpiony sukcesem bilansowym. Real to oprócz kasy walka o pierwsze miejsce. Ludzie którzy sa naszymi właścicielami nie maja genu zwycięzców. Trzymać poziom i podnosić wartość to dla nich sukces.Polityka transferowa nie daje nam szans na seryjne zwyciężanie. Przez 15 lat wygraliśmy raz ligę mistrzów o jedno mistrzostwo. Kluby jak Chelsea czy Manchester z średniaków weszły do elity i sa tak samo postrzegane jak my. Nadal sie dziwmy ze chlopak sie zastanawia nad tym zeby poszukac sukcesów gdzie indziej. Zobaczcie nawet jaki postep zrobiły postęp. Klub ktory walczył o utrzymanie w następnym sezonie awansuje do LM. Nie czarujmy sie z takim podejściem nie pojdzoemy dalej.

Mnie nie będzie bolało odejście TAA. Realowi trudno odmówić a Realowi z taką paka już w ogóle.

Perez i spółka przedstawiają wizję całkowitej dominacji Ligi hiszpańskiej i Ligi mistrzów. Dodatkowo gra z absolutnie najlepszymi na każdej pozycji. Kumple w składzie, słoneczko i lepsze pieniądze. Trudno odmówić…

Wizja bycia legenda to już nie to co kiedyś. Maldini, Totti, Scholes, Gerro… To se nevreti…

To co będzie bolało to to, że odejdzie za darmo. Kolejny zawodnik na którym możemy zarobić kasę na inwestycje puszczany wolno.

Sprzedaż w zeszłe okienko oznaczałoby lekko 70 mln do kasy klubu. A w lato będzie 0… Brawo Edwards.

1 polubienie

Czemu większość bierze na poważnie te wysrywy madryckich mediów? Żadne z nich nie ma bladego pojęcia i piszą co im każe Real. Typowa PR-owa zagrywka. IMO Trent zostanie.

XDD. Po pierwsze jeśli odejdzie to będzie wina tych, którzy doprowadzili do sytuacji, gdzie trójka kluczowych zawodników ma rok do końca kontraktów (FSG + Klopp). Nowe umowy powinny być ogarnięte już rok temu. Po drugie Edwards nie miał żadnej kompromitacji więc nie wiem skąd to “kolejna”.

Nie zostanie. To będzie kolejna kompromitacja Edwardsa/

1 polubienie

FSG robi z Liverpoolu taki klub a nie ja. Nie robią wystarczająco dużo dobrych transferów. 15 rok są właścicielami i zdobyliśmy 1 mistrzostwo Anglii. To mówi wszystko

1 polubienie

Możliwe, że nie przedłużą umowy z VVD, a przedłużą z TAA. Będzie zmiana na stanowisku kapitana. Trentowi zależy na opasce.