Ulubiona XI

Sprawdziłem, bo nie za bardzo pamiętałem, Sokrates też nie strzelił ale w konkursie jedenastek, Zico w trakcie meczu dlatego była dogrywka i karne, Sokrates za to strzelił karnego Polsce

Bardzo ładny składzik mimo, że nigdy nie przepadałem za Zizou, a od pewnego czasu za Suarezem, i nawet kilku nam się powtarza :slight_smile:, u mnie z kolei teoretycznie słaba prawa obrona, ale jeśli przed nimi grałby Gerrard to nawet o obronę bramki byłbym spokojny, podobno Gerrard i Lampard nie powinni ze sobą grać, ale tak ich obu lubię, że ciężko mi było z któregoś zrezygnować (choć jak już to zrezygnowałbym z Lamparda oczywiście).

1 polubienie

Skrzydła Wilimowski i Garrincha… to bym chciał zobaczyć( czytałem o nich… nie widziałem, żebyście nie myśleli, że jestem taki stary) i Best na szpicy(wiem, że muł, ale piłkarz w/g nazwiska)…

Moja ulubiona XI wszech czasów (1-3-4-3)
Józef Młynarczyk
Alan Kennedy - Carra - Cafu
Frank Vercauteren - Stevie G. - Rui Costa - Waldek Matysik
Kenny Dalglish - Gabriel Batistuta -Jan Furtok
Kluczowe jest tu słowo “ulubiony” :slight_smile:

Dudek
TAA Agger VD Riise
Garcia Xabi Gerrard Kewell
Suarez Torres

Odświeżam ulubioną jedenastkę :sweat_smile:

Edit. I jeszcze złożona z samych zawodników Liverpoolu:

Moja ulubiona 11

Alisson
TAA-VVD-Agger-Jose Enrique
Xabi-Gerrard
Salah-Hazard-Nasri
Suarez

1 polubienie

Częściowo z sympatii, częściowo z klasy piłkarskiej:

Alisson
TAA - Carragher - Virgil - Roberto Carlos
Gerrard - Fabinho - De Bruyne
Salah - Halland - Suarez

1 polubienie

Uuuu Jose Enrique :smiley: też go mega lubiłem ale jednak na takim bardzo dobrym poziomie grał może 2 sezony. Był skurczybyk silny i zbudowany jak byk. Potem kontuzje go zniszczyły. Zresztą podobnie jak Aggera :confused:
Para Xabi Gerrard z kolei to pewnie już do końca życia będzie dla mnie crème de la crème piłki nożnej. Pewnie też kwestia sentymentu z łebkowatych lat gdyż większość zawodników to roczniki z lat 70tych i 80tych :slight_smile: Jestem trochę zaskoczony sam sobą z jakim trudem w takim składzie umieściłbym Salaha. No ale jednak trochę przywiązuje uwagi do tego aby te pozycje zawodników miały ręce i nogi. Tak więc Salah jako prawy środkowy nie bardzo mi gra.

J.M.Pfaff ew Toni Schumacher
Brehme Passarella Stilike Briegel
Platini Maradona Zico Sokrates
Rummenigge Van Basten

rezerwowi
R.Dasajew
P.Maldini Baresi Kohler Cafu
Scifo Schuster Matheus M. Laudrup
Lineker R.Voller

ja też zakochany byłem w Brazylii 82 szczególnie uwielbiałem Zico i Edera ale też i środkowych Falcao czy Alemao, druga linia Francji 82-86! była mega silna czy Holandia 88 i wówczas debiut młodego P.Maldiniego na lewej obronie mimo iż nie cierpię Milanu tego faceta i Donadoniego uwielbiałem. Enzo Scifo młody i elegancki, do tego duński dynamit z P.E.Larsenem w ataku.

1 polubienie

Połączenie zarówno ulubionych, jak i pod kątem sportowym zawodników będzie mieszanką głównie Liverpoolu i zawodników z hiszpańskich klubów (wyjątek w Maldinim).

Alisson
Trent-VVD-Agger-R. Carlos
Xabi-Gerrard-Zidane
Salah-Suarez-Ronaldinho

rez: Reina-Maldini-Carragher-Mascherano-de Bruyne-Mane-Torres

Jeśli miałaby być to XI tylko z zawodników Liverpoolu, to:
R.Carlos>Robertson
Zidane>Mascherano do składu>Leiva na ławkę
Ronaldinho>Mane do składu>Owen na ławkę
Maldini>Riise
de Bruyne>Coutinho

1 polubienie

Kurde ale fajna zabawa. Dołączam się:

LFC:

Alisson
Carragher - Hyypia - VVD - Robertson
Xabi Alonso - Mascherano - Gerrard
Salah - Torres - Suarez

“Rest of the World” :wink:

Buffon
Thuram - Nesta - Cannavaro - Maldini
Kante - Vieira
Messi - Zidane - Ronaldinho
Cristiano

Subiektywne.

1 polubienie

Dla mnie taka mieszanka ulubionych, ale jednak bardzo klasowych zawodników (bo i ogórków niektórych może lubiłem bardziej).

BR. E. van der Sar
PO: Philipp Lahm
ŚO: Kolo Toure
ŚO: Daniel Agger
LO: J.A. Riise
ŚPD: Ngolo Kante
ŚP: Xabi Alonso
ŚP: Steven Gerrard
ŚPO: Ronaldinho
N: Fernando Torres
N: Thierry Henry

Myślę, że fajnie by to mogło hulać :slight_smile:

@CzerwonyBartek No trio Salah-Suarez-Torres w primie to by była miazga. Suarez i Salah jako Ci bardziej asystujący i Torres jako ten kliniczny snajper. Pomarzyć można. Szkoda, że nie było Nam dane zobaczyć duetu Suarez-Torres. Choć trochę później duet Stu-Suarez też był piękny.

1 polubienie

Jimmie na PO? :smiley:

Salah -Torres -Suarez o mój Boże, ale by to żarło :muscle::muscle:

No niestety. Są takie stare dziady jak ja, które pamiętają Carraghera na bokach obrony.

Jego kariera na ŚO zaczęła się, gdy do klubu przyszedł Benitez i pożegnaliśmy się ze Stephanem Henchoz.

Mam dla was taką małą propozycję na nową zabawę :sweat_smile: zróbmy sobie coś na wzór plebiscytu złotej piłki w ramach tego wątku.

Ulubiony piłkarz wszech czasów

  1. Wybieramy top 3 naszych ulubionych zawodników (nie ma ograniczeń)
  2. Kierujemy się sympatią do danego zawodnika
  3. Bierzemy mocno pod uwagę jego klasę sportowa
  4. Punktacja jest taka jak w plebiscycie złotej piłki, czyli za pierwsze miejsce 5 pkt, za drugie 3 pkt a za trzecie 1 pkt.

Plebiscyt trwa do północy w sobotę. Potem zliczę punkty i ogłoszę kto został ulubionym piłkarzem wszechczasów według użytkowników LFC.pl :blush::blush:

Swój głos podam jak zobaczę, że zabawa cieszy się zadowalającym zainteresowaniem :saluting_face::saluting_face:

1 polubienie

Ciekawy pomysł. No to moje typy.

  1. Gerrard
  2. Carra
  3. Torres
  1. Fowler
  2. Grobbelaar
  3. Del Piero
  1. Gerrard
  2. Alexander-Arnold
  3. Torres

Pomysł na następną zabawę - ulubieni spoza LFC :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie
  1. Zidane
  2. Gerrard
  3. Suarez

@kacciq też się spodziewam sporej dominacji naszych byłych/obecnych zawodników :sweat_smile: wiadomka, zrobi się też :slight_smile: