USA Tour 2024

Macca już wrócił, a wiadomo kiedy wracają VVD, Gakpo, TAA, Gomez, Diaz i Nunez??

Maja dolaczyc juz w Anglii . Ale z Nunezem to wsumie niewiem co sie tak dlugo dzieje .

No i Ali tez bedzie czekal na wyspach na nich.

Nie sądzę, że Darwina szybko zobaczymy po jego bandyckich wyczynach.

@KasparTAG nie licz, że Darwin wyjdzie w podstawie. Prędzej Slot postawi na Jote albo Salaha na 9. Arne jeszcze nawet nie poznał osobiście Darwina, a już pewnie żałuję słów, że jest podekscytowany perspektywa pracy z Nunezem.

Mam nadzieje ze jak bedzie ban to tylko w meczach międzynarodowych bo on juz musi juz walnac bramke z Ipswich :slight_smile:

Imo nie będzie żadnego bana. Jak by miał być to już by był. Szczególnie, że on zagrał z Canadą. A zawieszeniem go przez Fifę bo tylko ona może go zawiesić na wszystkie rozgrywki, było by kompromitacją. Szczególnie, że sam turniej Copa Ameryki to była parodia organizacyjna. I pijarowo nie będą chcieli do tego wracać by to rozgrzebywać.

XD w sumie już większość o tym zapomniała. To nawet nie jest blisko sytuacji Suareza za “rasizm” czy Ugryzienie.

Nic się długo nie dzieje, Nunez ostatni mecz rozegrał 14 sierpnia czyli w dniu finału ME. Wróci jak Gakpo, VVD, TAA, Gomez i Alisson. Szczególnie, że widać wyraźnie, że dał im więcej wolnego względem rozegranych minut jak i długości na turnieju. Nunez grał długo i dużo.
A Mac to skrócił wakacje wyraźnie. A Gravenberch i Konate nie grali za wiele na Euro XD by nie powiedzieć żę nic.

2 polubienia

Populacja Urugwaju wynosi 345700 ludzi. Australię zamieszkuje 45 000 000 kangurów więc jeżeli kangury zaatakują Urugwaj każdy Urugwajczyk będzie musiał zawalczyć z 13 kangurami. Ciekawe czy Nunez dałby radę walczyć z 13 kangurami jednocześnie.

1 polubienie

Nie chcialbym byc Urugwajczykiem w czasie takiego ataku :laughing:

1 polubienie

Teraz policzyłem, że gdyby tak się wydarzyło to Nunez przyjąłby dodatkowo atak kangurów za swoją żonę i dziecko, czyli łącznie musiałby walczyć z 39 kangurami.

Arne Slot has already contacted Darwin Nunez to tell the Uruguayan striker that he wants him to be the frontman for his Reds’ revolution.
:writing_hand: MullockSMirror (Simon Mullock)

hmmm…

4 polubienia

Ciekawe kiedy straci cierpliwość do Darwina i jego pudeł. Hmmm…

LFC line up v United: Kelleher; Bradley, Quansah, Konate, Tsimikas; Jones, Gravenberch, Elliott; Salah, Jota, Carvalho.

Jones chyba wygląda jak nowa 6 omg

Zastanawia mnie co z Szoboszlaiem, a co do jeszcze składu. To Endo ławka i za niego Gravebverch, wygląda na to, że Endo u Slota jak zostanie pozycji tak mocnej jak u Kloppa mieć nie będzie.

uff, dziękuje. !

Normalnie ulga że weź! on Make a GIF

Szoboszlai nie gra, bo jest zmęczony

https://x.com/LewisSteele_/status/1819867206085157311

ładna brameczka, na dużym spokoju

Oglądam sobie ten mecz na MUTV Live i strasznie się ogląda. Cokolwiek zawodnicy United nie robią to najlepsze na świecie. Gol to oczywiście ewidentny spalony a do tego bez szans bo bramkarza zmylił rykoszet.

Bradley dzisiaj mocno średnio, nie dość że Rashford nim kręci, to wrzutki i podania dalekie od idealnych, chociaż jedno rozpoczynające akcję (którą i tak MU zgasiło wślizgiem) było akurat rodem z talerza ciasteczek. Mam nadzieję, że to efekt treningów, które bądź co bądź mogą mocno oddziaływać na organizm młodego zawodnika i dłużej wracać do pełnej sprawności w trakcie presezonu. Zwłaszcza, że nie jest on długi czas z pierwszym zespołem, by tak szybko zaadaptować organizm do większych przeciążeń aniżeli w młodzieżówkach.

Bez kitu, rozumiem że w ich serwisie komentator będzie trochę stronniczy, ale to brzmi jakby mecz komentowali wujas ze szwagrem po kilku głębszych.

chyba drugi strzał celny i druga bramka. nie poznaję ich, ale oby im to zostało