Viaplay

Jest już w mediach info, że Twaro przechodzi z C+ do Viaplay, podobno wypowiedzenie złożył juz dawno, tylko okres wypowiedzenia miał dlugi.
Zbiera się stara ekipa z JWPL.

To nie jest żadna nowa informacja, bo o przejściu Twaro do Viaplay pisała już Wirtualna Polska w lipcu, co zamieściłem w moim poście z 10 sierpnia:

Jak dla mnie, jedyne sensowne rozwiązanie z jego strony. Zapewne alternatywą było pozostanie w Canal+ i babranie się w ekstraklapie, więc wybór wydaje się prosty :wink:
Reasumując, z Canal+ do Viaplay przeszli/przejdą: Przemysław Pełka, Michał Gutka, Piotr Domagała, Adrian Olek, Piotr Grabowski i od listopada Andrzej Twarowski. Szkoda, że na przejście nie zdecydowali się Marcin Rosłoń i Przemysław Rudzki, natomiast duży plus za to, że do Viaplay nie wzięli nudzącego dziada Nahornego, bo znowu wypominałby nam co mecz przepłaconego Carrolla sprzed dekady :joy: :joy: :joy:

4 polubienia

Dobrze, że nie ma Rudzkiego. Gość stał się tak jałowy, tak nudny, że czasem przebija Nahornego. Obecny program na C+ Jej wysokość również stał się bardzo nudny. Jeśli Twaro będzie prowadził magazyn Premier league na viaplay to w końcu będzie co oglądać.

1 polubienie

Jeden z największych w Polsce szpeców od angielskiej piłki nazywany jałowym… Czym to forum mnie jeszcze zaskoczy??

1 polubienie

@Kijoraptor Pamiętaj, że to wynika też z czegoś innego. Obecnie Canal+ może pokazywać w swoim magazynie skróty tylko z tych dwóch meczów (drugiego i trzeciego wyboru), które pokazał na swojej antenie. To powoduje, że Przemek Rudzki z ekipą musieli nieco przeformatować ten magazyn i wypełnić go głównie publicystyką i wywiadami. Jeśli się nie posiada pełni praw do rozgrywek, to bardzo ogranicza pole manewru.

Rudzki ma wiedzę, ale jego postawa jako prowadzącego jest nudna. Sposób mówienia ciężki, malo emocjonujący jak u Andrzeja. Ciężko to zrozumieć ?
Wiem, że dwa mecze to mało do omówienia przez caly program. Ale przez to właśnie stał sie mniej atrakcyjny, wywiady z Fabianem, bez OMG, bez szerszej analizy. Po prostu nudny program.

1 polubienie

Strasznie stronniczy dzisiaj komentatorzy…

1 polubienie

Ten sepleniący albo komentuje bez gaci albo ma je mokre.

Dokładnie. I nie tylko ten. Każdy mecz na viaplay jest komentowany bardzo stronniczo. Źle się tego słucha.

Oni serio myślą ze Gomez wszedł za TAA, bo ten słabo grał. Boże

Dobrze, że oglądałem bez komentarza, bo z tego co piszecie to straszne dziadostwo. Można komuś kibicować, bardziej lubić dany zespół ale komentator powinien być bezstronny.

Nie wiem w co w takim meczu w studio robił Adam Targowski który jest sympatykiem arsenalu z krwi i kości, nic do niego nie mam ale trochę irytująca była stronniczość

W jednym z pierwszych magazynów premier league na viaplay panowie pokazali dobitnie komu kibicują zakładając koszulki danych klubów. To mi dało jasny sygnał, że na subiektywny komentarz nie ma co liczyć. To aż razi w oczy i uszy, niby fachowcy, a zapraszają “eksperta” z jakiegoś tygodnika powszechnego. Drugi polsat się szykuje.

Szkoda tylko,że Gutka kibic Liverpoolu komentował dzisiaj mecz… Wyluzujcie troszkę ludzie :upside_down_face:

2 polubienia

Zachodny w przerwie kapitalnie wypunktował wszystkie nasze błędy, ogólnie gość robi świetne analizy. Sami w przerwie przecież twierdzili, że są zaskoczeni brakiem karnego, jestescie przewrazliwieni, a już czepanie się że Gutka kibic LFC jest stronniczy wzgledem Arsenalu to komedia. Ale jeszcze raz sobie obejrzałem ich analizę z przerwy i teraz dopiero widziałem jak w czasie jednej z akcji (akcji nie sfg) 3 naszych zawodników, stało praktycznie sobie na stopach, naprawdę można by memy robić z tego meczu i naszefo ustawienia w niektorych momentach.

2 polubienia

Czy viaplay coś zmieniło w dostepach do PL?
Nie mogę włączyć meczu BHA-Forest (brak uprawnień), ale już CP-Wolves mogę oglądać (pakiet 34zl).

Dodatkowo od dłuższego czasu viaplay na TV zacina się na transmisjach PL po kilkudziesięciu sekundach.

Sprawdziłem u siebie i odbydwa mecze działają normalnie.

To dla nich normalne, musisz sie przyzwyczaic. Po prostu czasem mecze “znikaja z pakietu” i tyle. Wyglada na to, ze trzeba sie do tego przyzwyczaic bo UOKiK chyba nie podszedl do sprawy powaznie. Od czasu do czasu zniknie tez dostep calkowicie, taki klimat. :slight_smile:

1 polubienie

Ja znowu jestem w grupie osób które są bardzo zadowolone z usługi. Od kiedy mam viaplay (jakieś 2/3 miesiące i oglądałem dosyć sporo premier League, bundeslige już mniej) nie miałem najmniejszych problemów z jakością, płynnością itd.
Aplikacja śmiga jak ta lala.
Żeby znowu nie wywoływać burzy, to rozumiem, że istnieją osoby które jednak nie mogą napisać tego samego.
Cena jak dla mnie też wypas, bo mieszkając za granicą jedyna podobna usługa to Sky Wow kosztująca 29.99€ w porównaniu do 34 zł to jest przepaść.

@ImmortalKing8
Sam zarabiam w euro i ogólnie te 30€ niby nie jest dużo, ale porównując do innych usług jak Disney+ (8.99€), Netflix (18€ w najwyżej opcji na wiele urządzeń i 4k) itd, Sky Wow jest biedne, bo oferuje tylko bundeslige i premier league bez ligi mistrzów. Więc nawet przy zagranicznych zarobkach za samą Premier League bez ligi mistrzów te 34 złoty uważam za uczciwą cenę. Po podwyżkach Via sam będę się zastanawiał czy warto dalej subskrybować.

@everlast 55 cali Samsunga, ale szczerze 80% meczów oglądam na telefonie/tablecie

@everlast na telewizorze jakość ok, jak masz poświatę to prawdopodobnie masz źle skalibrowany obraz w tv, wyłącz wszystkie,ulepszacze " czyt poprawiające kontrast, płynność, czy ziarnistość obrazu, bo one właśnie tworzą takie kwiatki szczególnie w dynamicznych scenach

Plus ja się przesiadłem z ruskich streamów , więc prawdopodobnie moje wymagania co do jakości obrazu pewnie są zaniżone, dla osób przyzwyczajonych do transmisji 4k być może jakość jest słaba

1 polubienie

u mnie Viaplay śmiga bez problemów. Jakość też nie jest jakoś tragiczna, mimo że nie jest to FHD.

kwestia zarobków. Dla nas, po przeliczeniu, 30€ to sporo. Jednak dla osób zarabiających w euro to już nie jest jakaś wielka cena.