Viaplay

Mi ten błąd wywalało średnio co 2minuty (też telewizor lg)… Jak jutro tak to będzie wyglądać to trochę się zdenerwuje.

Co do jakości to porównywalnie do c+.

1 polubienie

Hmm , ogolnie jestem mile zaskoczony. Chociaz tez mam wrazenie , ze na poczatku obraz byl zajebisty a potem jak by jakosc spadla
. Ogladam na telefonie

U mnie co chwilę wywala ten błąd 1001 ;((

Mi na tel śmigało kapitalnie.

Dziala jednak kapitalnie

Cały mecz świetna jakość, zero ścięć, nie wiem jak na Flashscore z czasem, ale względem niego tylko 4s różnicy na minus, ale to przecież tyle, co nic. Samsung 55 cali, jeśli to kogoś interesuje/cokolwiek zmienia.

Miło się zaskoczyłem, pytanie jak będzie w trakcie topowych meczów.

1 polubienie

Mi powiadomienie o golu flashcore przyszło później niż faktycznie go strzelili, gdy oglądałem XD

U mnie również wszystko ok. Na telefonie jak i na tv. Viaplay oglądam dzięki małemu dekoderowi MI, bo tv nie ma androida. Bez zacięć, jakość fajna, czasowo równo z live.

Mam od wczoraj Viaplay i oglądałem ostatnie 30 minut meczu CP-Arsenal i tutaj moje uwagi :grinning:

  • jakość obrazu zadowalająca bez żadnych pikseli choć to oczywiście nie UHD np ale dla mnie akceptowalne
  • wypróbowałem zarówno Smartphon(5 miesięcy nowy Xiaomi 11T) jak i telewizor Samsung (2 lata stary, 43 cale,4K UHD) i nie było różnicy
  • spotkanie było jak dla mnie w czasie realnym, bez opóźnień, bramkę Saki moje apka all goals zasygnalizowała mi paręnaście sekund później niż ja ją widziałam na żywo :grimacing:
  • nie wiem czy to ma jakiś związek ale mieszkam w Niemczech i wchodzę na Viaplay poprzez ich stronę internetową bo apki nie da się ściągnąć-ich nie ma na tutejszym rynku
  • dzisiaj prawdziwa próba ogniowa podczas naszego starcia z Fulham
  • takie trochę dziwne miałem odczucie bo komentatorzy ci sami, grafika podczas meczu też ale logo stacji inne
1 polubienie

ktoś z ekipy komentatorskiej C+ przeszedł do Via?

Przemek Pełka i Michał Gutka przeszli do Viaplay, nie wiem czy ktoś jeszcze, ale np. Rosłoń i Rudzki na pewno nie.

Wczoraj zupełnie nie mogłem się przyzwyczaić do Via, co prawda komentatorzy Ci sami (chociaż Gutka w roli dwójki zupełnie mi nie podchodzi, bardziej pasuje mi on do gadania przed kamerą niż komentowania), ale prowadzący studio to totalnie nie moja bajka, nie czuję w tym klimatu który czułem w ludziach Canal+. Zobaczymy kto będzie komentował kolejne spotkania, ale już się boję : ) Trudno się przyzwyczaić mimo, że uwielbiam zmiany. Ale tylko gdy są na lepsze. Zobaczymy

1 polubienie

Na rozpisce jest podany skład komentatorów poszczególnych meczy. Jest dostępna na apce. Odziwo jest nawet Mati Borek.

Na c+ sport 2 coś się zepsuło… Jak wychodzili z tunelu to przełączyło na transmisje z Golfa z chińskim komentarzem :joy: Viaplay to samo?

Właśnie kiedy to piszę obraz wrócił na Craven Cottage

Kolejny raz błędy S1001 na viaplay… całe szczęście mam jeszcze abonament c+

Jedyne co radzi pomoc techniczna viaplay to restart wszystkiego i reinstalacja apki co nie przynosi żadnego efektu.

2 polubienia

Ja oglądam na appce xboxowej no i płynne to to nie jest xD

1 polubienie

Oglądałem wczoraj Arsenal z Crystal Palace na telefonie, nic nie zacinało, jakość dobra. Teraz nasz mecz trochę na telefonie, trochę na telewizorze, na tym drugim trochę gorsza jakość ale nie ma tragedii, lepsze nież stream, normalnie odróżniam piłkarzy.

EDIT: a nie, przepraszam, teraz nie potrafię włączyć na nowo.

czy tylko ja mam problem z wykupieniem tego badziewia? wpisuje dane do karty i przychodzi mi potwierdzenie na kwotę 0zł xd

edit
udało się po kilkunastu próbach ale jakość jest delikatnie mówiąc słaba :confused:

Mam to samo i dalej mi nie działa przychodzi sms na kwote 0 zł plus taka informacja " Nie udało się pobrać środków z Twojej karty płatniczej. Sprawdź, czy masz środki na karcie, czy karta jest prawidłowa i czy nie ograniczono możliwości dokonywania zakupów online"

Ja oglądam na tv i zero problemów, do tego wyglada na 1080p nie 720. Mam 4 k tv i nie widać pikselozy, wiec raczej co najmniej fhd musi być.

Oglądam teraz multiligę w tym viacoś i tnie niemiłosiernie. W dodatku ekipa realizatorska kompletna amatorka, nic nie ogarnia, w pierwsze połowo chyba po 30 minutach się połapali, że to multiliga, a nie transmisja meczu TOT-SOU i dopiero zaczęli pokazywać inne mecze. Do tego przespali przynajmniej ze dwie bramki. Pierwszy miesiąc za darmo to nie ma czego żałować, ale jak dalej będzie to tak wyglądać to na pewno złotówki nie zapłacę…

1 polubienie