Virgil van Dijk

Mam ogromne pokłady szacunku do Van Dijka, ale mam wrażenie, że Van Dijk zbyt często ma to samo w kierunku Alissona. Taką piłkę trzeba było wypie*dolić za siatkę jak na orliku, zamiast liczyć na bezbłędne wyjście Alissona.

Czy ktoś wie kogo krył van Radar w tej sytuacji ?

Ty tak poważnie? Tak się ustawiają obrońcy między zawodnikami żeby przeciąć podanie.
Na siłę szukanie dymów.

5 polubień

Ty tak poważnie ? Wystarczy, że szybciej pobiegnie napastnik i dostanie patelnie, a obrońca nic nie zrobi, bo nawet nie widzi kto jest za nim.

troche kolega sie zna na grze w obronie. przeciez kazdy gracz jest teoretycznie obstawiony. Ten co podaje jakby pociagnął dalej to też. Ten drugi biały od dołu jest dalej od bramki niż nasz wracający, ktory moglby go przejac w razie podania

No dlatego ma asekuracje defensywnego pomocnika, moim zdaniem ustawienie całego zespołu w tej sytuacji jest bardzo dobre.

Co Ty się tak przyczepiles do kapitana w tym sezonie? Gra świetny sezon, słabe mecze można policzyć na palcach jednej ręki, a Ty się na siłę doszukujesz jego błędów, zamiast się cieszyć że wrócił do formy.

4 polubienia

To, że gra świetny sezon to znaczy, że jest bez skazy ? Nie można już nic o nim negatywnego napisać ? Spisuje się o wiele lepiej niż w poprzednim sezonie, ale nadal zdarza mu się kryć na radar lub kręcić w kółko. Cieszę się, że popełnia dużo mniej błędów, ale chyba mam prawo go raz czy dwa skrytykować.
Niektórzy jadą po Salahu po jednym nieudanym dryblingu i chcą go sprzedawać.

Przecież napisałem że miał parę słabszych meczy, jak z Arsenalem np. Ale wyciąganie każdego błędu, lub sytuacji w której tego błędu nawet nie było, jest bez sensu. Rozumiem że można go ganić za wielbłąd z Arsenalem, ale nazywani go van Radarem jest słabe.

1 polubienie

Wczoraj, jak na kapitana przystało, podłączył nam tlen. Jego gol zmienił wszystko.

Jedyny słaby mecz to mecz z Arsenalem, ale tam to każdy dał dupy. W tym sezonie kapitan czyści wszystko, jak leci.

1 polubienie

8 polubień

Przyszedłem podziękować Panu Profesorowi Virgilowi Van Dijkowi. PAN PIŁKARZ.

21 polubień

Był moment, gdy Konate był tym lepszy z pary ŚO, ale gdzieś od porażki na Emirates i zrobienia Crazy Froga w defensywie to Virgil idzie do góry mocno. Ostatnie mecze okrutny top, brawo panie Holender!

1 polubienie

ZNACZY KAPITAN :red_circle::muscle::smiley:

Moim zdaniem okradziony z pierwszej bramki.
To strzelił jeszcze raz i pokazał mafii w czerni fucka :rofl:

4 polubienia

KOLOS. To co dziś zagrał, czapki z głów. Zasługiwał na tą bramkę.

1 polubienie

Prawdziwy lider dzisiaj, na pewno młodym się też lepiej grało wiedząc że jest obok. Kurde, zresztą defensywa z końca meczu czyli Caomin, Tsimikas , Quansah,Gomez i on to nie jest skład gwarantujący puchary nawet takie jak carabao ale dziś z nim po prostu wyglądali jak zapora nie do przejścia, wielki występ

1 polubienie
1 polubienie

Miałem wątpliwości, czy Virgil powinien zostać kapitanem po odejściu Hendo i Milnera, ale dość szybko rozwiał wątpliwości.
Kapitan ciągnie zespół i jest jego czołową postacią w tym sezonie. W finale tylko to potwierdził.

2 polubienia

Wgl wiecie co oznacza ta cieszynka? Mi się kojarzy tylko z predatorem :thinking: