Virgil van Dijk

Taka pozostałość na część Wijnalduma. Holender tak go pocieszał gdy ten był kontuzjowany. Widocznie spodobało mu się na tyle że zostało.

Edit: Chyba jednak się mylę :thinking:

2 polubienia

Nie do końca, Virgil miał taką cieszynkę już wcześniej a Gini “pożyczył” ją na czas kontuzji żeby go wesprzeć w dochodzeniu do zdrowia.
A sama celebracja podobno pochodzi od córki Virgila i ma coś wspólnego z lwem (zwierzęciem Holandii) ale nie wiem co konkretnie, trzeba by spytać samego Kapitana :slight_smile:
TikTok - Make Your Day

3 polubienia

Rewelacyjny występ. Czyścił wszystko, dobrze blokował i strzelił dwie bramki. Jako kapitan poprowadził młodych gniewnych do zwycięstwa. Takiego kapitana potrzebuje ten klub, takiego kapitana chce się oglądać.
ps. Dziwię się tylko, że podczas szarpaniny Conora nie podbiegł, ale pewnie uznał: spoko, młody sobie poradzi :smiley:

3 polubienia

Niesamowite jak za każdym razem chowa do kieszeni Macieja Lubicza z Norwegii.

1 polubienie

Profesor, załatwił Maćka jak Rollo Ragnara.

Od kilku spotkań rewelacyjnie gra. Padały wobec niego od mnie nie miłe słowa, ale robi swoje znakomicie. Czyści, ostatnio nawet strzela, dobrze czyta grę i rządzi w obronie. Oby do końca prezentował taki poziom.

Mnie po tym meczu zastanawia jedno. Czemu przy bramce Rashforda VvD nie wyjebał piłki za stadion, zamiast grać piętką piłkę w środek boiska.

Przy bramce Rashforda zawinił tylko i wyłącznie Nunez przy głupiej stracie piłki. W taki sposób i w tym fragmencie boiska nigdy się nie podaje tak piłki, wystarczyło odegrać do wolnego Tsimikasa obok, cóż zdarza się i tyle.

Jasne, że tak. Ale Virgil miał możliwość zrobić wyjazd w aut. Nie mówię, że przez niego przegraliśmy ale.

https://twitter.com/i/status/1775981442947797109

Co tam zaszło, że chyba nawet nie było interwencji varu ?
Troche to bylo dziwne zachiwanie ze strony vvd.

E.
Niby popchnięcie, moze jestem przewrazliwiony ale boje sie, ze cos takiego z fernsndesem w meczu w z united moglo by sie skonczyc czerwem :confused:

1 polubienie

Popchnął go po prostu. Mało to takich sytuacji w meczu?

Panienka fernandez zrobilaby jeszcze dwa piruety w powietrzu i potrzebne bylyby nosze. VAR nie mialby watpliwosci :rofl:

1 polubienie

Był moment w tym sezonie, że wyglądał jak topowy Van Dijk. Od jakiegoś czasu już z formę nie jest zbyt dobrze.

Szkoda, że Van Dijk tylko w mediach opieprza swoich piłkarzy, mógł to zacząć robić już w połowie sezonu.

VVD nominowany do zawodnika sezonu PL

1 polubienie

Rodri?
Jeśli mistrzem zostanie City, to wg mnie Rodri powinien mieć gracza sezonu. W przypadku Arsenalu - Odegaard. Chociaż Palmer/Watkins mnie nie zdziwią.

Wszystko wszystkim, z większością nominacji mogę się zgodzić ale co tam robi Isak? Uważam, że to super gracz ale jednak coś tam brakuje i te kontuzje.

Stawiałbym na Watkinsa jeżeli AV awansuje do LM.

Nie mogli tylko nominować z 3 najlepszych drużyn w lidze to dali paru najmniej szokujących zawodników, chociaż Izak akurat odstaje od towarzystwa.

Coś na wzór Udogie w yPOTS

Virgil van Dijk vs Turkey:

• Accurate Passes - 65/76 (86%)
• Final 3rd Passes - 8
• Accurate Long Balls - 5/8 (62%)
• Tackles Won - 1/1 (100%)
• Clearances - 7
• Headed Clearances - 7
• Recoveries - 3
• Duels Won - 7/10 (70%)

No player has won more of their aerial duels than Virgil van Dijk at the EURO2024! He’s won 18!

Nasz kolos.

Źródło:

https://x.com/LFCTransferRoom/status/1809695203264991323
https://x.com/LFCTransferRoom/status/1809695880263487712

1 polubienie