Wataru Endō

proszę Cie, a kto mu da taki kontrakt jak my? Juz tak sprzedawalismy Keite i Oxa.

taka perełke znalazłem
“Wataru Endo - najjaśniejszy punkt naszej linii pomocy. Jak zwykle był niezwykle waleczny i nie bał się przerywać akcji rywali (często ryzykując upomnieniem żółtą kartką). Udane zawody zwłaszcza w linii defensywy gdzie był nieoceniony i dobrze rozumiał się z partnerami naszej linii obrony”

2 polubienia

Z Wataru Endo w składzie to jest Liverpool 1.5 a nie Liverpool 2.0

3 polubienia

20 milionów to chyba w Euro, bo w funtach, czyli w kwocie jaka się operuje w tym klubie to chyba około 16 milionów bylo

A co to ma za znaczenie, czy Euro, czy funty, czy dolary? I tak 10x przepłacone xD

On jest warty 2-3 mln max, jako zapchajdziura do słabszej ligi.

Dzisiaj powalczył, dwie dobre główki w obronie, z piłką gorzej… ale 3:0 się skończyło, także nie kopałbym naszego piłkarza obelgami. Przepłacony to był Keita.

Japończyk nie odstawia nogi, napie… aż miło, jest waleczny. I na razie bez kontuzji.

Pozdro!

5 polubień

On nie wie co się dzieje.

1 polubienie

Nie wiem czy Jurgen czyta forum ale jak coś to zgłaszam się na zastępstwo Endo. Gorszy nie będę ale za to tańszy

1 polubienie

Czy np. Tyler Morton na pewno byłby gorszy od Endō?

2 polubienia

Z jakiegoś powodu Klopp nie wystawia ani Mortona, ani kolegi @Gibonek. Najwyraźniej na treningach Endo wygląda na tyle dobrze, że nie ma powodu, by nie zaufać Wataru w meczu z Brentford.

1 polubienie

moze dlatego ,ze Morton gra w Championship :smiley:

1 polubienie

Może i nie ma, poprostu mnie to raziło w oczy xD

Czyli mamy klarowną sytuację, że jednak był za słaby na Premier League :wink:

Mkrzysiek często popełnia takie perełki jak coś analizuje

za to Endo nie jest za słaby :smiley:

Proszę Cię, specjalnie obserwowałem głównie jego “grę”, nerwowy, wiecznie spóźniony, wolny, w pierwszej połowie w 3 akcjach nie nadążał za napierającym rywalem , był wolniejszy bez piłki niż oni z piłką mimo, że był od przeciwnika oddalony na 3 metry. Nie ma nic ciekawego w swoim “arsenale”. Ja generalnie daję zawodnikom (wszystkim) kredyt zaufania jak są naszymi świeżymi zawodnikami ale bardzo przypomina mi pewnego sympatycznego brazylijczyka LL w czasie jego najgorszego sezonu…

W pierwszej połowie te 3 razy jakby padła bramka to wina leżałaby głównie po jego stronie, na szczęście ma klasowych kolegów za sobą heh…

4 polubienia

Powtórzę się po raz kolejny, najgorszy transfer w historii Liverpoolu. Gdzie Happyblancik i reszta kliki hejtująca Nuneza za kwotę transferu “bo nie tak powinien grać napastnik za 80 mln”?
To tak powinien grać pomocnik za 20? Liverpool został na tym transferze oszukany lub pisząc brzydko zwyczajnie wydymany, perełka Jorga.

Szkoda, że nie mamy (poza Stefanem) jakiegoś młodziaka z akademii na pozycji SPD, mógłby się ogrywać w PL. Gorzej od Samuraja by na pewno nie grał.

Tak ogólnie to nie mogę wyjść z podziwu jakim cudem on uniknął czerwonej kartki. Patrząc na sytuacje Rashworda czy Jonesa to tutaj jest ewidentny faul, przegrana pozycja, wyprostowana noga, trafienie w kolano. Dla mnie jedyna logika tego zdarzenia jest taka, że na varze uznali, że z Endo w składnie będziemy gorsi niż w 10. Sorry Wataru ale wyglądasz jak drewniany tryb w silniku spalinowym.

1 polubienie

Transfer Wataru idzie na konto Schmadtke i jak inne jego transfery w lato możemy już ocenić jako względnie pozytywne tak transfer Waratu nie broni się chyba w żadnej statystyce.
Utopione pieniądze i niestety na razie wygląda na to ze będzie w jednym koszyku razem (za kadencji Kloppa) z Keita, Minamimo czy Kariusem.
Czekam bo może jeszcze niczym feniks z popiołów odrodzi się nam Japończyk i wskoczy na wyższy poziom.

Moje zdanie odnośnie tego transferu od momentu ogłoszenia niezmiennie takie same. Cieszę się, ze coraz więcej osób to dostrzega i podziela moja opinie .
W klubie kogoś nieźle posralo, juz nie chodzi o sam fakt tego walka transferowego ale o masę newsów z nim związanych, promowanie na siłę gdzie sie da Japończyka. Przecież był czas ze nawet na lfc.pl dzień w dzień był jakiś news jak to Endo nam pomoże, jaki to dobry transfer, jakieś analizy itp. Porażka. Klub na oficjalnym profilu na fb tez co chwilę wrzucał zdjęcia z nim w roli głównej z treningów itp. Ta transferowa katastrofa zamiast zostać przemilczaną jest rozdmuchiwana na cały świat, przez sam klub. Kogoś powaliło konkretnie.

1 polubienie