Wataru Endō

Endo wraca, mając świadomość, że teraz walczy o kilka trofeow do konca sezonu, ma o co grać z Liverpoolem.

5 polubień

Cieszy, że Japończyk wrócił po turnieju w formie takiej w jakiej pojechał.

Dzisiaj nie idealny występ, ale chyba wystarczył na piłkarza meczu.

Przyda się pod nieobecność Szobo.

1 polubienie

Bardzo dobre zawody, razem z Kelleherem i Eliottem najlepszy na boisku.

2 polubienia

Bardzo dobry dzisiaj, okradziony z dwóch asyst.

4 polubienia

I warto odnotować, że bez kartki!

5 polubień

Wataru jest nam potrzebny jak samurajowi dobry miecz.
Jürgen wyciągnął z niego wszystko co najlepsze :smile:

3 polubienia

pozwala grać na fortepianie Mac Alissterowi, szanuje

3 polubienia

Szkoda, ze Gakpo zabrał mu asystę. Świetnie działa ustawienie z Endō i Mac Allisterem.

1 polubienie

Widać momentami, że ma mankamenty techniczne. Widać czasem, że brakuje mu przyspieszenia. Widać też to, że motorycznie mogłoby być nieco lepiej. Ale widać jak wielki postęp zrobił jeśli chodzi o szybkość myślenia na boisku. Bardzo dobry występ Japończyka.

4 polubienia

Jak motorycznie mogłoby być lepiej jak gra od deski do deski i ciągle ma siłę. Po co ciągle pisać, że brakuje mu techniki, którą jak na DM i tak ma w miarę ok? Przy komentowaniu gry Endo trzeba w końcu przestać używać retoryki “mimo że … to i tak zagrał dobry mecz”. On po prostu od kilku miesięcy gra same dobre/bardzo dobre mecze, zamyka przestrzenie, kasuje akcje i rozegrać piłkę do przodu też potrafi.
Pozamykał mordy praktycznie wszystkim, w tym mi, bardzo dobry transfer, daje nam ogromne możliwości i bezpieczeństwo.

11 polubień

Chłop ma charakter i wolę walki. Można go krytykować i wyszczególniać jego mankamenty, ale w każdym meczu ma coś magicznego. Z Luton pięknie związał obronę i zagrał ciasteczko do Diaza, dzisiaj też kilka razy zagrał na jeden kontakt i zrobił robotę. Pan Wataru Endo!

7 polubień

Mało brakowało, a trafiłby na Anfield ten ogór Caicedo zamiast Wataru. Wielki występ.

U Endo oprócz nieustępliwości i ogólnie dobremu czytaniu gry, podoba mi się to, że On świetnie podaje do przodu, On zagrywa takie fajne piłki między formacjami, które często napędzają atak.

1 polubienie

On nie gra mega wybitnie i nigdy nie dorówna Fabinho w prime, ale jest to nasz jedyny DM i bez niego to byłaby kaszanka. Bez Endo jako naszego jedynego DM tracimy z miejsca kontakt pomiędzy dołem i środkiem.

2 polubienia

Dochodzę do wniosku że te 20 milionów za niego to promocja. Zjadł Enzo i Caicedo.

10 polubień

W sumie to wszystkie transfery Stedtke się okazały trafne. Endo, Mac i Szobo wymiatają. Grav jest bardzo zdolny i będzie z niego kawał gracza mimo że miał słabszy okres.

4 polubienia

Dokładnie, motoryki to brakowało Fabinho w ostatnich 2 sezonach, gdzie chłop zanim się rozpędził za napastnikiem, to przeciwnik już strzelał nam bramkę, gdzie fun fact, Endo jest o rok starszy od Brazylijczyka, którego prime był świetny, ale bardzo krótki jak na swój wiek.

Jest na ten moment razem z MacAlisterem nie do zastąpienia, waleczny, wybiegany - dokładnie tego nam było potrzeba w tym sektorze.

8 polubień

Powtórzę się : lubię samuraja, który tak wielu z nas zaskoczył tym jak się przytosował do PL :smiley:

Kurczę jest to zawodnik który chyba od początku kiedy kibicuję tak mnie pozytywnie zaskoczył.

Byłem zły na kwotę transferu i sądziłem, że maks co może grać to jako zmiennik przy bezpiecznym wyniku.

Brawo Endo brawo

2 polubienia

Tylko jest strasznie wolny nie tylko w biegu, ale i w podejmowaniu decyzji. Wiele jego wślizgów wynika z jego własnych błędów. Chwała mu za jego nieustępliwość i końskie zdrowie, ale jest to zmiennik piłkarza, którego nie mamy.