Wolverhampton - Liverpool

Przerzuty Nevesa vs przerzuty Hendo :see_no_evil:

Do ludzi, którzy piszą, że trzeba czekać, dać czas czy coś w tym stylu. Skończcie już pierdolić i bronić nasz klub/piłkarzy i trenera. Ja rozumiem, że z pierwszą bramką po prostu się zdarzyło, bo takie sytuacje po prostu są. Druga bramka… ok. Takie sytuacje zazwyczaj się wykorzystuje i nic dziwnego, że piłka wpadła do naszej bramki. Ale kura mać…… to nasza wina, ze do takich sytuacji dopuszczamy kura ! Ten klub w tym sezonie jest po prostu zmęczony i wypalony. Chj wie co tu pomoże. Klub robi z nas, kibiców zwykłych debili. Jak oni mogą pierdolić, że pieniądze na transfery będą w lato. To co kura ? Dlaczego ich teraz nie ma ? Zrobią jebane czary mary i pieniądze się zaraz znajda ? Jak kura zarobimy te pieniądze w te 4-5 miesięcy ? Właściciele plują nam w twarz i Klopp o tym wie, ale jest zbyt lojalny wobec nich, żeby otwarcie mówić, że potrzebujemy zmian…… tego się kura nie da oglądać.

Chyba pierwszy raz jestem taki krytyczny. Długo starałem się negatywnie nie wypowiadać o naszym klubie. Ale miarka się przebrała. Przepraszam za ten wpis…

3 polubienia

Oczywiście mam marną nadzieję, na top 4, ale pamiętam jak z półtora miesiąca temu rzesza osób tutaj mówiła, że nie ma tragedii, top 4 na wyciągnięcie ręki i na spokojnie się załapiemy.
No i niestety. Takie są skutki taktyki klepania się po plecach i mówienia sobie, że na pewno będzie dobrze. Dlatego w obronie gra Gomez, którego nie powinno tu być od kilku lat. Dlatego łatamy środek Bajceticiem. Dlatego mamy jedną z najstarszych “11” w lidze. Im dłużej będziemy klubem charytatywnym, a nie działającym jak poważny biznes, tym rzadziej będziemy się wybijać, nie mówiąc o utrzymaniu na szczycie.
A mit młodego talentu Gomeza nadal ma się tutaj dobrze.

No i to pierdololo i odpowiednich zawodnikach i right character. Ci, którzy tutaj teraz grają to są właśnie Ci idealni, z right character i lepszych na rynku nie ma? Tzn. poza Bellinghamem, bo tak to rozumiem, nie ma żadnego innego piłkarza, który by coś wniósł do gry.

2 polubienia

Pamiętam jak byłem tu tyle razy wyzywany czy blokowany za dość pesymistyczne przewidywania na temat tego sezonu i nie patrzenie przez różowe okulary.
A koniec końców okazało się że jest tak chu*wo, że nawet ja nie przewidywałem czegoś takiego w najczarniejszych scenariuszach xDDDDDDDDD

2 polubienia

jest chujowo, ale stabilnie.

Ten sezon uratować może już tylko Big News z napisem „Qatarczycy przejmują Liverpool”

Wtedy ten beznadziejny sezon będzie można wspominać jak zabawną anegdotkę.

3 polubienia

Klopp to jest zbyt lojalny do graczy. Hendo,Ox, Gomez, Phillips itd. Nie dosc, ze czesci juz nie powinno byc. To inni graja w podstawowej jedenastce.

Nasza gra w tym meczu to już jest poziom tego gówna, które nie chce się spłukać, mimo nieustannych prób. Tutaj nawet szambowóz nie pomoże.

1 polubienie

To w przerwie za Gakpo Carvalho, za Salaha Elliot, za Matipa Phillips i przy odrobinie szczęścia utrzymamy wynik 2:0 do końca . :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Sezon jest stracony, zmiana właściciela nic na ten moment nie da. Po sezonie o ile się uda sprzedać i zainwestować w zawodników trzeba budować od początku, ale to wiąże się z tym , że Kloppowi musi się nadal chcieć to prowadzić i mieć pomysł na grę. A tego nie widać.

mielismy w tym sezonie dwa preaseasony. Nie wiem co oni tam robili, ale biegowo to wyglądamy jeszcze gorzej niz przed MŚ. NIezaleznie kto gra, to wyglada tak samo. Zero pressingu, doskoku, walki.
Pisali, że mentalnie podupadli, po przegranych na koniec sezonu. Ok moze na poczatku, ale po pół roku to juz chyba sie ogarnęli. ale my nie wygladamy na podupadlych mentalnie a fizycznie.

2 polubienia

Wypalila się nie tylko kadra, ale i menadżer. Z tym, że tego drugiego można odzyskać. Kadrę trzeba wypierdolić.

2 polubienia

Keita wykonał jakies celne podanie😂?

Tragedia tu nie ma co naprawiać, tu trzeba dzwonić niczym Czesław Michniewicz. Nowy właściciel, nowi piłkarze i możliwe, że nowy trener są potrzebni od zaraz.

Ale naszego drugiego najlepszego pomocnika w klubie to Ty szanuj, bo on musi grać do końca sezonu w podstawowej 11. Taką ekipę nam zmontowali Amerykanie i narzeka jeszcze!

1 polubienie

Zwolnienie Kloppa nic nie da. Wystarczy spojrzeć co się dzieje wewnątrz klubu jak ktoś rezygnuje to klub nie szuka nawet zastępstwa. Odejscie Kloppa oznacza że trenerem do końca sezonu zostanie Lijnders

Ogólnie to gramy na stojąco, nie mamy komu podać, bo nikt do piłki nie wychodzi. Jedynie ruchy jakies robią Robbo i Nunez. Reszta się przygląda. Smutne, gramy jak oldboje.

1 polubienie

Klopp zabiera swoich asystentów ze sobą. Woźny zostanie tymczasowym trenerem, a FSG będzie to pasowało, bo koszty małe.

Nie ma kompletnie zgrania z przodu, nie rozumieją się. Nie wiedzą co chcą grać. Firo, Mane i Salah plus boczni obrońcy to była maszynka do strzelania goli.

2 polubienia

Stracone bramki to oczywiście kolejny piłkarski kabaret, ale jak się stawia na Gomeza, który jest memem ligi, bo co dwa mecze ktoś go ośmiesza, to czego się spodziewać. Matip pechowo, ale już jest też mentalny paraliż, bo prawie sprezentował kolejne trafienie. Ale on jedyny próbuje rozgrywać, bo wywyższany na niebiosa na tym forum Thiago gra dziś też poniżej jakiejkolwiek krytyki. Natomiast w pierwszej połowie zero reakcji. Naszym piłkarzom się nie chce walczyć. Mają wywalone na kibiców i na Jurka…

Teraz pewnie suszarka w szatni, pobiegają z 10-15 minut i starczy. Kolejny mecz z 90 minut, w których 20 minut pozorujemy walkę, 55 minut nie robimy nic, a 15 minut trochę pobiegamy, pokażemy, że przyciśnięte Wolves się gubi i fajrant. Ale żeby nie było, że 90 minut nic nie robiliśmy, to 15 minut się sprężymy. Wynik nie ma znaczenia i tak nas Jurek za tydzień wystawi, a po meczu powie, że były fragmenty, które mu się podobały :smiley:

1 polubienie