Zakup biletu

Cześć, jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak wygląda sprzedaż biletów na mecze LE? Też jest jakieś losowanie?

2 polubienia

Dokładnie, podbijam. Pytam również o puchary krajowe?

Będziesz potrzebował na swoim membershipie historii z meczów LM w zeszłym sezonie, żeby mieć pierwszeństwo. Czy cokolwiek zostanie dla tych, którzy nie maja nic z kilku poprzednich lat - nie wiem, nie napalałbym się za bardzo.

Tutaj jest dokładnie opisane jak to wygląda w tym sezonie w europejskich pucharach i w kolejnych zakładkach krajowe puchary

Ale tu masz tylko Auto Cup Scheme, a nie standardowe sprzedaże na pojedyncze mecze.

A to chyba przed samymi meczami będzie informacja na stronie, jak coś zostanie, ciekawe właśnie czy coś zostanie jak stadion w przebudowie

Hej,

Mam dwa bilety na Leicester ale wykorzystam tylko jeden. Czy mogę ten drugi przekazać komuś z poza friends and family i czy wtedy ta druga osoba traci swoje miejsce w Auto Cup Scheme?

żeby przesłać bilet, musisz mieć osobę w friends and family albo stworzyć konto na trzecią osobę, na którym dodasz siebie i odbiorcę do listy. Najpierw wysyłasz bilet do tej nowej osoby, a potem do docelowej.

Nie tracisz ACS po przesłaniu biletu. W pucharach historia zostaje z tym, na kogo bilet był kupiony.

2 polubienia

Cześć, czy wiadomo już, jakie są terminy na zgłoszenie chęci kupna biletu żeby wziąć udział w losowaniu na rundę wiosenną? Jeśli nie to gdzie taka informacja się pojawi?

Kojarzę, że w zeszłym sezonie już w listopadzie mijał termin i nie chciałbym się znowu spóźnić, tak jak w lipcu:)

Jak masz membership i podałeś adres mailowy to oni przysyłają każdemu informację, przynajmniej ja dostaję zawsze.

Hej,
Zakupiłem bilet na mecz z Fulham wraz z moją narzeczoną. Mecz odbędzie się 3 grudnia, kiedy mogę spodziewać się że bilet załaduje się na naszym NFC PASS? Niestety nie mogę znaleźć nigdzie takiej informacji, jedynie na jakimś forum angielskim wyczytałem że max do 48h przed meczem? Czy to prawda? i zazwyczaj ile wcześniej one się ładują na tym NFC?

Kolejne pytanie, kojarzę, że ktoś gdzieś pisał (nie potrafię znaleźć gdzie) że trzeba uzupełnić przed meczem jeszcze jakieś dodatkowe dane dla identyfikacji kto wejdzie na danym bilecie? Dostaniemy meila przed meczem (jeśli tak to ile dni przed?) że mamy te dane uzupełnić? Czy jest coś jeszcze oprócz tego co musimy wykonać/uzupełnić itd przed wejściem na ten mecz?
Z góry Dziękuję za pomoc, Pozdrawiam :slight_smile:

Siemka,
Odkopuje ten temat bo bardzo chciałbym pojechać z 3 kolegami na mecz lfc - city w marcu.
Mógłby mi ktoś pomóc z kupnem 4 biletów? Byłem jeden raz z weszło travel ale nie byłem zadowolony z organizacji, hotelu itd.

Jestem w stanie zapłacić odpowiednio więcej za pomoc, ale jakoś firmy typu weszło mi nie leżą… Zależy mi na 4 biletach koło siebie lub ewentualnie 2 + 2.

Nocleg i loty załatwimy we własnym zakresie.

Dzięki za pomoc.

Czy ktoś z was pojechał na mecz Liverpoolu przez biura które organizują takie spotkania ? Typu: Artour Wyjazdy Na Mecze czy Sport Planet - wyjazdy na mecze. No nie powiem, wiosną w końcu chciałbym się wybrać na mecz, kwestia tego jak ogarnąc bilet ;D Chyba przez takie biura najłatwiej, wiadome więcej się płaci ale w sumie Cię nic wiecej nie interesuje.

Ja pojechałem na mecz z Weszło Travel i przyznam się że nie mogłem narzekać :smiley: Jedyne co to jeśli jedziesz sam to pewnie z kimś będziesz musiał dzielić pokój chyba że dopłacisz.

Cześć. Nie wiem, czy ta informacja była już na stronie. Jeśli tak, to przepraszam za dubla. Na stronie klubowej LINK pojawiła się informacja o zapisach na losowanie zakupu biletów na rundę wiosenną. Nie było to chyba ogłaszane, przynajmniej do mnie na skrzynkę mailową nic w tej sprawie nie przyszło. Czas na zgłaszanie chęci zakupu mija 8 grudnia.

2 polubienia

Faktycznie na maila nic nie przyszło. Chyba w związku z opóźnieniem przebudowy Anfield Road End i zmniejszoną ilością miejsc nie chcą zbytnio nagłaśniać tematu bo i tak popyt wielokrotnie przewyższa dostępną pulę biletów. Dzięki za przypomnienie.

Ed.: A jednak przyszedł mail wczoraj.

Cześć,
Ktoś stąd ma doświadczenie ze stroną na Facebooku - OgarnijBilet.PL bilety na mecze, bilety na wydarzenia? Chciałbym kupić bilet na mecz z Brighton lecz nie wiem czy mogę im zaufać.
Dzięki.

Ja byłem przez Livefootballtickets. Wiadomo są różne opinie, ale mi osobiście udało się wejść i spełniłem swoje marzenie :slight_smile: Dodam, że są też fajne promki na loty do Liverpoolu (ja płaciłem 100 zł w obie strony czw-nd)

hej, czy ktoś w skrócie napisze gdzie najlepiej kupić bilety po raz pierwszy i jaki jest orientacyjny koszt takiego wyjazdu dla 1 osoby? z gory dziekuje.