Zakup biletu

Tutaj dokładny opis - sprzedaże biletów na pozostałe mecze tego sezonu:

BILETY NA MECZE W GRUDNIU I DRUGIEJ POŁOWIE SEZONU

  1. ANFIELD ROAD UPPER I MECZE Z MANCHESTEREM UNITED, ARSENALEM I NEWCASTLE

Liverpool FC poinformował w zeszłym tygodniu, że pierwsze sektory na górnym poziomie Anfield Road Stand będą otwarte już na mecz z Manchesterem United 17 grudnia. Nie chodzi jednak o całą górną trybunę, a o bliżej niesprecyzowane kilka tysięcy miejsc. W ostatnich dniach przed meczem odbędzie się sprzedaż biletów, a pierwszeństwo będą mieli ci, którzy mieli wejściówki, które anulowano w wyniku przedłużających się prac. Zatem jeżeli kupiłeś już loty, ale klub anulował ci bilet na mecz – masz jeszcze szansę!

Ci, którym anulowano bilety i nie kupią ich teraz w dodatkowej sprzedaży, zachowają historię za te mecze na swoim membershipie.

  1. LOSOWANIE I SPRZEDAŻ BILETÓW NA DRUGĄ POŁOWĘ SEZONU

Podobnie jak poprzednio, zwyczajna sprzedaż biletów odbędzie się w wyniku losowania. Aby wziąć udział, należy mieć wykupiony membership na sezon 2023/24 (bez problemu znajdziecie opcję kupna go na stronie klubu). Do 8 grudnia (piątek) trzeba zarejestrować na stronie klubu chęć uczestnictwa w losowaniu – dla każdego meczu robi się to osobno! Można wybrać sobie tyle meczów, ile się chce i próbować szczęścia w każdym losowaniu. Mecze z Chelsea, Manchesterem City, Tottenhamem i Wolverhampton (ostatnia kolejka) będą jednak dostępne tylko dla kibiców, którzy w poprzednim sezonie zaliczyli co najmniej 4 mecze Liverpoolu w Premier League. W momencie rejestracji nic nie płacimy, płaci się dopiero w momencie kupowania biletów, jeżeli miało się szczęście w losowaniu.

Nadal obowiązuje ta sama zasada – można zapisać się grupowo jako jedno „zamówienie” (do 4 osób w danym meczu) i wtedy albo system wylosuje was wszystkich, albo nikogo, Możecie też wpisać się wszyscy osobno – wtedy komuś może się poszczęścić i wylosuje bilet na jakiś mecz, ale szanse na pojechanie razem ze znajomymi na ten sam mecz są już niemal zerowe. Decyzje podejmijcie w zależności od tego, czy kierujecie się tu zasadą „albo wszyscy razem, albo nikt”. Ważne: wszyscy zapisani do losowania muszą mieć membershipa. Nie wystarczy 1 membership na 4 osoby. Żeby wpisać się wspólnie, osoba wypełniająca ten wniosek musi mieć dodanych pozostałych do listy „Friends and family”. Tworząc nowe konto, można to zrobić w ciągu 2 tygodni.

Klub wkrótce poinformuje, kiedy będą wyniki losowania i w jakim terminie trzeba będzie wykupić swoje bilety. Będą one kosztowały od 38 do 60 funtów.

  1. SPRZEDAŻ DLA MEMBERSHIPÓW Z HISTORIĄ 13+

Kibice, którzy w poprzednim sezonie zaliczyli minimum 13 spotkań, mają swoją gwarantowaną sprzedaż w czwartek 7 grudnia. Tym razem membershipy 13+ nie muszą rejestrować zainteresowania danymi meczami, będą one automatycznie dostępne w dniu sprzedaży.

Do zobaczenia na stadionie!

Więcej informacji i oferty kupna/sprzedaży biletów: Polish Liverpool FC Supporters

I ciąg dalszy (w komentarzach do posta, którego zacytowałem):

Co jeszcze warto wiedzieć, żeby zrealizować swoje marzenie o wyjeździe na Anfield?

  1. Zapoznaj się z tekstem, który wrzuciliśmy przed tym sezonem: https://www.facebook.com/FanklubLiverpoolPL/posts/pfbid0XeYFmkFMQAo2d6QmemJDP5qGPCdbSFvjS7WRV91JYh4yb8CG9HTsMXPxQB5zYxX8l

  2. Wydaje się skomplikowane? Rok wcześniej również opublikowaliśmy poradnik, który nieco bardziej szczegółowo tłumaczył sprawę tym, którzy dotąd nie mieli styczności z obecnym systemem sprzedaży: https://www.facebook.com/…/pfbid0QgTmPsjES2ojDCkrLG2Nfq…

To, co może dziś wydawać się marzeniem niemożliwym do spełnienia, kiedyś może stać się faktem, ale tych kilka kroków to niezbędna podstawa 🙂

A co zobaczyć, kiedy już pojedziesz na wymarzoną wycieczkę do Liverpoolu? Oczywiście “czerwone” murale, o których już pisaliśmy tutaj: https://www.facebook.com/FanklubLiverpoolPL/posts/pfbid0kd78gL8Jo8Nmf7nt85rPSqLDy4KVef3eJkTqmN1CVao4dHWjrijYRoYKasEsV14tl

A także: https://issuu.com/polishreds/docs/grudzien/10

Razem to dużo czytania, ale “zielonym” może trochę pomóc w zabraniu się za ten temat, bo zwykle na początku nawet nie wiadomo od czego zacząć.

2 polubienia

Witajcie,
doradzicie jakiś nocleg w Liverpoolu nie za miliony dla 5 osób?

Kabannas. Hostel blisko pubów i klubów :wink:

1 polubienie

Polecam Airbnb. Bylismy w 5 osób i udało nam się wynająć domek 8 minut od Anfield, na ścianie budynku mural Hendersona za dobre pieniądze. Jedyny minus to jedna łazienka.

Cześć, miał ktoś taki problem albo potrafi pomóc? Chcę dodać osobę do listy friends&family żeby losowało nam wspólnie bilety, ale klikając w “Manage my Friends & Family” pojawia mi się tylko takie okienko, na którym nic nie ma i nic nie mogę zrobić. Próbowałem już na różnych kompach, różnych przeglądarkach i na telefonie i ciągle jest tak samo.
image

Nie jest za późno, mój kolega w tej samej sytuacji normalnie może mnie dodać, ale ja nic nie mogę zrobić.

E: skontaktowałem się z pomocą i zostałem najpierw zestresowany że tylko w ciągu 14 dni od kupna membershipa można dodać kogoś do listy friends&family, a następnie ulga że wystarczy jak jedna osoba doda drugą, nie musi to być zrobione z dwóch stron. Zostawiam może się to info komuś przyda.

1 polubienie

Obawiam się ze jest na to za późno. Jak się nie mylę to na początek nowego sezonu możesz działać w tym. Ale mogę się mylić.

Organizowana jest loteria na rzecz WOŚP - do wygrania 2 bilety na the Kop na mecz z Luton: Zaczynamy nowy tydzień jako... - Fanklub Liverpool FC Polska

Nie trzeba mieć membershipa, można kupić dowolną liczbę losów.

W mailu z potwierdzeniem zapisu na rundę wiosenną było napisane że losowanie biletów będzie “w odpowiednim czasie”, czy ktoś wie czy jest już jakaś informacja kiedy losowanie się odbędzie, albo kiedy można się go spodziewać (jakieś doświadczenia z poprzednich losowań)?

W zeszłym roku rejestracja na drugą część sezonu 22/23 była od 1 listopada do 7.11 a wyniki losowania były 16 listopada. W tym roku można było się zapisywać od 27.11 do 8.12. Narazie nie ma informacji kiedy odbędzie się losowanie.

W tym sezonie wszystko się przeciąga z uwagi na rozbudowę trybuny. Zanim rozlosują bilety chcą mieć pewność ile będzie faktycznie miejsc do dyspozycji więc pewnie jest to uzależnione od postępów prac i możemy jeszcze trochę poczekać na wyniki.

1 polubienie

Akcja WOŚP, o której pisałem wyżej, nadal trwa, a tymczasem mamy trochę biletów na półfinał Carabao Cup :slight_smile:

Fanklub pomaga “nagłośnić” sprawę, bo to działanie dla ogółu fanów LFC w Polsce, zwłaszcza dla tych, którzy sami nie za bardzo potrafią poradzić sobie z zorganizowaniem wyjazdu na Anfield, ale samo zorganizowanie i rozdysponowanie biletów to prywatna inicjatywa grupy dosyć zapalonych znajomych, a nie jakaś pula formalnie przyznana fanklubowi.

Jeżeli chodzi o losowania, to można spodziewać się wyników po świętach, bo chcieli zebrać doświadczenia z kilku meczów ze zwiększoną widownią, żeby znowu nie strzelić gafy. Na szczęście pierwszy mecz, którego dotyczy ta sprzedaż, to Chelsea na sam koniec stycznia, więc jeszcze mają jakieś tam pole manewru. No i rozumiem to podejście, bo zafundowanie nam takiej farsy jak w letniej sprzedaży skończyłoby się PR-ową i organizacyjną klęską.

We wtorek 9 stycznia będą wyniki losowania biletów na drugą połowę sezonu.

1 polubienie

Własnie też dostalem info. A od 15.01 ten kto wylosuje może zakupić.

Będę miał 1 bilet na mecz z Fulham (10 I) jeśli ktoś jeszcze nie ma a potrzebuje. Miejsce bardzo dobre: Sir Kenny Dalglish Stand - Area: KM, Row: 4, Seat: 185. Cena jak w cenniku 38 funtów.
Zapraszam do kontaktu

napisałem na priv

znaki znaki

Szukam osoby która korzystała z platformy https://www.livefootballtickets.com/

Cześć wszystkim, jest opcja gdzieś kupić bilet na ewentualny finał Carabao Cup? Jestem zainteresowany 1 biletem w nie najgorszym miejscu :smiley: Pomoże ktoś? Albo może ktoś też sie wybiera i ma 1 bilet wolny? Proszę o pomoc :slight_smile:

1 polubienie

Pojawiły się wyniki ballotu na rundę wiosenną.

Na jedno ze spotkań jestem na waiting list na miejscu 1200, na drugie 7810 - czy ktoś z doświadczenia może powiedzieć jak duże są szanse na zakup biletu w takiej sytuacji? I jak to się wtedy odbywa, trzeba się czaić i szybko działać jak się te miejsca zwolnią czy to automatycznie się przydziela?

Z tego co czytam to w waiting list chodzi o potencjalne otwarcie reszty nowej trybuny:
“When we are at full capacity in the Anfield Road Stand, we will sell in waiting list order to eligible supporters. Your waiting list number indicates where you are positioned ahead of those sales. Details of these further sales will be released in the coming weeks.”

Czyli rozumiem z tego, że skoro nie wylosowano mi biletu to teraz będę mógł tylko bić się o ostatki, gdzie miejsce i tak będzie przydzielane losowo; a tylko w przypadku otwarcia kolejnej części trybuny ta waiting list będzie miała zastosowanie?

Ja wylosowałem na mecz z Sheffield. Zgodnie z terminarzem mecz jest planowany na 3 kwietnia o 21:00. Czy ta data może ulec zmianie?

Też mam na Sheffield :wink:

Ewentualne mecze dodatkowe:
Carabao Cup Finał- sobota 24 luty 2024 r.

FA Cup Ćwierćfinał - sobota 16 marca 2024 r.
Półfinał - sobota 20 kwietnia 2024 r.

Liga Europy: 1/8 finału: 7 i 14 marca 2024 r. Ćwierćfinały: 11 i 18 kwietnia 2024 r.

Nic nie koliduje z datą 3 kwiecień 2024. :wink: