Zakup biletu

Hej. Razem z kumplem (byliśmy dodani jako Friends&Family) wylosowaliśmy bilety na mecz z Brighton. Na mailach mamy linki aby wejść do kolejki. Orientuje się ktoś czy w takich sytuacjach, jeden z nas może zakupić od razu oba bilety, czy musimy robić to osobno? I czy ewentualnie miejsca obok siebie mogą stanowić trudność?

Cześć, jeden z was może kupić normalnie bilety dla obydwu

Hej, wylosowałem bilety na mecz z Sheffield. Sprzedaż trwa od jutra do poniedziałku. Mam pytanie czy mam już w jakiś sposób przypisane konkretne miejsce lub sektor i nie muszę się spieszyć, czy lepiej kupować od razu jak uruchomią sprzedaż żeby wybrać jak najlepsze miejsce?

Masz jedno miejsce, to co zostanie jak się doczekasz w kolejce do kolejki a potem w kolejce. :wink:

1 polubienie

Nie masz przypisanego miejsca tylko gwarancję zakupu biletów, najlepiej jutro rano jeśli masz możliwość się zaloguj, odczekaj swoje w kolejce i szybko kup jak najlepsze miejsca bo potem zostaną same odpady.

1 polubienie

Witam czerwonych braci. Waga sprawy Państwowej!

Odkupię bilet na dowolny mecz ligowy Liverpoolu jeszcze w tym sezonie, może ktoś nie ma z kim jechać, a ma jeden wolny.

Myślę że teraz dorwać bilet na Anfield będzie bardzo ciężko, sam się zastanawiam nad Wembley i finałem carabao

|Fixture|Ballot Result|
|Burnley|Waiting List position 1425|
|Luton|Waiting List position 25704|
|Brighton & Hove Albion|Waiting List position 2256|
|Sheffield United|Waiting List position 38423|
|Crystal Palace|Waiting List position 5753|

Znowu nic nie wylosowałem, ale na Burnley i BHA mam chyba duże szanse jak skończą trybunę robić. Szczególnie na Brighton liczę bo to może być nieliche spotkanie.

Również jak kolega wyżej kupię bilet na dowolny domowy mecz jeśli ktoś ma, a nie może skorzystać. Pewnie szanse znikome, ale warto zapytać.

Cześć, mam pytanie do osób bardziej doświadczonych.

Chce wybrać się na mecz LFC ale niestety bilety bardzo ciężko dostać i pomyślałem że alternatywą jest pójście na mecz np. West Ham vs LFC w Londynie. Pytanie czy ktoś był z Was na meczu LFC na innym stadionie w Premier League ? Jak to wygląda pod kątem możliwości, czy bez problemu można być na takim meczu w koszulce przeciwnika jak to np bywa w Hiszpanii, czy raczej z automatu wyzwiska itd.

Będę wdzięczny za pomoc.

Hej!
Też mam do was pytanie. Jaką sprawdzoną stronę z biletami polecacie? Kupował ktoś przez ticombo np? Zależy mi na zakupie biletu na Anfield, ale nie mam w tym doświadczenia. Poleci ktoś sprawdzoną stronkę/grupę/osobę?

1 polubienie

Też nie mam w tym doświadczenia i zastanawiam się nad wyborem któregoś z tych popularnych biur podróży typu weszło travel, zabiore cię na mecz itp.

Problem w tym, że nie wiem które oferuje najlepsze warunki i nie znam nikogo kto mógłby się podzielić opinią takiego biura.

Pzdr

Cześć, mam pytanie o bilet. Nigdy nie byłem na Anfield i nie wiem jak wygląda kwestia organizacyjna od strony kupna biletu.

Rozmawiałem ze znajomym Anglikiem na temat wyjazdu na mecz. Powiedział, że patrząc na terminarz najłatwiej będzie zdobyć bilet na FA Cup Liverpool vs Watford/Southampton.
On ma znajomego kibica Liverpoolu, który ma karnet na cały sezon i który będzie dla mnie ten bilet ogarniał. I napisał mi, że “He applied for one ticket for you. If you don’t get one, he will give you his”.

Według mojego zrozumienia, posiadacz karnetu na sezon może aplikować o bilet dla siebie + jakieś dodatkowe, zależy od rangi meczu i swojej historii. Moje pytania są następujące:

  1. Czy on, jako posiadacz karnetu, z automatu ma pewny ten swój bilet? Czy też będzie on losowany i może go nie dostać?
  2. Czy jeśli nie wylosują tego mojego dodatkowego biletu, to czy on faktycznie może mi użyczyć “swój” bilet? Czy na jego bilecie z automatu będą jego dane z karnetu (np. Andrew Whatever) i nie będzie to problemem, żebym ja w ostateczności wszedł na jego bilet na mecz? Mocno sprawdzają dokumenty tożsamości?

Z góry dzięki za pomoc!

Siema,
Byłem kiedyś na meczu Pucharu Ligi Liverpool - Arsenal 5:5 :D.
Udało się kupić bilety przed meczem, od starszej Pani na wózku, której znajomi nie przyjechali na mecz (Pani była z Exeter). Sprzedała nam dwa karnety! z prośbą, że jak już wejdziemy to spotkamy się za bramką The Kop i tam jej te karnety oddamy.
Weszliśmy normalnie przez bramki, zczytuje się kod kreskowy i wchodzisz. Nikt nie sprawdzał tożsamości.
Ale człowiek by pojechał jeszcze raz na mecz Liverpoolu…

3 polubienia

Dzięki! W takim razie szukam biletów na samolot. Mam nadzieję, że od tamtego czasu nie zmieniło się to na bardziej rygorystyczne podejście; )

byłem teraz na meczu z Norwich, nikt nie weryfikuje Twojej tożsamości. Skanujesz bilet sam i wchodzisz

1 polubienie

Hej
Proszę o pomoc kogoś kto był na Anfield i wie jak ogarniać bilety na Apple wallet. Wylosowałem 2 bilety dla siebie i dla syna. Dodałem nasze membershipy do Apple wallet ale nie potrafię dodać biletów. Przycisk “add do mobile wallet” jest nieaktywny. Czy ktoś może mi podpowiedzieć co mogę zrobić? Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.

lfc75, jak masz dodany membership w portfelu to wejściówka na mecz załaduje Ci się automatycznie przed meczem (Nie daje głowy czy 1-2 czy 3 dni, czy zaraz po poprzedzającej Twój mecz kolejce), ale tak będzie.
Przy zakupie biletu była opcja “załaduj bilet na NFC pass”.
Musisz sobie wejść w portfelu w szczegóły membershipa (trzy kropeczki) i tam masz next game, next date game, stand, itd. (przynajmniej tak jest na androidzie).
Narazie masz myślniki w tych miejscach ale później się to zmieni i będzie wyswietlał się Twój mecz i wszystkie jego dane. :wink:
Z resztą nawet od razu na membershipie masz myślniki przy polach “wejście” “area” “rząd/miejsce”.
Potem już będą szczegóły Twojego biletu.
Przy bramce odpalasz membershipa, skanujesz i przechodzisz. Jeśli coś nie łapie to w pobliżu są Stewardzi, chętni do pomocy.

1 polubienie

Wielkie dzięki za wyjaśnienie. Mam nadzieję że nas wpuszczą😉

W związku z otwarciem pozostałej części nowej trybuny, na mecz z Burnley trwa dzisiaj sprzedaż biletów dla osób z waiting list do pozycji 1933. Są jeszcze miejsca - może komuś się przyda takie info. Natomiast od jutra od 12 będzie można próbować kupić ostatki które zostały.