Zakup biletu

Siema,
Będę jutro na meczu z Burnley, i chcialem pobrać NFC Pass

Problem jest taki, że nie mogę wejść na stronę ticketing, i zalogowac sie na swoje konto, bo trwa losowanie/kupowanie biletow na Carabao cup. To losowanie/kupowanie będzie trwało do poniedziałku.

Czy ktoś wie, czy oni odblokują w końcu stronę ticketing, i kiedy?
Lub czy jest jakaś inna możliwość na pobranie biletu?

https://ticketing.liverpoolfc.com/ClientRequiredFallback.aspx?view=Login&next=%2FCrmDetails.aspx%3F_ga%3D2.72318992.2042741793.1596366965-460835212.1550476886&_gl=1*15r5vm1*_ga*MTAyMDA2NjQ4Ni4xNjg0NjE2NzYx*_ga_Z85D72KGRP*MTcwNjQ0MDA5Mi4xMDQuMC4xNzA2NDQwMDkyLjYwLjAuMA

Możesz się zalogować na swoje konto i pobrać NFC pass

1 polubienie

Dzięki, strona faktycznie odblokowała się po kilku godzinach!

Krótko przed meczem powinieneś dostać maila z linkiem. Otwierasz link na smartfonie (nie rób tego z poziomu komputera) i pobierasz bilet.

Cześć, jest mi ktoś w stanie odpowiedzieć czy można się spóźnić troszkę na mecz, czy w momencie rozpoczęcia meczu zamykają bramki? Mam przylot do Liverpoolu o 17:45 i nie jestem pewien czy zdążę na 19:30 na Anfield.

13 km masz na stadion. Jak masz blisko lokum to zdążysz.

Imo to jest bardzo mało czasu zważając na konieczność dojazdu i ew. zostawienia bagażu gdzieś po drodze (nie można wnosić dużych gabarytów na stadion). Jeśli lecisz tanimi liniami to pół godziny-godzina opóźnienia to standard, a dojazd z lotniska na Anfield to ponad godzina (chyba że Uberem/taksą wyjdzie szybciej, o ile nie będzie problemu z dostępnością).

Więc pytanie o możliwość spóźnienia jest jak najbardziej zasadne.

Na opóźnienie samolotu nie mamy wpływu, ale jak przyleci o czasie to zdąży. Uber z lotniska na stadion jedzie maks 30 min i najlepiej lokum załatwić koło stadionu. Sam nigdy się na mecz nie spóźniłem, ale z tego co wiem, nie będzie problemu z wejściem.

Post został scalony z istniejącym tematem: Premier League 2023/2024

Witam wybiera się ktoś na mecz z Lutton, i wylatuje z Düsseldorf??

Dobra, do Pragi mam 2 godziny drogi, ogarnia ktoś jak mogę dostać bilety? Czy jest w ogóle taka szansa nawet od konika? Ktoś się orientuje jak to wygląda w LE?

9 polubień

Podbijam pytanie, wie ktoś jak ogarnąć bilety na ten mecz?

6 polubień

Trzeba chyba czekać, aż otworzą sprzedaż biletów bo też się czaję.

Wiadomo w ogóle kiedy jakaś oficjalna sprzedaż? Ktoś wie jak wyglada proces zakupu wlasnie na LE?

1 polubienie

No ja się zarejestrowałem na stronie Sparty ale na razie nie sprzedają biletów na ten mecz…
A ceny poza ich systemem przez pośredników to kosmos kilka tysięcy złotych.

Planuje w ogóle ktoś jechać z Warszawy? Bo móglbym kogoś zawieźć (do dogadania “na paliwo”) :slight_smile:

Mam bilet na dzisiejszy mecz Liverpool-Sparta Praga do sprzedanis, 40£, AU2. Ktoś chetny? Odpiszcie tutaj.

Jakby ktoś przeoczył to nastąpiła zmiana daty meczu z 3 kwietnia na 4 kwietnia…

Panowie/Panie leci ktoś na Brighton? Wiem, że to święta, ale co zrobić jak tylko ten bilet wylosowałem.:slightly_smiling_face: i tak się mega cieszę.

Zawsze coś, ja niestety cztery losowania na ligę z rzędu bez choćby jednego biletu, ale w końcu się dopcham :smiley: Będę jeszcze próbował w dodatkowych sprzedażach, może akurat coś skapnie

Ja lecę, będę już od piątku z żoną :smiley:

2 polubienia