30.09.2023 Tottenham - Liverpool

To nie są dwa punkty. Dwa punkty by byly, gdyby sędzia był bezstronny. W rzeczywistości trzeba od sędziów dodać co najmniej 5 pkt City u nam odjąć

Co ciekawe dzisiejszy sędzia sędziował pierwszy mecz United z Wilkami potem nic i dopiero dzisiaj mecz Liverpoolu w PL. Tam chyba tych sedziów wybierają na zasadzie kto wygra w kamień papier nożyce.

Edit; W takim razie panowie z studia viaplay wprowadzili mnie w błąd, przepraszam.


No właśnie stop, przecież ten gość nam sędziował mecz z AV lol

Nie mniej jednak, to nie zmienia faktu, że po dwóch jego występach federacja musiała publicznie przepraszać za błędy sędziowskie.

To nie prawda. Sędziował jeszcze parę spotkań

2 polubienia

Ja tylko się jeszcze tak zastanawiam - czy rozmowy między sędziami boiskowymi, miedzy varem a boiskowymi i wewnątrz varu są dostępne w jakikolwiek sposób w Anglii? Tak jak np. w Polsce powstał program o sędziach na bazie ich rozmów. Myślę że gdyby klub zażądał upublicznienia takiego zapisu, wiele by to wyjaśniło.

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Oczywiście że sędziowie o nim wiedzą. Dlatego pytam, czy rozmowy angielskich sędziów też są nagrywane, czy nie, bo nie wiem. To mi z tego, że chciałbym poznać tok rozumowania jaki doprowadził do takich a nie innych decyzji.

Edit: Spoko, zakładam jednak sytuację w której zrobili to w wyniku upośledzenia a nie przekupstwa a wtedy taki zapis nawet świadomy byłby przydatny.

Myślisz, że ten podsłuch co jest w Polsce, nie jest ustalony przez obie strony i kontrolowany? Wiedzą o nim zawodnicy i sędziowie. Są jego świadomi. Więc co ci z tego.

EDIT: Chodzi mi o to, że będąc świadomym nie powiesz niczego co mogłoby cię skompromitować. Co innego jakby ten podsłuch był bez ich wiedzy. Wtedy dużo brudów mogłoby wyjść na światło dzienne.

Z tego co piszą na TT, VAR nie zauważył (XD), że ostatnim obrońcą był Romero i dlatego nie rysowali linii, no bo bez niego (tzn. bez Romero) to jest oczywisty spalony.

Zgadzam się prawie w 100%, mimo że początkowo myślałem tak jak Ty że lepiej wpuścić Nuneza zamiast Joty to teraz uważam że było na to za wcześnie biorąc pod uwagę że graliśmy w 10.
Diogo wszedł najpierw bo lepiej presuje i pracuje w defensywie, lepiej się ustawia. Dalej graliśmy w osłabieniu i trzeba było myśleć przede wszystkim o defensywie.
Nie zapominajmy też że Nunez miał wejść na boisko niestety, głupi wślizg Joty musiał zrewidować plany JK i ostatecznie kosztował nas punkt a być może nawet trzy w tym spotkaniu.

Niewiarygodne jest to ile złych decyzji sędziowskich i naszego pecha sprawiło że ostatecznie jednak nie zdobyliśmy żadnego punktu.
To jak nasi zawodnicy walczyli jest nieprawdopodobne. Mimo wszystko cieszę się że nie wyłączyłem meczu po nieuznanej bramce Diaza, bo po czymś takim naprawdę człowiekowi odechciewa się oglądać futbol.
Zostałem bo do końca wierzyłem w drużynę i serce rosło z każdą minutą, niestety ostatecznie pękło i przestałem wierzyć w jakolwiek sprawiedliwość…

Minie sporo czasu zanim dojdę do siebie.

Po takich spotkaniach tracę serce do tego sportu, oglądania PL. Ale minie dzień i na nowo odżywa chęć oglądania spotkań, skrótów, analiz. Wszystko zostało już powiedzane więc nie będę się powtarzał. Fajnie drużyna zagrała, nawet w 10, brawo.

Rok temu graliśmy podobny mecz na wyjeździe z Arsenalem. Zostaliśmy tam oszukani i straciliśmy Diaza na kilka miesięcy. Historia się powtarza sędziowie wypaczają wyniki meczów.

1 polubienie

Chvj, wsparcie dla sędziego prześladowanego przez kibiców. Jedać klub, jeśli straci mistrzostwo przez punkt/dwa.

A no to spoko jak tak to jest ok. Też mi się czasem zdarza nie zauważyć kogoś. Można wybaczyć błąd zamykamy temat :smirk:

1 polubienie

Wiem banicja itd ale nie mogę!
SĘDZIOWSKIE SKURWYSYNY KRIMINALIŚCI :rage::rage::rage:
FA i ta cała mafia jest do rozjebania!
WSTYD! jak te gnidy mogą rano spoglądać w lustro.

PS w normalnym świecie ci oszuści trafiliby do więzienia, nie, nie przesadzam! ale w rzeczywistości pełnej układów jest tak “szejki mają być mistrzami a wy w Liverpoolu możecie stanąć na głowie i nie będziecie” .
Cieszcie się, że wam pozwoliliśmy na ten 19 tytuł.
Tak w ogóle to LFC powinien tej bandzie z FA wytoczyć proces, to jest kpina co ci" rozjemcy" odpierdzielają.

A i jeszcze jedno: szkoda, że Jürgen im tego wszystkiego nie wygarnął a jakby mu dali karę to nie płacić a iść do sądu i pokazać wała ala Kozakiewicz w Moskwie.
Żygać się chce na to skurwysyństwo🤮

I naprawdę ktoś jeszcze się dziwi, że ja te menczesterowskie mendy absolutnie nie znoszę?
Kiedyś było wszystko pod gumożuja a teraz łysą pałę.
OBRZYDLISTWO!!!

1 polubienie

3 polubienia

Ja jestem tak wkurwiony, że nie mogę zasnąć. Zostaliśmy wyruchani bez mydła. Sorry za przekleństwa, ale w tej sytuacji nie mogę inaczej. VAR niby ma interweniować w przypadku oczywistego błędu sędziego. Czy przy faulu Curtisa był oczywisty błąd sędziego? NIE. Sytuacja 50/50. Z boiska nie wyglądało groźnie. Później wzywają go do monitora i dają tendencyją powtórkę z 1 kamery. A ze spalonym Diaza jeszcze większa komedia. Varowiec myślał, że sędzia uznał bramkę. Nie wiem czy się śmiać czy płakać? To po co liniowy machał chorągiweką jak myślał, że uznał bramkę? Muchy odganiał? 1 kartka dla Joty to też kryminał. Koleś sam się kopie i kartka dla nas. Plus jeszcze sutuacja z Salahem, gdzie niby faulował i dostał żółtko za protesty. Kpina. I skąd te 6 minut doliczone. To tylko łysa ku.wa z gwizkiem wiem. Przepraszam za słownictwo jeszcze raz.

6 polubień


X D

2 polubienia

Cyrk na kółkach. Przecież to się w głowie nie mieści.

1 polubienie

Jaki ja głupi jestem, że ten śmieszny sport jeszcze oglądam. Ale po dziś mam dość tego cyrku, niech on sobie tam trwa, ale już bez mojego udziału. Pamiętam nieuznanego gola Sterlinga w pierwszym starciu z City w 13/14, pamiętam nieuznanego gola Mane z Arsenalem w 18/19. Oba błędy sędziowskie kosztowały nas tytuły. Nie wiem jak się skończy ten sezon, ale ja nie chcę widzieć potencjalnie widzieć tego po raz kolejny, więc ja wysiadam. Jest tyle pięknych dyscyplin, w których ubrany na czarno skurwysyn swoim nieudacznictwem nie zniszczy marzeń i ciężkiej pracy tych wszystkich chłopaków, którzy zapierdalają na boisku. Jak oni mają się czuć. No i w drugiej kolejce naszych, kibiców. Jestem oburzony tym co się dzieje w tym sporcie, niezależnie czy to nas przekręcają czy kogoś innego. Wpizdu z tym.

3 polubienia

Lepiej byłoby gdyby skłamali o jakimś problemie technicznym… przecież mnie kurvva nosi teraz jeszcze bardziej jak czytam, że przez idiotów, angielskie sędziowskie kurvvy, którym życzę jak najgorzej, bo nie pierwszy raz popełniają błędy i nawet jak kurvva wiedzą, że popełnili błąd, to nie próbują go naprawić (w chvju mam protokół, że wznowił grę… no kurvva, to by wytłumaczył Webbowi potem, że się nie dogadali) - przecież to jest skandal jak nas w tym sezonie sędziowie ruchają… nie mogę ochłonąć, bo tak mi ich szkoda po tej walce do końca, że mną telepie aż, a Matipa to mi po ludzku aż szkoda, krytykowałem jego grę gdy grał źle, ale nawet gdyby dzisiaj też zagrał źle (a zagrał zajebiście), to wiem że on tego samobója to będzie przeżywał 100x bardziej niż my. Pewnie zaraz po powrocie i jutro rozmowa z psychologiem, a w trakcie transportu Jurgen i nasi zawodnicy go pocieszali, ale to nie wypadnie mu z głowy tak łatwo, od razu. Byle do kolejnego meczu się to udało!

3 polubienia