Fabinho

Bardzo dobry mecz moim zdaniem dzisiaj zagrał. Nie wiem jak staty mu wyszły ale ogolne wrażenie po meczu mam dobre. Sporo odbierał, był agresywny w środku pola. Grał pewnie. Mecz na plus.

Fabinho teraz odpocznie od gry ze względu na żółte kartki ?

2 spotkania, bo to drugie zawieszenie. Ciekawe jak teraz będziemy grać. Dobrze, że tydzień przerwy, ale obawiam się, że możemy zobaczyć Keite, czy jakies dziwne ofensywne zestawienie środka Harvey-Curtis-Cody

Na Facebooku pisali, że nie- bo reset wchodzi po 32 kolejce, ale nie weryfikowałem.

Mamy drugiego czarodzieja z Brazylii w drugiej linii :wink:

Tak rzeczywiście, ze te 2 mecze obowiązują do 32 kolejki włącznie. W takim wypadku to nie wiem, chyba jednak nie będzie zawieszenia.

w Brazylii też już przekreślony Fabs. Ten Andre ponoć świetnie się zapowiada, ponoc stylowo coś w stylu Kante, Makelele. Może w taką stronę bysmy ruszyli, a nie szukanie w oczywistych miejscach.

Myślicie, że sprzedaż Fabinho to dobry pomysł? Poprzedni sezon miał słaby, ale w kadrze zespołu nie widzę takiego typowego defensywnego pomocnika, który mógłby go zastąpić. Konieczny może się okazać kolejny transfer. Poza tym ma 29 lat, czyli w teorii można z niego korzystać przez 2-3 lata, żeby mieć z niego pożytek w ramach rotacji składu. Jednak te 40 mln od Saudyjczyków to dobra oferta i ze sprzedaży Brazylijczyka oraz Hendersona spokojnie można znaleźć defensywnie usposobionego pomocnika. Być może jest dobry czas, by go pożegnać i kupić kogoś ze świeżym pokładem sił.

1 polubienie

Myślicie, że sprzedaż Fabinho to dobry pomysł?

Jeśli przyjdzie DM z górnej półki - tak. Jeśli nie i będzie to ktoś w stylu np. Lavii czy inny Amrabata - Nie. Imo nie już za bardzo marginesu na kolejne wpadki - czyli na wypadnięcie z top 4. Jeśli znowu się to powtórzy - mogą zacząć się odejścia i pole do działania na rynku transferowym może być znacznie ograniczone i ze względów finansowych i “prestiżowych”.

Myślicie, że sprzedaż Fabinho to dobry pomysł?

Pewnie, Fab i tak na pierwszy skład się nie nadaje i trzeba by było się ratować Bajceticiem czy Jonesem , a tak 40 mln daje nam większe pole do popisu. Także da nam możliwość poszerzenia naszego kręgu zainteresowanych pomocników, bo jak wcześniej ograniczał nas budżet powiedzmy 35 mln teraz 60.

1 polubienie

Ale gadanie. Znasz takie powiedzenie „trawa jest bardziej zielona u sąsiada” albo „cudze chwalicie swego nie znacie” ?

Tak, obniżył loty bardzo mocno, wpływ na to miało wiele czynników, długo by pisać, ale jestem pewien ze znowu na dobrze naoliwionej maszynie Fabs wróciłby na swoje obroty. Teraz zostajemy z dziurą w środku pola którą trzeba łatać na gwałt (nie sądzę aby 19letni Lavia to był dobry pomysł na już, a nawet jak będzie to ryzyko niewypału jest bardzo duże) mówisz o 40mln, a myślisz ze kluby wiedząc jaka sytuacje ma Liverpool nie będą zdzierały, i będą rozkładały nogi ?

Reasumując to nie wiem jak można mówić o tym ze sprzedaż Fabinho w obecnej sytuacji to jest dobry pomysł.

No po prostu pitbule są zakazane w Arabii saudyjskiej, a Fabinho ma dwa takie psy.

Akurat buldog francuski, ale zakaz pozostaje zakazem. Ciekawe jak to wpłynie na decyzję rodziny Fabinho.

Tam jest raczej mowa o buldogach francuskich, nie pitbulach

Fabs ma 2 buldogi i to te male nieporadne. A zakaz o rotwailerach i pitbullach bo agresywne.
Teoria raczej spiskowa bo dlugo to trwa, ale pamietajmy, ze w zasadzie przy każdym transferze do nich finalizacjq trwa długo

Rzeczywiście groźne w choj te jego psy xD

9 polubień


tak samo groźne jak mój prosiaczek kochany :smiley:

4 polubienia

To te biedaczki co mają problem z oddychaniem.

Problemy z oddychaniem mają mopsy.
Poczekajmy na oficjalke dotyczącą Hendersona i Fabinho, na razie jesteśmy w rozkroku.
Transfery będą, Klopp powiedział jasno.

2 polubienia