Fabinho

Możliwe że Fabinho nie pójdzie do Arabi bo problem z pieskami jego :roll_eyes:

A ponoc gowno prawda, durna plotka, wielokrotnie powielana.

@mati2020 ale nie jest to powodem opóźnień w transferze.

2 polubienia

Ale w Arabii są zakazane pewne rasy psów.

Temat był już przerabiany i oficjalnie został zdementowany już przez jego żonę, na insta albo na Twitterze, gdzieś mi się przewinęło.

Widzę, że już tego nie ma, ale było to zdjęcie jej psów z napisem “We are ready”.

1 polubienie

image
Fabs ponoć wyleciał do Arabii

1 polubienie

Wygląda na to że skóre na niedźwiedziu na wcześnie podzielono.

Ponoc bank przyblokowal przelew i przedstawiciele leca do Anglii to ogarnac

Dziwnie się ro zbiegło w czasie z wypowiedzią Kimmicha, że zostaje w Bayernie :sweat_smile::nerd_face:

Znowu zaczęło się dyskusja odnośnie Fabinho, więc tak tylko wtrącę.

Słabość Fabinho związana jest oczywiście z jego dramatyczną formą, ale również ze znacznie większą powierzchnią konieczną do pokrycia.

W niektórych meczach: mieliśmy Fabinho stojącego w środku koła, a wokół niego pustkę. Henderson gdzieś tam biegający przy bocznej linii, czy ewentualnie Elliott.

Czy sprzedaż za 40 mln po słabszym sezonie jest w porządku?

Moim zdaniem tak. Nikt go z klubu nie wypycha, zgodnie z tym co mówi Klopp- to w zasadzie z ich (Flaco i Hendo) strony wyszła ta inicjatywa.

40 mln za 29 letniego zawodnika, to nie są głupie pieniądze. Sam pisałem jeszcze przed sezonem, że nie zdziwiłbym się, gdybyśmy byli w stanie wyciągnąć nawet więcej.

Anyway: to czy Fabinho się chce czy nie, czy jest przemęczony lub nie, czy wróci do formy czy tez nie- jest moim zdaniem kwestią marginalną. Chcemy odmładzać i budować drużynę od początku. Rewolucja 2.0 i ta wymaga pozbywania się zawodników w okolicach 30, którzy sportowym poziomie przestali wyraźnie dojeżdżać.

2 polubienia

Dla mnie forma Fabinho to jedno, ale jego zaangażowanie to drugie.

Już nie pamiętam który to był mecz, ale sam wstawiałem filmik w dziale humor jak sobie nasz Brazylijczyk po stracie bramki prawie, że chodził cofając się z kontratakiem przeciwnika, gdzie nawet będąc dalej od bramki leciwy Milner go wyprzedził.

Po tamtej akcji po prostu ( a to była jedna z wielu) ja tam na niego patrzeć nie mogę .

W razie kontuzji zawsze dla mnie lepiej mieć więcej pomocników niż mniej , ale 40 mln za już nie młodego piłkarza z brakiem zaangażowania to niezła sumka która w przypadku oszczędnych właścicieli daje nam możliwość ściągnięcia pomocnika czy tam środkowego obrońcy.

To jest ku**a niepojęte, że dostajemy oficjalną ofertę 2 tygodnie temu, piłkarz chce odejść, my chcemy go sprzedać, nie zabieramy go na najważniejszą część przygotowań do sezonu ( co w przypadku jego ewentualnego pozostania w zespole zdecydowanie zmniejsza szanse na jego powrót do dawnej formy), a teraz chłop ma dołączyć do reszty przygotowań. To albo po dostaniu oferty wiemy, że wszystko będzie szybko przyklepane i nie ma sensu go zabierać na obóz, albo jak nie jesteśmy pewni to pamiętamy, że to jednak wciąż jest nasz piłkarz i na wszelki wypadek robimy wszystko, żeby wrócił do formy fizycznej na wypadek pozostania w klubie. To jest dla mnie niepojęte i w obecnej sytuacji mam nadzieję, że jednak ta sprzedaż jest wciąż prawdopodobna.

1 polubienie

Teraz jest nawet konieczne sprzedanie Brazylijczyka, Fabinho bez formy, bez szczególnej motywacji i bez przepracowanego okresu przygotowawczego… wyobrażacie to sobie?

1 polubienie

Akurat pod koniec sezonu był w bardzo dobrej formie. A chyba nie myślisz, że podczas tych negocjacji siedział na dupie i nic nie robił,także spokojnie,do sezonu będzie przygotowany.

W bardzo dobrej formie :D? Ty widziales te mecze ? Zagrał może kilka niezłych spotkań ze 3 na ostatnie 7, ale bardzo dobra formą bym tego nie określił

@SK21 to widocznie masz mniejsze wymagania ode mnie, w każdym razie zgodzę sie, że odżył na koniec. Jednak to nie jest tak, że w każdym meczu wyglądał dobrze. Co do tego, czy siedział na dupie to bardzo prawdopodobne :slight_smile:

@SK21 że Ty tak uważasz, to nie czyni to faktem


jak widać oceny mocno mieszane i często nie grał całych spotkań. Raczej zawodników w gazie się nie ściąga w trakcie spotkania, szczególnie, że gralismy juz tylko na 1 froncie. Wizualnie też w niektórych spotkaniach wyglądał lepiej, w innych gorzej .

Oczywiście, że widziałem. Jeśli nie w bardzo dobrej,to co najmniej dobrej,bez dwóch zdań.

@Loku64 tu nie chodzi o wymagania tylko o fakty.

@Loku64 to że wrzucasz jakieś oceny,to też nie sprawia, że to ma pokrycie w rzeczywistości.
Zmieniany był z reguły po żółtej kartce,wiadomo dlaczego.
Z resztą nie wiem czy zauważyłeś na tym forum jest kilku “ulubieńców”
-Henderson,Matip ,Gomez ,Adrian i teraz Fabinho i co by się nie działo,jakby nie grali to “znafcy” z forum i tak po nich jadą,a prawda jest taka, że Fab miał słabe 3/4 sezonu ,jak i cały zespół.
Końcówka sezonu dała nadzieję na powrót do formy.
Nowy sezon ,nowe rozdanie.
Wychodzi na to, że kto inny będzie się martwił formą Flaco.

chyba zaraz wjedzie oficjlaka

Fabinho Here We Go pięknie teraz czekamy na Romka