Wypowiadałem się już wielokrotnie. Także o potencjalnej sprzedaży klubu. Nie będę się powtarzać, bo moja najbardziej obiektywna na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) opinia o FSG jest wszystkim doskonale znana. Wiem, że forumkowi antyfani FSG maja problemy z korzystaniem z funkcji forum, ale to jest ich problem i to naprawdę nie jest trudne odszukać czyjś komentarz.
Zobacz, na przykład tak możesz zrobić po kliknięciu w czyjś profil i szybko weryfikować co pisze gdy wiatr wieje z lewej strony, a co gdy wieje od pleców albo z przodu…
P.S. Pyszna była kawka z Johnem. Z nim zawsze jest pyszna ![]()