Fenway Sports Group (FSG)

Gorzej jak za komuny… :sweat_smile: :-1:

1 polubienie

Co do Radbuga - czekamy aż wreszcie uzna oczywiste fakty i przyzna, że FSG się pogubiło i nie mają dobrego pomysłu co dalej robić

2 polubienia

Ja bym się wstrzymał co do przyznawania racji.

Okienko nawet się nie zaczęło, a także całkiem niedawno również mieliśmy słaby sezon żeby zaraz po nim zagrać bardzo dobry.

Oczywiście najnowsze doniesienia nie napawają optymizmem i wygląda, że współpraca Klopp i FSG powoli dobiega końca. (O ile znowu zagramy słaby sezon).

Trener jak i właściciel zasługują żeby zobaczyć czy potrafią naprawić błędy popełnione przez ostatnie 3 okienka.

A sam Radbug chyba podjął najmądrzejszą decyzje żeby na razie się nie wypowiadać, bo jaka będzie reakcja na jakiego jakikolwiek post jest łatwe do przewidzenia.

@lfc257 z tym Bellinghamem to się ośmieszyliśmy.
Oczywiście informację niepokoją i patrząc na poprzednie lata , to i pewnie niedługo zaczną się wymówki związane z przebudową składu…
Mimo wszystko poczekam do końca okienka, być może miło się zaskoczę.

Czyli żaden forumowicz nie ma szansy na poprawę i ułaskawienie. Szkoda. Owszem pisał głupoty, sporo osób w tym ja mieli go dość, jednak pojawił się po miesiącu jak nie dłużej z ciekawym postem, nie obrażającym nikogo, nie podając jakiś linków z dupy, tylko przedstawił pewny punkt widzenia. Na chwilę obecną o wiele ciekawszy post niż rzecznika FSG. Stąd dziwi mnie taka decyzja o usuwaniu posta, a Ty @josif widzę mocno się uniosłeś niepotrzebnie. Polecam na wieczór piwko i grono znajomych plus karty lub planszówka. Co właśnie zrobię. :wink:

10 polubień

Na co my mamy czekać? Na Tielemansa :joy:? Odpuszczamy nasz główny cel transferowy, upatrzony od dawna na długo przed otwarciem okienka… Dalej nie mamy dyrektora sportowego. Pieniędzy na transfery za wiele nie będzie - bo wczytaj się jaki był argument - nie kupimy Bellinghama bo nie możemy przeznaczyć CAŁEGO budżetu na jednego piłkarza. Widzisz w tym jakiś plan ?

1 polubienie

Co do prowokatora lfc257, to czekamy aż w końcu zastosuje się do swoich własnych słów o nie komentowaniu w tym wątku i nie prowokowaniu aż do zakończenia okienka transferowego “bo to nie ma sensu”…

Ja poczekam do ostatniego dnia sierpnia i jeżeli faktycznie nie kupią w zamian za Bellinghama kilku porządnych pomocników to wtedy przyznam wam rację.

Oczywiście, gdyby jednak “Żydy z FSG” kupiły kilku dobrych graczy do środka, to z pewnością grupka forumkowych gwiazd i “ekspertów” przeprosi wtedy i mnie i FSG i resztę forum za swoje spamerskie wysrywy przez cały ten rok? Prawda? Tylko weźcie numerek do kolejki i się nie pchajcie, żeby nikt 2 razy nie przepraszał…
Zrobimy dla ciebie wyjątek i masz zapewnione zaszczytne pole position i bilecik z numerem 1

image

A jeżeli aż tak bardzo chcecie poznać moje zdanie odnośnie ostatnich wydarzeń, jeżeli tak bardzo nie możecie beze mnie i moich wypowiedzi żyć, że aż tak często mnie wołaliście, to wystarczyło przeczytać choćby ostatni mój post w tym wątku gdzie wyjaśniam, że transfer Nuneza nie był dla nas optymalny. W samym wątku piłkarza tez mówiłem, ze ten transfer mi się absolutnie nie podobał za taką cenę jaką wyłożyliśmy.

A jeżeli chcecie sobie wykorzystać oświadczenie o nie sprowadzaniu Bellinghama jako argument przeciwko mnie, to…

Grudzień 2022:

E: o, tego szukałem. Sprzed miesiaca:

Z decyzji FSG jestem, uwaga, bo to pewnie będzie dla was prawdziwa niespodzianka - umiarkowanie zadowolony. Szok i niedowierzanie!

Nie pozdrawiam i żegnam :wink:

9 polubień

Potwierdzam. Nie raz pisał że wydanie 90 mln na Nuneza było absurdem i lepiej było kupić dwóch innych.

1 polubienie

Pytanie tylko jak oceniamy czy ktoś jest porządnym pomocnikiem. Są zawodnicy na odpowiednim poziomie, ale będą odpowiednio kosztować - Barella i Caicedo. Gdyby była możliwość cofnąć czas, to pewnie chcielibyśmy wrócić też do BrunoG, ale według plotek - Jurgen wolał postawić na Hendersona, brawo (czy plotka czy nie, to coraz więcej głosów wokół klubu stawia sprawę jasno, że po prostu coraz bardziej Jurgen poza trenowaniem zbyt mocno angażuje się w to, kogo dokładnie, a nie jakich piłkarsko zawodników mamy ściągać, mocno żałuję teraz odejścia Edwardsa i zapewne jego ludzi).

Mamy również dobrych zawodników w potencjalnie dobrej jak na ich potencjał/wiek/poziom sportowy - cenie. Ugarte i Thuram. Ze względu na (prawdopodobnie) niską cenę na pewno warci uwagi są również Gravenberch czy Gabri Vega.
Ryzykiem na pewno dużym jest transfer Mounta za więcej niż 60, jednak jeśli tutaj chwilę pomyśleć, to lepiej wydać tyle na niego aniżeli rzucić pewnie z 15-20 mniej za Gallaghera. Podobnie sprawa ma się z Declanem Rice. Mocno optowałbym za tym transferem (zwłaszcza w parze z Bellinghamem, by stworzyli reprezentacyjne duo u Nas w środku pola), jednak nie powyżej 60mln.

Z ciekawych opcji mamy również Jacoba Ramseya, tylko jak zwykle… rok za późno. Ile to się czytało o zainteresowaniu swego czasu przez nas młodymi, wchodzącymi do wielkiej piłki, spora część wybuchła formą (np. Saka) i obecnie są dla nas nieosiągalni. Tutaj może być podobnie. HG, AV wchodzi na lepsze tory pod wodzą Emeryego. Wątpliwa możliwość jego wyciągnięcia.

Wtedy na sam koniec wśród najgorzej wg mnie rokujących transferów zostaje przykładowo Nunes - nie jest najgorszy w Wolverhampton, ale nie widzę w nim zawodnika, za którego mielibyśmy płacić 50+ (a mniej na pewno nie będą chcieli słyszeć). Potem Neves - casus Mounta i Rice. Świetny zawodnik, ale prawdopodobnie za drogi. Kto nam w takim razie zostanie?

Musimy pamiętać @Radbug że pomoc nie jest jedyną formacją potrzebną wzmocnienia. Forma Gomeza, Matipa czy przede wszystkim VVD pokazują, że jeden ŚO na poziomie pierwszego rezerwowego/pierwszego składu jest potrzebny. Do tego Elliot musi być przesunięty na prawe skrzydło jako rezerwowy Salaha, bo do pomocy jak widać na ten moment, to się średnio nadaje. Carvalho powinien zostać wypożyczony. To przy odejściu OX/Keity, prawdopodobnym odejściu Milnera (lub odejściu za rok) i coraz słabszej formie Heheszki i Fabinho sprawia, że nie 3, a 4 pomocników potrzebujemy i przynajmniej 1x ŚO. Do tego odchodzi Firmino i prawdopodobnie Kelleher nie chce kolejny rok spędzić na ławce. Wierzysz w potrzebną w klubie rewolucję? Ewolucję to powinniśmy przechodzić stopniowo przez ostatnie lata. Teraz potrzebna jest rewolucja. Mydlenie oczu o czekaniu na Jude pokazało jak bardzo można ufać FSG (skoro nie ściągamy koniec końców Anglika, to mogliśmy kogoś kupić w poprzednich okienkach, teraz pierdomondo, że okazał się za drogi to po prostu robienie debili z kibiców, szkoda że dalej wielu tak świetnie to łykających)

Tak, Ty skrytykujesz FSG. No a gwiazdy Hollywood zaczną się krytycznie wypowiadać o LGBT albo BLM… Cokolwiek stanie się latem i tak powiesz, że jesteś zadowolony albo umiarkowanie zadowolony. Stwierdzisz, że dobrze że nie wydajemy dużych kwot i nie uczestniczymy w szaleńczym zapędzie do kupowania Chelsea albo United… Wiem, że odbijesz to i powiesz, że ja i tak będę krytykował właścicieli nieważne co zrobią. Więc zapowiadam publiczne - pokajam się i przeproszę jak zdobędziemy kolejne mistrzostwo Anglii. Wtedy uznam, że byłem w błędzie. A Ty nigdy tego nie zrobisz…
Ja też nie pozdrawiam

5 polubień

Spoko. Zapowiadam publicznie, pokajam się, skrytykuję FSG i przyznam wam rację, jak już spadniemy z ligi i będziemy grać w Championship. Moze być? :clown_face:

Fajnie, ze rozmawialiśmy sobie o transferach i plułeś na mnie i na FSG tylko za to, ze oświadczyli, ze nie kupią 1 konkretnego zawodnika. A teraz wyskakujesz z warunkiem mistrzostwa…

Jakoś nie mogę znaleźć twojej krytyki tuż po tym jak wygraliśmy 2 puchary rok temu, pomimo, ze mistrzostwa tez nie było. Zacząłeś bluzgać, dopiero gdy tatuś Henry nie kupił ci kolejnej zabawki i nie było “wystarczających” transferów latem. Dziwne, co nie?

Ale fajnie, ze sam siebie i swoich kolegów wyjaśniłeś w kolejnych zdaniach i pokazałeś o co wam tak naprawdę chodzi:

Owszem, tak dokładnie powiem. DOBRZE, ZE NIE WYDAJEMY DUŻYCH KWOT I NIE UCZESTNICZYMY W SZALEŃCZYM ZAPĘDZIE DO KUPOWANIA JAK CHELSEA ALBO UNITED. Nie chciałbym, żeby mój klub zeszmacił się do poziomu Chelsea i United i naśladował ich ruchy transferowe. Super, że przyznałeś, że chciałbyś, żeby Liverpool był pośmiewiskiem dla całego świata po wydaniu setek milionów na przepłacane gwiazdeczki. Super, że w końcu tak otwarcie stwierdziłeś, ze właśnie to cię boli!

I już tydzień zjeb…y. :frowning:
Gorzej niż paski w państwowej tv. Do porzygania można czytać jak to wielce szanowny rzecznik fsg jest traktowany, jak to DOMAGA się przeprosin za uj wie co, wszyscy są “be” tylko on się liczy na poważnie, Jaś W. jest cacy, tylko on o nas dba, o nasze dobrom dobro klubu. Już to gdzieś widziałem w tvpis. Serio tydzień się dopiero zaczął, a już jest do bani.

No dobrze że Liverpool nigdy nie był pośmiewiskiem w Anglii, na przykład wtedy jak przez 30 lat nie potrafił wygrać ligi, albo teraz gdy zbiera 3 lata pieniadze na piłkarza ktorego i tak nie jest w stanie kupic

10 polubień

O i jest też rzecznik forumkowych wiatraków Kijoraptorek! Szkoda tylko, ze jakoś “zapomniał” i pominął sobie, że to mnie jako pierwszego przywołano po imieniu do tablicy i to ode mnie “domagano się” uznania i przyznania do czegoś. A ja jedynie na zarzuty odpowiadałem. Ale po co o tym mówić, to niedobra jest dla narracji Kijoraptorka! :slight_smile:

Bardzo się cieszę, że ten tydzień udało mi się tobie zjebać. :+1:

@down: po pierwsze - “ale to ty przecież dzwonisz”, po drugie, to ty masz cały smutny tydzień przez komentarz randomowego człowieka na randomowym sportowym forum :rofl: :rofl: :rofl: po trzecie, to ja się Tobą nie przejmuję, tak jak ty mną w drugą stronę. Twoje zaczepki są niczym łagodne głaskanie w porównaniu do bluzg, które już się tutaj nasłuchałem. :wink:

1 polubienie

Jakie ty synek musisz mieć smutne życie :poop: :poop:

1 polubienie

No tak , lepiej zdobyć mistrzostwo raz na 30 lat. Ważne żeby kibice się czuli lepsi bo ich klub “się nie szmaci” wydając dużo na transfery jak Chelsea, United czy City… Fuck logic

Mam wrażenie, że te dyskusję z radbugiem już od dawna nie mają sensu, bo on używa ciągle tych samych argumentów, odpowiada często naokoło, a przede wszystkim bije od niego ogromny elitaryzm i poczucie wyższości, co już samo powoduje, że nie warto jakkolwiek się wdawać z nim w dyskusję

Z drugiej strony jednak oskarżenia na fsg też są w kółko takie same i też uważam za bez sensu przywoływanie radbuga do tablicy żeby powiedział co o tym myśli, bo moim zdaniem taki użytkownik, z takim stylem pisania, powinien dostawać jak najmniej uwagi jak tylko można

6 polubień

Dlaczego wy odpowiadacie Radbugowi?

Myślicie, że po merytorycznej odpowiedzi Radbug odpisze coś w stylu: „miałeś rację stary, zbyt subiektywnie podszedłem do tematu ignorując fakty”?

Podstawowa zasada dyskusji jest taka: możesz ją toczyć z każdym pod warunkiem, że druga strona jest gotowa zmienić swoje stanowisko. Oczywiście ty też musisz być na to gotowy. To jest absolutny fundament dyskusji. Jeżeli ktoś ma zamknięty umysł na zmiany to nie dyskutuj z nim!

1 polubienie

Uważasz, że wszyscy ci ludzie biorący udział w dyskusji na temat FSG są jakkolwiek gotowi do zmiany zdania xD? Dodatkowo sugerujesz do tego, że ta dyskusja opiera się na faktach czy jakiejś merytoryce?

I znowuż: celem dyskusji czy rozmowy wcale nie jest zmiana czyjegoś zdania, albo bycie gotowym do zmiany własnego. Nie wiem skąd takie przeświadczenie.

1 polubienie

Radbug z klapkami na oczach opowiadający w kółko o tym samym? Stare, znałem.
FSG wygrało nam przecież 2 pucharki w tamtym sezonie, więc dlaczego oczekujecie transferu pomocnika, co trwa raptem od 4 lat? Dlaczego obwiniacie ich o cokolwiek? Przecież oni są tylko właścicielami klubu i to wina całej reszty, że nie mamy pieniążków na transfery, a organizacyjnie obecnie jesteśmy na poziomie Stali Mielec. Cudowny bełkot, powtarzany w kółko xD
Dzięki FSG nie przepłacimy za Bellinghama i odpali sobie w innym City, czy Realu. Zabawne były te podchody od 1.5 roku, ale kiedy zorientowali się, że jednak Borussia nie odda go za ładny uśmiech Lindy, a oczekują pieniążków - odpuszczamy. RiGCz

5 polubień

Najciekawsze, że chyba żaden fan fsg nie odniósł się do porażki transferowej i całej sagi z Bellinghamem. Gdzie te pieniądze na transfer Jude’a (odkładane od lat) ?

1 polubienie