Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Ja cię kręcę, brzmi jak byś był jakimś inside źródłem xD

3 polubienia


Stary (nie) dobry Hanys wrócił, a się zastanawiałem czy to on

4 polubienia

Hah zaczyna się wzajemne kopanie po kostkach :sweat_smile:

Co się pan dziwisz, jak tu tyłu jawnych trolli siedzi :slight_smile:

2 polubienia

Nic nie musi nikomu udowadniać? Dostał pełnię władzy nic nie zrobił i jest super? W piłce nożnej każdego dnia trzeba udowadniać wyższość. Rozumiem że nunez też nic nie musi udowadniać bo lądował bramki w benfice. Co ja mówię nunez.
Salah to u nas ma jeszcze 5 lat za to że co roku strzelał 30 + bo już nic nie musi udowadniać przez kilka lat był najlepszy.

Ja to zauwazylem po kilku wpisach nie uczestnicząc w życiu forum :smiley: Bo widać, że gadka ta sama tylko sie nick i avatar zmienia od razu.

W każdym razie ja już zakończyłem wojenki o Edwardsa, mam nadzieję, że wyjaśniłem dziś kilka mitów. Mam nadzieję, że uda się chociaż dopiąć 6kę i Slot okaże się co najmniej w połowie tak ddobry, jak niektórzy tutaj starają się to przedstawić.

Z krytyką teamu E-H wstrzymam się do przyszłego roku :smiley: Czy tez pochwalę, jeśli zobacze jakieś oznaki optymistyczne. Co do udowadniania, czy nie, to właśnie z Kloppem to nie jest trudno odnosić sukcesy, teraz jest właśnie pora na udowodnienie, że to nie Klopp, a pion sportowy miały duży/większy/wspólny wpływ na ten nasz wielki progres w przeciągu krótkiego relatywnie okresu czasu.

5 polubień

Albo miał 16 lat i bogatą wyobraźnie.
Ale ja wierze, że jest insiderem jednak jak coś, bo tyle mądrych rzecz co AleksanderFa to żaden 16 latek by przecież nie napisał…

1 polubienie

Też macie wrażenie, że osoby odpowiedzialne u nas za transfery to mają zawsze wszystkie weekendy wolne?

Ale trzeba go (nie )szanować że nie przybiera sobie do głowy i jak go złapiesz na gorącym to szybko zmienia temat i nagle o Carvalho

1 polubienie

Post został scalony z istniejącym tematem: Rozważania transferowe (dyskusja)

To raczej nie ma wątpliwości kto jest lepszym zawodnikiem, Moim zdaniem to jest różnica kilku klas już, a w przyszłości tylko Harvey będzie powiększał przewagę :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Przeciez to jest roznica kilku klas.

2 polubienia

Zakładzik dla przekory że Fabio go zje w klasyfikacji kanadyjskiej ?

Zakładzik dla przekory że nie koniecznie ?

Zbierać to mogliśmy za Kloppa, “teraz goat Edwards rozgrywa po prostu innych”
Ps. Dopóki Hanys i jego kolega będą pisać swoje głupoty też będę tak robił

W sensie że Fabio czy Harvey będzie miał więcej G/A ? Jakieś dobre whiskey ?

Tak, bez jakiś carabao oczywiście

Ja się mogę założyć, a o co :stuck_out_tongue_winking_eye:

@Kolumbjajo spoko, wchodzę oczywiście samą ligą ?

@Kolumbjajo ok, to zakład stoi. Totalnie 01, czy bierzemy pod uwagę transfer, kontuzje ?

1 polubienie

Dodajmy że w LM jest osiem meczy a nie 6.

Jak Hmmmmm (hanys) uhonoruje zakład to za 3 tygodnie do końca roku go na forum nie będzie. Przypominam, mieliśmy zrobić 4 wartościowe transfery, a na razie nie ma ani jednego xdd. Taki to obraz mądrości Hmmm jest.

3 polubienia

Post został scalony z istniejącym tematem: Pre-Season

Przecież powiedzieli że w sierpniu będę transfery. Poczekaj spokojnie do końca okienka.

1 polubienie

Jeśli żeby działać przeciw kontuzjom czasami trzeba zawodnika “przetrzymać” na ławce mecz/dwa, by mógł potem grać kolejne 5-10, to niech tak robi. Byle efekty były. Brak Joty czy Konate bolał, bo to nie były często 1-2 mecze, a właśnie 5-10, więc jak mamy odwrócić tendencję, to i tak na plus.

Wierzyć co oni mówią, a raczej ich tuby propagandowe, to zwykła naiwność. Co będzie to się okaże we wrześniu, ale 4 transferów na bank nie zrobią. Ten jeden co negocjują to już będzie wielki sukces, a to bardzo smutne na klub taki jak Liverpool.