Rozważania transferowe (dyskusja)

Identycznie pisali o Salahu :slight_smile:

A moim zdaniem Gruzin będzie tylko lepszy, gość takich statów nie nabił przypadkiem. Chłopak jest mega dynamiczny, ma dobry drybling i dużo widzi. Materiał na kozak piłkarza i takim raczej zostanie. To nie jest Michu.

1 polubienie

Wiesz o ilu pisali, ze to nie one season wondery? Zobaczymy co sezon pokaże

Wielu przed nim miało takie same cechy i skończyli jak skończyli. Pewności nie ma że będzie miał światową karierę ale predyspozycje ma.

O ilu? #musząbyćznaki

Post został scalony z istniejącym tematem: Premier League 2023/2024

5 postów zostało scalonych z istniejącym tematem: Mohamed Salah

@Radbug

Może trochę prowokacyjnie, może nie- co prawda okienko jest za nami, aczkolwiek jak zapatrujecie się na próbę wyciagnięcia takiego Sancho z United?

Temat wydaje się abstrakcyjny na ten moment, również przez samą tygodniówkę, ale po dzisiejszych oświadczeniach samego Jadona czy komentarzy Ten Haga- Sancho może zaliczyć tam kolejny katastrofalny rok.

3-ci fatalny rok, ogromne nadzieje, ogromna kasa- United mogłoby się teoretycznie zdecydować na taką sprzedać.

A Jadon wydaj się piłkarzem, którego potencjał się marnuje- a ma papiery na świetną grę.

Na jego pozycji jest Diaz więc nie wiem czy Sancho w tej formie byłby wzmocnieniem. Poza tym transfer z United jest niewykonalny. Najprędzej wyląduje w Chelsea :grin:

Nawet ETH powiedział, że Sancho jest na razie za słaby na grę w ManU, poza tym po co nam grajek, który przy dwóch różnych trenerach kopie się po czole i to nawet po specjalnych terapiach mentalnych. Niech idzie do słabszej ligi, może się jakoś odbuduje, bo talent ma.
U niego głowa nie dojeżdża. Czyli w sumie pasuje do ManU… i Chelsea.
U nas grają zawodnicy z zupełnie innym mentalem niż Jadon.

Sancho grywał na obu stronach. Mógłby grać również na pozycji Salaha, którego za rok czy dwa- prawdopodobnie już tutaj nie będzie.

Brakuje nam Anglików i brakuje nam przede wszystkim dobrych Anglików. Obecnie Sancho nie przekonuje, ale to United- marnują absolutnie wszystkich graczy. Transfer z kategorii raczej abstrakcyjnych, ale może jakiegoś Anglika z Borussi udałoby się ostatecznie wyciągnąć.

Oczywiście tutaj problemem jest przede wszystkim tygodniówka i sam klub zawodnika- ale nie takie rzeczy widywaliśmy w historii.

@MG75 Trudno mi brać tak wyraźnie pod uwagę słowa trenera, którego drużyna gra tak przeciętnie :wink:

No takich rzeczy raczej nie widywaliśmy :slight_smile: Przypomnij kiedy ostatnio zawodnik przeszedł bezpośrednio z MUtd do nas? Pamiętam, że interesowaliśmy się Heinze ale Ferguson się nie zgodził i chłop wylądował w Realu.

Pomijając kwestie transferów z ManUnited - Sancho jest po prostu dramatycznie słaby, nie łapie się na teraz nawet na ławkę MU, o czym mówił Ten Hag. I jest słaby od ponad dwóch lat, ile miał dobrych meczów w MU przez ten czas? Kilka?
Pierwszy sezon słaby, drugi dramatyczny, w międzyczasie odesłany na jakąś terapię i “odstresowanie”. Teraz zaczął kolejny sezon i zamiast spiąć pośladki i wziąć się do pracy to gość jest za słaby nawet na ławkę.
Nie wiem co jest przyczyną - czy “klimat” w United, czy problem mentalny samego Sancho, czy jakieś inne kwestie - faktem jest, że kolejny trener nie umie zrobić z niego dobrego zawodnika i to trener jednak całkiem dobry.
Sprowadzanie takiego piłkarza to ogromne ryzyko - sportowo, finansowo i ideologicznie. Lepiej znaleźć zawodnika bez takich naleciałości.

1 polubienie

Bezpośrednio to chyba ostatnio w latach 60 albo jeszcze wcześniej, aczkolwiek przypominam, że nasze złote dziecko oczywiście niebezpośrednio -skończyło w United. Świat się nie zawalił.

Zgadzam się, że prawdopodobnie byłby to trudny do pokonania problem, ale możliwy.

@MG75 Jest dramatycznie słaby- zgadzam się, ale grał niesamowicie w Borussi. Uważam, że to po prostu aura United. Niszczyli większe talenty.

To jest ryzyko sportowe, aczkolwiek przy obecnej sytuacji- nie zgodzę się, że finansowe. Jeżeli United będzie chciało go sprzedać, to będą musieli znacznie zejść z ceny.

Zgodzę się, że chyba faktycznie tutaj kwestie mentalne mogą być również problematyczne.

Trochę popłynąłem, aczkolwiek mocno „simpowalem” do Jadona (żałowałem tego, że trafil do United) i z tym dzisiejszym oświadczeniem, to jakoś mi się zapaliła lampka pod tytułem „a moze dałoby radę jednak go stamtąd wyciągnąć”.

Grał niesamowicie dawno temu w BVB, ale przed kolejne 2-3 lata jest cieniem piłkarza i nie wiadomo, czy pozostanie już na stałe flopem z United, czy magikiem z Borussi. Trochę jak Coutinho - niby rewelacyjny piłkarz w Liverpoolu, a potem i w Barcelonie, i w Bayernie kopał się po nogach, nawet w AV nie wybijł się ponad przeciętność i pewnie wyląduje w AS.
Nawet, gdyby ManU chciało go oddać to pewnie nie za czapkę gruszek, poza tym kwestia wymagań finansowych zawodnika. Gdyby faktycznie chciał pójść gdzieś i pokazać, że jest mega grajkiem to może coś z niego będzie. Oby, bo szkoda kolejnego talentu.

1 polubienie

Czyżby chodziło o Monaco😁?

Moim zdaniem z Sancho sytuacja jest prostsza niż się wydaje. Czasami te słabsze ligi jak Bundesliga, Ligue 1 etc przekłamują rzeczywiste umiejętności piłkarza. Tam można nastrzelać mnóstwo goli jakiemuś Mainz czy innemu Bochum i przez to wydawać się panem piłkarzem + dodatkowy morale boost dla zawodnika po takich występach. W Premier League na dobrą sprawę nie ma takich drużyn lub trafiają się 1-2 na sezon. W dodatku sam “top” ligi to w premier league obecnie 7-8 druzyn (w słabszych ligach topowe są może 2-3 drużyny). Dlatego nie każdy kto tam bryluje, będzie później kotem w angielskiej. Więc co do samego pytania, ja bym nie chciał Sancho w Liverpoolu. Wydaje się zwyczajnie za słaby pod wieloma względami + branie odpadu z MU jakoś mi nie siedzi jako kibicowi :smiley:

Nie wiem gdzie to wrzucić oraz czy to prawda… Wpadł mi taki news.
image

1 kwietnia dopiero za pół roku… chciałbym powrotu do dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia, ale obawiam się, że to raczej fake news.

To indykalia news xD ale jak ktoś sprytnie uciął, żeby nie było od razu widać, że to info od tego farmazona

3 polubienia