Strona/forum i wszystko z tym związane

No które te posty tak cię zabolały, że uznałeś moderatora za osobę nieobiektywną. Halo kolego gdzie ty jesteś? Już 2h czekam. Myślisz, że mi tu płacą za czekanie? Czy jest coś ważniejszego w twoim życiu niż życie na forum? Może pokażesz te przykładowe posty, bo rozumiem, że jest tego więcej niż jeden. Jak zaczynasz dyskusję to należałoby ją doprowadzić do końca.

XDDDD

Może po prostu wszedł w ten sen letni…

1 polubienie

Naprawdę zajęło ci cały dzień, żeby napisać prześmiewczy post, w którym nie odpowiadasz mi na pytanie, pomijasz też w sumie wszystkie inny zarzuty w 2 części i jeszcze rzucasz się, że nie odp w 2h, gdy ja jak wspomniałem czekałem ponad dzień na odpowiedź, której w zasadzie ciągle nie ma? Himalaje hipokryzji.

proszę zacytować w moim 9 wersowym poście wątek o łamaniu regulaminu, dasz radę? Moim zdaniem nie. Skończ te dziecinne przepychanki, bo myślę że dobrze wiesz o co mi chodzi, pół wątku rozważań i spekulacji jest na temat fsg i szczerze? Nie obchodzi mnie, czy będą usuwane, czy nie, ale skoro pozwalamy na inne wątki w danym temacie to czemu tylko na wybrane? Możesz dalej zgrywać “fajnego” moderatora, który pozjadał wszystkim rozumy, ale może wyjątkowo byś na jakieś pytanie, czy zarzut odpowiedział? Choć oczywiście nie musisz, bo nie płacą ci tu za pisanie, ale jak zaczynasz dyskusję, to należałoby ją doprowadzić do końca. :slight_smile:

Edit; po 1- napisałem pierwszy więc kultura wymagałaby, abym pierwszy dostał odpowiedź
po 2 - jeśli liczysz, że będę kopał się w rozważaniach i wyciągał te wątki fsg to jesteś w dużym błędzie
po 3 - chętnie odpowiem w twoim “śmiesznym” stylu - wątek “rozważania i spekulacje transferowe” - szukajka i powodzenia

1 polubienie

Napisałeś, że pozostawiam posty, które nie powinny tam być więc wskaż dokładnie które to.

Ale pytanie nie brzmiało, dlaczego są posty, które nie odnoszą się do tematu, lecz dlaczego mój (qby3) post został usunięty. Ty natomiast pytasz które to posty go uraziły i są nie na temat całkowicie pomijając główne pytanie.

3 polubienia

qba3 to typowa ofiara moderacji. Moderacja się nad nim znęca.:slight_smile:

Chyba ktoś jest niepoważny jeżeli myśli, że będę edytował komuś posty i połowę postu zostawię, a drugą usunę i będę czytał w tym temacie żale, że usuwam coś dla mnie niewygodnego. Albo, że będę się tłumaczył z każdego usuniętego posta.

A wyjaśniam to tylko dlatego, żeby qba mnie nie musiał przepraszać po raz kolejny. :slight_smile:

Ale tu jest pewien błąd logiczny. Z jednej strony piszesz, że nie będziesz się tłumaczył z każdego usuniętego posta - i słusznie, bo to bez sensu. Z drugiej strony poświęciłeś już czas na napisanie 4 postów, podczas gdy odpowiedź na pytanie qby zajęłaby zapewne 1 post.

XD ale żałosne.

ja tak nie uważam, ale widocznie aby dalej nie odpowiadać na żaden wątek, który poruszyłem postanowiłeś przyjąć strategię przejasrkawienia i zrobienia ze mnie jakiegoś płaczka, gdy zadałem po prostu pytanie. Nic więcej, nic mniej tylko pytanie. Ciągle bez odpowiedzi, za to z 2 zmianami tematu z twojej strony i schodzenia na jakąś inną ścieżkę.

A ten cytat, wyjaśniając dla postronnych, to oczywiście nie jest ten usunięty post, tylko to z dyskusji sprzed kilku dni, gdy kolejny wyrażam opinię o idiotycznej decyzji banowania użytkownika na pół roku za niepasującą retorykę administracji.

a ktoś o tym pisał albo prosił cie o edytowanie jakiś postów? Ile masz na co dzień pytań o usunięte posty? Skoro nie chciałeś odpowiadać to wystarczyło zostawić to tak jak było, a nie po całym dniu zmieniasz temat dyskusji i prosisz żebym ci jakieś posty wykładał, gdzie to zupełnie nie o to chodzi.

Kolejny czyli to byłby już … 2 raz, no ale rzeczywiście cały czas jestem zaskoczony, że to aircanada dał tego bana. Kolosalny błąd z mojej strony, zwłaszcza że nawet nie użyłem wtedy twojego nicku, tylko napisałem “moderacja” co tylko cie sugerowało, ale ja nie mam problemu z przeproszeniem po błędzie, za to wypominanie przeprosin moim zdaniem nie świadczy dobrze o człowieku :slight_smile:

Przecież sprawa z ynwa została wyjaśniona, a sprawa z Radbugiem również. ynwa prowokował Radbuga do kłótni kiedy go wywoływał po zakończonej gównoburzy z Radbugiem w roli głownej. Przecież to bana dostał ynwa i to ynwa dostał wyjaśnienie, a nie wiedziałem, że musisz dostać oddzielne wyjaśnienie w nie swojej sprawie. Co do Radbuga. Trzeba było w miare normalnie dyskutować to problemu by nie było. Nie ma znaczenia, że był w większości czy mniejszości bo niby dlaczego od tego miałoby być coś zależne. Robiono gównoburzę w dosłownie każdym temacie, a na koniec pretensje do moderatora. Kultury i klasy to niektórzy nie mają za grosz. Wszystko jest na forum tylko wystarczy przescrolować do góry i nie trzeba szukać długo. Naprawdę trzeba to niektórym cyklicznie tłumaczyć co 3 dni, bo pamięć jest zawodna. A skoro qba3 doskonale wie, które posty moderator usuwa, a które zostawia i robi to nieobiektywnie, a nie wie, że sytuacja z ynwa i radbugiem została już opisana wyżej to coś tu się gryzie. :slight_smile:

To teraz proszę o odpowiedz które posty są pozostawione wybiórczo i proszę je zacytować, bo może zostały zwyczajnie przeoczone. :slight_smile:

A na koniec jeszcze napiszę, że również zostało wyjaśnione wyżej przeze mnie dlaczego w profilu Radbuga widnieje taki powód bana. To wszystko zostało już wyjaśnione.

Ok fajnie, że w końcu postanowiłeś spuścić z tonu i napisać na temat, pytanie tylko czy wgl ta dyskusja wyżej była do czegoś potrzebna? Można było od razu odpowiedzieć jak człowiek i tyle by było z tej rozmowy. Teraz tylko, moim zdaniem, należałoby zadać pytanie czy ban dla radbuga na pół roku za to że ostro odpowiadał, ale też często był wywoływany do tablicy jest słuszny, bo można podać powód bana, ale nie wiem czy jest on adekwatny.

nie muszę, nie wiedziałem że dostał w końcu stosowne wyjaśnienie, a pamiętam jak wrócił na forum na po tym banie i pisał, że nie wie o co chodzi więc skąd miałem wiedzieć, że to sobie wyjaśniliście? Rozumiem, że to nie moja sprawa, ale skoro już pisałem o “problemach” w mojej ocenie na tym forum to dodałem wtedy jedną z sytuacji w ostatnim czasie, którą pamętałem.

To też doskonale rozumiem, nie jest to łatwa praca, ale z tego co kojarzę myślałeś też o wątku politycznym więc ja bym się zastanowił na twoim miejscu :wink:

Nie pisałem też, że jesteś nieobiektywny, nie wydaje mi się, że masz jakieś osoby, na które się uwziąłeś i kasujesz im posty, napisałem o braku konsekwencji w usuwaniu tych postów, ale jak wspomniałem nie chodzi mi, żebyś teraz je usuwał, bo nie obchodzi mnie wątek fsg w rozważaniach i po prostu nie chce mi się też szukać teraz wpisów sprzed 2 dni. Chodziło mi tylko o ten mój post, ale wydedukowałem z tej rozmowy, że ta 2 połowa postu była zbyt nie na temat. I taka odpowiedź by nam ogólnie zaoszczędziła jakieś 20 min pisania swoich postów.

@Loku64 ta, teraz by się przydał josifowi, bo w przeciwieństwie do mnie on lubił cytować wypowiedzi i to nawet sprzed miesięcy, mimo wszystko to że mu się aż tak chciało jest bardzo dziwne :smiley:

SZefu pisał, że może wcześniej mu bana skasuje, dał mu po prostu wakacje na ochłonięcie :smiley:

IMO to ma właśnie kolosalne znaczenie by bbył w wieksozści czy miał “niepopularne opinie” i był w mniejszosci.

Skoro rzekomo to Redbug był problemem i to on prowokował gównoburze, a teraz go już na forum nie ma, a gównoburze mamy nadal, to? Czyja to wina? Albo moderacja zbanowała nie tą osobę co trzeba, albo skoro skrajna opcja pro FSG została zbanowana, to może trzeba taką samą czystkę przeprowadzić po stronie skrajnie anty-FSG, żeby był spokój? Redbug może i miał kompleks Boga, ale przynajmniej pisał z sensem i bez nadmiernych wyzwisk. Dziś mamy dosłowne rzucanie gównami na FSG i innych użytkowników, w wątku O TRANSFERACH, i to POMIMO tego, że go już tam nie ma.

1 polubienie

Yyy… no może nie kompletnie, ale taka toksyczna dyskusja, jaka była z tym jegomościem to wg mnie zniknęła. Jest dużo większy spokój teraz na forum i nie ma przede wszystkim wyrywania zdań z kontekstu pod swoją tezę (uwielbiałem to, gdy wchodziło się w cały post z którego zacytował jakieś zdanie/dwa i wychodziło kompletnie co innego niż on próbował przekazać). Fakt, że teraz jego poglądy popiera tylko kilku użytkowników, ale no nie w tym jest problem, a w tym w jaki sposób próbował przekonywać do swoich racji lub bardziej stwierdzić - albo myślisz jak ja albo jesteś idiotą.

2 polubienia

Teraz mamy to samo tylko na jedno kopyto i całkowitą przeginke w 2 stronę…

@Bubek555 Nikt nikomu nie broni wcielić się w rolę następcy Radbuga, jeśli komuś brakuje kontrastu i nieustępliwości w niekończących się ‘dysputach’ (nie żebym Cię do tego zachęcał).

Trzeba tylko pamiętać, że nie można “zużywać czasu adminów” (rzecz święta :wink: ) tocząc nieustannie swoje wojenki, bądź dawać się w nie bezsensownie wciągać doprowadzając tym samym do toksycznych dyskusji.

Piszę pół żartem, pół serio, bo wyczuwam jakąś rozpacz w Twoim tonie. Niepotrzebnie.

Jest tu wielu użytkowników, którzy piszą z sensem, potrafią kulturalnie rozmawiać, nie wybielają FSG tam, gdzie się nie powinno i potrafią również docenić to, co właściciele zrobili dla klubu do tej pory.

Także życie na forum (będzie) toczy(ć) się dalej, bo żaden użytkownik nigdy nie był i nie będzie forumowym celebrytą od początku do końca.

Sam kiedyś byłem moderatorem na forum LFC i wiem, że jest to poniekąd niewdzięczna praca, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto chce i będzie Cię publicznie rozliczał z Twoich obowiązków i wszystkich podjętych decyzji. Nie dogodzisz każdemu.

Na koniec dodam tylko, że trzeba zrozumieć, że jeśli od dawna była masa skarg na jedną osobę za styl wypowiedzi (nie zawsze uzasadniające bana jest tylko i wyłącznie wyzywanie innych), a wszystko na to wskazuje, to admini chcąc nie chcąc zdecydowali się powiedzieć dość i dać tej osobie odpocząć. Trochę presja tłumu, to fakt, ale obecnie cała społeczność ma czas, aby złapać oddech i przeanalizować, czy istotnie jest lepiej, czy gorzej (np czy jednak brakuje nam większej dawki kontrowersji).

Przyczepić się można jedynie do samej długości i uzasadnienia bana w profilu użytkownika, ale w to już nie będę się zagłębiał. Bo to nie ja będę tu składał Apelację o skrócenie wyroku. :wink:

1 polubienie

Prawdopodobnie zostanie skrócony z tego co pisali, ale szybciej niż koniec wakacji nie wróci. To ten czas na ochłonięcie o którym pisałeś.

Chociaż nie zdziwię się, jeśli albo oleje forum po tym albo wróci z “podwójną siłą” i to zużywanie czasu adminów będzie jeszcze podwojone :joy: co szybko pewnie skończyłoby się kolejnym, prawdopodobnie dłuższym banem.

Tak i to jest tutaj najbardziej wkurwiajace. YNWA tez dostał bana, w zasadzie bez wyjaśnienia, “bo ktoś tak chciał”.

Gdyby takie 2 rzeczy zdarzyły się w rok, albo pół roku, to jeszcze ok, a tutaj to było chyba w 1 miesiąc.
Ich poglądy mnie nie obchodzą. Obchodzi mnie funkcjoinowanie forum i jasne zasady których kazdy powinien się trzymać.

@down: próbujesz prowokować zaczynając taką dyskusję w wątku dotyczącym “forum i strony”? Bo tak odbieram twoje ostatnie zdania.Właśnie o takim pisaniu ja mówię. Okienko trwa 4 dni, a forum już wie, ze do 2 września nikogo nie kupimy…

Dawno na forum nie było tak spokojnie jak obecnie. Nawet powstał wątek pozasportowy gdzie można pisać o polityce i gównoburzy nie ma. Szok i niedowierzanie :smiley:

Szok, że na stronie prawie nikt nie broni FSG prawda? Bez walki oddaliśmy Bellinghama na którego podobno była przygotowana kasa od roku. Nie mamy szans na Gvardiola, Barelle, Caicedo, Rice. Budżet klubu miał wynosić ponad 150 mln, a wychodzi na to, że jest grubo poniżej stówy. Dlaczego nikt nie broni FSG? Nie mam pojęcia :wink:

Radbug robił najgorsze co można robić na tym forum. Masowo cytował wypowiedzi innych z różnych okresów (czasami ponad dwóch lat) i robił to nie podając kontekstu. Z ogromnej czyjejś wypowiedzi wyciągał jedno zdanie i robił na tym narrację. Szczerze już wolę gdy ktoś wyzywa jak @SK21 niż uprawia taką manipulację.

ynwa to jeden z najbardziej niewinnych uzytkowników na forum i również nie rozumiem dlaczego dostał wtedy bana:

“To co organizujemy sie i zbieramy kase na transfery na zrzutka.pl? :joy: “dablju” na pewno potrzebuje jakis nowy jacht czy cus i nie moze tyle wydawac wiec trzeba pomoc bidulkowi a tym samym LFC. No chyba,ze Radbug i poplecznicy maja racje :grimacing: OBY!”

"A ja jestem ciekaw co na to Radbug? i czy gadal juz z “dablju” na temat potrzebnych transferow? "

“Miejscowość manchester(specjalnie małą literą) to siedlisko kurw,złodziei i oszustów!!!”

Zawsze sympatyczny i miły starszy pan, nigdy nie prowokował Radbuga do kłótni. Ban bez powodu, a moderator po raz kolejny do wymiany.:slight_smile:

9 polubień

No dobra, ostatni komentarz przyznaje nadawał się do kasacji (nie widziałem go wczesniej) za przekleństwa i obrażanie, ale reszta zwykłe zaczepki jakich na forum wiele.

Niewinny to był SEB :joy: