Zakup biletu

Dzięki! W takim razie szukam biletów na samolot. Mam nadzieję, że od tamtego czasu nie zmieniło się to na bardziej rygorystyczne podejście; )

byłem teraz na meczu z Norwich, nikt nie weryfikuje Twojej tożsamości. Skanujesz bilet sam i wchodzisz

1 polubienie

Hej
Proszę o pomoc kogoś kto był na Anfield i wie jak ogarniać bilety na Apple wallet. Wylosowałem 2 bilety dla siebie i dla syna. Dodałem nasze membershipy do Apple wallet ale nie potrafię dodać biletów. Przycisk “add do mobile wallet” jest nieaktywny. Czy ktoś może mi podpowiedzieć co mogę zrobić? Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.

lfc75, jak masz dodany membership w portfelu to wejściówka na mecz załaduje Ci się automatycznie przed meczem (Nie daje głowy czy 1-2 czy 3 dni, czy zaraz po poprzedzającej Twój mecz kolejce), ale tak będzie.
Przy zakupie biletu była opcja “załaduj bilet na NFC pass”.
Musisz sobie wejść w portfelu w szczegóły membershipa (trzy kropeczki) i tam masz next game, next date game, stand, itd. (przynajmniej tak jest na androidzie).
Narazie masz myślniki w tych miejscach ale później się to zmieni i będzie wyswietlał się Twój mecz i wszystkie jego dane. :wink:
Z resztą nawet od razu na membershipie masz myślniki przy polach “wejście” “area” “rząd/miejsce”.
Potem już będą szczegóły Twojego biletu.
Przy bramce odpalasz membershipa, skanujesz i przechodzisz. Jeśli coś nie łapie to w pobliżu są Stewardzi, chętni do pomocy.

1 polubienie

Wielkie dzięki za wyjaśnienie. Mam nadzieję że nas wpuszczą😉

W związku z otwarciem pozostałej części nowej trybuny, na mecz z Burnley trwa dzisiaj sprzedaż biletów dla osób z waiting list do pozycji 1933. Są jeszcze miejsca - może komuś się przyda takie info. Natomiast od jutra od 12 będzie można próbować kupić ostatki które zostały.

Siema,
Będę jutro na meczu z Burnley, i chcialem pobrać NFC Pass

Problem jest taki, że nie mogę wejść na stronę ticketing, i zalogowac sie na swoje konto, bo trwa losowanie/kupowanie biletow na Carabao cup. To losowanie/kupowanie będzie trwało do poniedziałku.

Czy ktoś wie, czy oni odblokują w końcu stronę ticketing, i kiedy?
Lub czy jest jakaś inna możliwość na pobranie biletu?

https://ticketing.liverpoolfc.com/ClientRequiredFallback.aspx?view=Login&next=%2FCrmDetails.aspx%3F_ga%3D2.72318992.2042741793.1596366965-460835212.1550476886&_gl=1*15r5vm1*_ga*MTAyMDA2NjQ4Ni4xNjg0NjE2NzYx*_ga_Z85D72KGRP*MTcwNjQ0MDA5Mi4xMDQuMC4xNzA2NDQwMDkyLjYwLjAuMA

Możesz się zalogować na swoje konto i pobrać NFC pass

1 polubienie

Dzięki, strona faktycznie odblokowała się po kilku godzinach!

Krótko przed meczem powinieneś dostać maila z linkiem. Otwierasz link na smartfonie (nie rób tego z poziomu komputera) i pobierasz bilet.

Cześć, jest mi ktoś w stanie odpowiedzieć czy można się spóźnić troszkę na mecz, czy w momencie rozpoczęcia meczu zamykają bramki? Mam przylot do Liverpoolu o 17:45 i nie jestem pewien czy zdążę na 19:30 na Anfield.

13 km masz na stadion. Jak masz blisko lokum to zdążysz.

Imo to jest bardzo mało czasu zważając na konieczność dojazdu i ew. zostawienia bagażu gdzieś po drodze (nie można wnosić dużych gabarytów na stadion). Jeśli lecisz tanimi liniami to pół godziny-godzina opóźnienia to standard, a dojazd z lotniska na Anfield to ponad godzina (chyba że Uberem/taksą wyjdzie szybciej, o ile nie będzie problemu z dostępnością).

Więc pytanie o możliwość spóźnienia jest jak najbardziej zasadne.

Na opóźnienie samolotu nie mamy wpływu, ale jak przyleci o czasie to zdąży. Uber z lotniska na stadion jedzie maks 30 min i najlepiej lokum załatwić koło stadionu. Sam nigdy się na mecz nie spóźniłem, ale z tego co wiem, nie będzie problemu z wejściem.

Post został scalony z istniejącym tematem: Premier League 2023/2024

Witam wybiera się ktoś na mecz z Lutton, i wylatuje z Düsseldorf??

Dobra, do Pragi mam 2 godziny drogi, ogarnia ktoś jak mogę dostać bilety? Czy jest w ogóle taka szansa nawet od konika? Ktoś się orientuje jak to wygląda w LE?

9 polubień

Podbijam pytanie, wie ktoś jak ogarnąć bilety na ten mecz?

6 polubień

Trzeba chyba czekać, aż otworzą sprzedaż biletów bo też się czaję.

Wiadomo w ogóle kiedy jakaś oficjalna sprzedaż? Ktoś wie jak wyglada proces zakupu wlasnie na LE?

1 polubienie