Rozważania transferowe (dyskusja)

To będzie hit jak go zgarną nam z przed nosa xD

Trzymam kciuki żeby poszedł do MU. Nie rozumiem fenomenu tego zawodnika. Poprzewracane w głowie + toksyczny agent mama.

7 polubień

Podziel się kogo byś widział na DM? Rabiot to temat zamknięty bo jego żądania finansowe to 300% tego co da mu FSG, więc nie ma sensu tego nawet wałkować

Miejmy nadzieję. Rabiot to przeciętniak, do tego stary. Idealnie pasuje do United, które da mu pół miliona tygodniówki.

1 polubienie

Wole żeby grali Bajcetic, Morton, Endo niż obieżyświat z Francji.

4 polubienia

2 posty zostały scalone z istniejącym tematem: Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Po pierwsze kiedy w naszym klubie ktoś mówił ostatnio o mistrzostwie, chodzi o prezesa czy ludzi z zarządu lub właścicieli ? nie o trenera, sztab czy pikarzy. Oni muszą mówić o jak najlepszej grze , walce do końc itp. może w to nawet wierzą. Nasz projekt jest obecnie nastawiony tylko na top 4, niech rzeczywiście United ściągnie jeszcze Ugarte lub innego sensownego DM i już mają środek lepszy od nas, My mamy projekt na top 4, klub aby sam się utrzymywać wystarczy aby grał co roku w LM i nie wydał na czysto na transfery więcej niż 50 mln. Do tej pory nikogo nie sprzedaliśmy więc mamy 50 mln na transfery dlatego nie staramy się o nikogo na poważnie. My mamy grać w LM, ale prędzej czy później z niej wypadniemy i będziemy okazyjnym gościem. Nie ma szans żeby zastąpić w sensowny sposób Salaha i Van dijka, sensowny czyli ściągnąć jakiś top playerów na ich miejsce. Nie za 50 mln plus peniądze ze sprzedaży graczy.

4 polubienia

Dopóki FSG będzie właścicielami Liverpoolu to w tym klubie nic się nie zmieni. Jesteśmy dla nich tylko trybikiem w ich maszynie i dodatkowym źródłem dochodu. Gdyby nie Klopp to byśmy byli większym memem niż totki czy Arsenal swego czasu. Dopóki nie pozbędziemy się tych pasożytów/minimalistów to ligę będziemy wygrywać co 30 lat

11 polubień

https://x.com/FabrizioRomano/status/1814036386552451367
A MU klepie 3 transfer. Dobrze jednak, że mamy Endo!

2 polubienia

Chyba mnie z kimś pomyliłeś🤔 ja w tym wątku praktycznie się nie udzielam!

1 polubienie

Z tego co czytałem MU negocjują z Ugarte ( ma tego samego agenta co Yoro ) do tego chcą jeszcze ściagnać Joao Navasa. Idą jakby naszym tropem odświeżajac środek pomocy.

Chyba ktoś z United podczytuje ten temat, że już biorą 3 zawodnika, który się tu przewijał :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

https://x.com/AnfieldSector/status/1814016484001063167?t=pBuaWpN7Zmi1Siqw8ueHvA&s=19

Ja wam mówię. Z tym FSG coś jest nie tak. Chłop chciał na starcie posadzić Van Dijka na ławce, a ci okropni ludzie go nie chcieli. A może taki ambitny xd

1 polubienie

To TWOIM zdaniem van Dijk jest obrońcą numer 2?

Ale tu nikt nie płacze o yoro, tylko o brak wzmocnień potrzebnych na wczoraj😶

5 polubień

To jeszcze niech “podbiorą” Ait Nouriego, Frimponga, może Edersona/Koopmeinersa, za to my znajdziemy nowych piłkarzy do bycia zainteresowanym.
Nie wygląda to na ten moment dobrze, co mnie martwi. Oby działania zakulisowe zmierzały ku jakimś konkretom, a nie kolejnym informacjom, ze jesteśmy zainteresowani piłkarzem, którego transfer dopina inny klub i już po ptokach.

5 polubień

Nie ma czym się martwić. Slot oceni kadrę robiąc eksperymenty w meczach z Ipswich i Brentfordem, bo spora część piłkarzy długo będzie odpoczywać po Euro i Copa America i wtedy będą transfery jak już się przekona, że przydałaby się nowa 6, środkowy obrońca i ktoś w ataku. Z pewnością będą jeszcze ciekawe opcje na rynku i nie przyjdą ogóry z ligi holenderskiej.

3 polubienia

Mogliśmy kupić Ugarte zamiast Endo, ale nie czekaj, my będziemy czekać :slight_smile:

7 polubień

No na pewno, nie ma wątpliwości. Żadnych. :nerd_face:


Lecimy dalej :fire::fire::fire:

1 polubienie